Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 19:05 
Avatar użytkownika


Witam.Mam pytanie brakuje mi jednej listwy aluminiowej czy kupuje się ją w jednym kawałku czy w kilku częściach. Jak się domyślam ta listwa ma charakter ozdobny, ale jeśli się mylę to proszę o sprostowanie. Czy listwę przykręca się od zewnątrz bez ingerencji w wykładzinę od środka. Chodzi mi o tą listwę na zdjęciu.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 20:08 
Avatar użytkownika


Tak kupisz w jednym kawałku.
Listwę przykręca się od zewnątrz a nakrętki są wlaminowane w skorupę, i ma nie tylko charakter ozdobny ale też służy jako mocowanie przedsionka.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 20:10 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Zaznaczona listwa aluminiowa pełni rolę nie tylko ozdobną, ale jest także chwytem przedsionka.Z tej uwagi lepiej gdyby ona stanowiła jedna całość, a nie była z kawałków.Listwa przykręcana jest wkrętami M4 Podczas mocowania listwy dobrze byłoby aby wykładzina wewnątrz przyczepy była wzdłuż przyczepy oderwana aby nie dosięgło jej wiertło, bo może zrobić się niezły bałagan.W celu uszczelnienia pod listwę stosować należy taśmę butylową. Nakrętki zaś od wewnątrz należy laminować za pomocą maty szklanej i żywicy.Próbowano kiedyś mocować listwę na podnity, ale nie zdawało to egzaminu.
Jak pamiętam listwa taka ma długość ok 5,70m.Klienci, którzy kupili taką listwę przewozili ją przeciągając pod spodem samochodu, a końce jej mocowali na bagażniku dachowym.Chodzi o to,żeby listwę jak najmniej pozaginać, bo później mogą być problemy z jej ułożeniem na skorupie. :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 21:27 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Piotrze znowu okazałeś się szybszy ode mnie :) W pełni zasłużyłeś na tytuł serwisanta Forum :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 21:39 
Avatar użytkownika


Mieczysław dzięki za pochwałę , do serwisanta jeszcze daleka droga




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 21:46 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Droga, to może i nie jest daleka. Ważne,żebyś miał odpowiednie narzędzia. Coś mi się o uszy obiło,że klucze Ci się rozpuściły na słońcu :D




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 22:25 
Avatar użytkownika


Tak słoneczko przygrzało i klucz się rozpuścił :(




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 22:28 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 936
A ja zapytam o kedrę /kiedrę/ wciąganą do tej listwy - czy można gdzieś kupić oryginalną? Gdzieś na zdjęciu widziałem w kolorze czerwonym - fajnie to wyglądało :) U mnie w niektórych miejscach brakuje po kawałku, chętnie bym wymienił.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 31 maja 2016, 23:24 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 23:46
Posty: 831
Obrazki: 376
Lokalizacja: ETM
kocio128 napisał(a):
A ja zapytam o kedrę /kiedrę/ wciąganą do tej listwy - czy można gdzieś kupić oryginalną? Gdzieś na zdjęciu widziałem w kolorze czerwonym - fajnie to wyglądało :) U mnie w niektórych miejscach brakuje po kawałku, chętnie bym wymienił.
Dostępne są w kolorach czerwony niebieski i biały.
Piotrek i Mieciu zauważcie, że koledze brakuje listwy lewej ozdobnej, a nie przedsionkowej :D




_________________

N126N
TABBERT 450TD
AUDI S6
VW GOLF MK1
VW GARBUS

Mądry człowiek uczy się od każdego,głupi wie wszystko...

1791




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 1 czerwca 2016, 05:37 
Avatar użytkownika


Czy to jest ta listwa? http://www.darius-przyczepy.pl/cz%C4%99 ... ych-detail
pisałem w ilu kawałkach bo piszą w sklepie, że tną ją na pół.
Mieczysław dzięki za szczegółowy opis jak listwę zamontować nie pomyślałbym o tej taśmie butylowej.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL