Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 15:04 
Avatar użytkownika


Mieciu, dobrze że na klockach zostawili.... znam taką sytuację osobiście, jak rodzice kupili z salonu fiata sienę 3 dni potem ukradli nam koła.... mało tego auto im ześlizgnęło się z lewarka... spadło na glebę.... bez klocków bez podpór bez niczego zostawili.... parking pod wieżowcem, wokół mnóstwo okien mnóstwo ludzi i nikt nic nie widział... inna sytuacja dotknęła mnie, po zatankowaniu paliwa pod korek następnego ranka spotkał mnie pusty bak... przewiercili mi otwór w baku i spuścili całe paliwo... straty to nie tylko paliwo ale i bak + wymiana itp... z tego powodu nawet w gazecie byłem :) ale już niestety linki wygasły.. jedynie kawałek linku i zdjęcie ze mną :) http://www.wykop.pl/link/699747/motowampiry-w-bydgoszczy-wpijaja-sie-w-baki/ był nawet reportaż w teleexpresie i z tvn do mnie dzwonili :) taaakie jaja były :)




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:08 
Avatar użytkownika


ttaber napisał(a):
Jedziesz do sanatorium i będziesz mieszkał w przyczepie?


Nie :) po turnusie w sanatorium wracam cztery dni do Krakowa i w tym czasie chcę zwiedzić pare miejsc na pewno Zamek Malbork



Wiem że nie ma złotego środka na zabezpieczenie :( ale tak jak pisałem schowam lokalizator Gps i dorobie jakieś zabezpieczenie zaczepu.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:15 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Te bloczki betonowe, czy też krawężniki złodzieje musieli przywieźć ze sobą.Bez nich chyba nie mogliby wyjąć lewarka :)
Jeżeli chodzi o paliwo, to podobną sytuację miałem z FSO 1500 jak benzyna była na kartki.Pewnego razu zdarzyło mi się zaspać na autobus PKS wożący mnie do pracy.Swoim dojechałbym na styk.Odpaliłem silnik, a on po chwili mi zgasł. Drugi raz to samo.Zdziwiłem się,że kontrolka paliwa się pali, mimo,że dzień wcześniej zatankowałem 20 litrów.Gdy się tak na dobre obudziłem, to stwierdziłem,że paliwo ze zbiornika zostało spuszczone.Zbiornik paliwa posiadał śrubę, którą ktoś odkręcił.Wtedy wśród młodzieży panowała moda na motorynki.
Do Niewiadowa zamiast na godz 7.00 dotarłem na godz.9.00 :(




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 20:03 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 953
mehes napisał(a):
ttaber napisał(a):
Jedziesz do sanatorium i będziesz mieszkał w przyczepie?


Nie :) po turnusie w sanatorium wracam cztery dni do Krakowa i w tym czasie chcę zwiedzić pare miejsc na pewno Zamek Malbork

Nie bądź taki skromny ;) My i tak swoje wiemy :D Prawdziwy miłośnik niewiadówek :)) Bo przecież z Krakówka ciągnąć cepkę do Łeby tylko po to, żeby w niej cztery razy zanocować???? Nie z nami te numery, Brunner ;) Sanatorium w niewiadówce! Toż to jak z Kasprowego w "kasprowych" /butach takich narciarskich :ymdevil: / Wyrastasz nam na idola :))




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 20:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
No fakt, imponujące. Trasa Kraków - Łeba z prędkością max ok. 80 km. To musi być pasja.
:)
Nie naigrywam się. Serio.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 20:38 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6990
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
A co w tym dziwnego
Biłgoraj - Mannheim
Jadę na 6-7 dni i 3 tyś kilometrów , średnia też pewnie nie większa .
Ale jaka wygoda :)
To co mamy przyczepami raz w roku na plaże jechać na dwa tygodnie ?




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 21:03 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
W twoim przypadku to czysta praktyczność. W przypadku mehesa to...czysta pasja. I dobrze.
Ja tam się czuje też dobrze, że raz w roku jadę "na plaże przyczepą".




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2016, 21:13 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6990
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Tylko z ta przyczepa trzeba na

Obrazek

Uważać :))




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 28 października 2016, 19:34 
Avatar użytkownika


Pierwsze małe modyfikacje i zakupy do nowej budki, zrobilem z tej kategorii. Żeby mieć większą szansę, że kolejne mody będzie w ogóle w czym robić.
Kupiłem taką kłódeczkę:
Obrazek

Niewiele, ale prawdopodobnie wystarczy żeby pierwszy z brzegu ciul nie porwał mi Gawry w celu postawienia sobie na działce. Przed okradzeniem nie da się zabezpieczyć budy, której ściany można przebić solidnym kopniakiem albo mocniejszm nożem. Wygląd mojej budy może robić za jedno z zabezpieczeń, jednak zamierzam ją pomalować na biało. Dodatkowo stoi w zasięgu zaprzyjaźnionej kamery a w razie nieautoryzowanego wejścia czeka niespodzianka akustyczna o natężeniu czterokrotnie przewyższającym próg bólu 8-X




   
 
 
PostNapisane: piątek, 28 października 2016, 20:26 
Avatar użytkownika


Ja korzystam z dobrodziejstwa lokalizacji gps




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL