Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13 14 15 16 17
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 20 maja 2017, 20:43 
Avatar użytkownika


Mam teraz chwilę i rozkminiam temat tych gniazd usb.
Czy one świecą w kolorze w chwili gdy coś pod nie podpinasz czy zawsze świecą jak są podpięte pod aku? Wydaje mi się że ta druga opcja, ale wolę zapytać, bo nie miałem tego w rękach jeszcze. I jeżeli tak jest, to podpiąłbym jeszcze między bezpiecznikiem a gniazdem usb jakiś włącznik by zużywał mi prąd kiedy jest potrzebny.
Jaki bezpiecznik dałeś (ile Amper), płaski 19mm (typowo samochodowy) czy taki szklany?




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 maja 2017, 01:04 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Gniazda świecą cały czas ale ja dałem wyłączniki widać na zdjęciach,bezpiecznik dałem samochodowy płaski 5 amper




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 29 maja 2022, 18:52 



Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2021, 21:17
Posty: 2
Cześć Jacek, widzę, że włożyłeś wiele serca i pracy w budowę swojej przyczepki. Czy mógłbyś rozwiać moje wątpliwości w kwestii zawieszenia? Co prawda chcę wymienić oś przy N126E, nie N, ale myślę, że parametry będą podobne.

1. Czy zamontowałeś oś bez hamulca? Jeśli tak, to nie brakuje ci tego? Osobiście myślę nad kupnem większego samochodu 4x4, więc hamulec będzie mi raczej niepotrzebny.
2. Czy prawidłowy rozstaw to 1180 / 1560 mm?
3. Jakie kupiłeś mocowanie amortyzatorów?
4. Czy z perspektywy czasu nie uważasz, że lift 8 cm to za dużo?
5. Jakie koła ostatecznie masz założone? Jaki rozmiar, szerokość i ET?
6. Jakieś rady aby zrobić to lepiej?




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13 14 15 16 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL