Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 28 marca 2017, 14:37 
Avatar użytkownika


Dziś jadę czyścić plan A to szlifierka oscylacyjna i papier 80 a plan B to wiertarka i szczotka do drewna (farbę ładnie ściąga bez niszczenia powierzchni)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 28 marca 2017, 14:40 
Avatar użytkownika


sikor78 napisał(a):
Łooo!! grubo :D
Na ten sezon zdążysz? Sporo roboty przed Tobą.
Generalnie jest taki plan że w na koniec lipca jest grany Augustów Pogoda się poprawiła na koniec kwietnia przeciągam na RODOS i działam




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 28 marca 2017, 20:21 
Avatar użytkownika


RODOS daje wiele możliwości, tego mi brakuje. U kolegi pod domem mam cepke, ale to jednak nie u siebie...

Pamiętaj, przy pracach tego typu jak szlifowanie OBOWIĄZKOWO MASKA i OKULARY! Dobrze też uszczelnić sobie ciało troszkę, pył włazi wszędzie i może powodować dyskomfort:). Lepiej się spocić niż drapać się przez tydzień ;)




   
 
 
PostNapisane: środa, 29 marca 2017, 08:03 
Avatar użytkownika


Mam maseczkę kupiłem kombinezon, lateksowe rękawiczki
Niestety plan A umarł, drze elegancko i w zasadzie bez pyłu niestety jak trafi na lepki kawałek to papier w sekundę się zalepia i trzeba zmieniać więc ta metoda odpada. Plan B również podobny efekt tylko pyłu więcej. I niestety zostaję klasyczna szczota druciana :((




   
 
 
PostNapisane: środa, 29 marca 2017, 08:46 
Avatar użytkownika


Nie wiem na ile metoda może być dobra, ale może spróbuj na wiertarkę lub szlifierkę kątową założyć tarcze/druciaka.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: środa, 29 marca 2017, 14:48 
Avatar użytkownika


kupiłem coś podobnego dziś walczę dalej




   
 
 
PostNapisane: środa, 29 marca 2017, 23:48 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
Szczotka na wiertarke doczołowa daje rade, a jeszcze bardziej daje rade taka ale na szlifierkę.Tylko szlifierke dobrze miec z regulacja obrotów do tej roboty.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 30 marca 2017, 08:38 
Avatar użytkownika


Mam wiertarkę Celma tylko 350W z 76r. chyba tak jest na tabliczce znamionowej ale dała radę


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Ostatnio edytowano czwartek, 30 marca 2017, 08:45 przez Czarny170, łącznie edytowano 1 raz



   
 
 
PostNapisane: czwartek, 30 marca 2017, 08:42 
Avatar użytkownika


Dzisiaj ściany i tu będzie gorzej bo się bardziej lepią.
ale faktycznie pyłu jest tyle że ...............




   
 
 
PostNapisane: czwartek, 30 marca 2017, 09:19 
Avatar użytkownika


Jak zakończę walkę z druciakiem to muszę zakleić (odbudować) kawałek podłogi w okolicy koła kiedyś komuś odpadło i uszkodziło nadkole i kawałek podłogi pod szafką kuchenną i tu mam pytanie czego użyć jaka żywica i jaka mata, tkanina szklana.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL