Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 20 września 2019, 23:05 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2890
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
Zamontowałem dzisiaj moją microelektrownię ;) Dzięki niewielkiej wadze i przyssawkom można zamontować go na szybie, zarówno na zewnątrz jaki i od wewnątrz.
Pawcio napisał(a):
Tak tylko z ciekawości się zapytam, czy to jest zamontowane w trakcie jazdy? Wydaje mi się że powinno się to zdejmować podczas przemieszczania. Pomimo swojej wagi to wstrząsy, cienka szyba i może być niespodzianka.
Panel przejechał na przedniej szybie zarówno rubież wschodnią jak i zachodnią. Nic się nie wydarzyło. Spełnia dobrze swoją funkcję podtrzymując akumulator. Oczywiście korzystamy ze światła, umywalki i prysznica w 3 osoby. Telefony ładujemy podczas jazdy lub z pojemnego 30000mah. power banku. Dwa tygodnie bez strachu, że zabraknie zasilania. Lodówka oczywiście cały czas na gazie hula. Średnie zużycie gazu przez dwa tygodnie (lodówka, kuchenka, truma na wieczór i z rana) 6-7kg.
Solarowi na dachu mówimy NIE.
Przy naszym zapotrzebowaniu na prąd jest zbędny :D




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL