Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 22 kwietnia 2015, 21:50 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6982
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
MISIO , masz refleks :)
.
.
.
Myślałem ze będziemy zapijać tą przyczepę . :))




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 18 marca 2018, 22:50 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Witam

Odgrzewając temat LUSTERKA nie zamierzam dyskutować czy są potrzebne czy nie. Jest to dla mnie oczywiste !!!

Chciałem się jedynie podzielić pomysłem na ,który wpadłem usiłując STABILNIE umocować zakupione lusterka dodatkowe.
Jako pierwsze kupiłem lustra montowane na błotnik "bo takie miał Tata" niestety po ich udanym zakupie "nowe ,na stelażu z nierdzewnych rurek..." porażka nic nie widzę są za nisko X( nie wziąłem pod uwagę ,że się trochę zmieniły samochody od tamtych lat.
Drugi komplet mocowany na lusterkach "w kształcie łezki" szukałem dość długo zanim się zdecydowałem na konkretny model. Dedykowanych do konkretnego samochodu nie znalazłem.
Po ich zamontowaniu doszedłem do wniosku ,że prędzej czy później się zsuną.
I tu właściwy pomysł na ,który wpadłem otóż podłożyłem pomiędzy lusterko a mocowanie dodatkowego lusterka "gekona" czyli taki silikon z deski rozdzielczej do którego się wszystko lepi ,nie spada.... Do kupienia w markecie za grosze.
Dzięki tej modyfikacji upiekłem dwie pieczenie zapobiegłem skutecznie zsuwaniu się mocowania z lustra samochodu oraz zapobiegłem rysowaniu lakierowanej części skorupy lustra.
Wiem że jest wiele modeli luster mocowanych paskami ,obejmami etc... i wiele ludzi ma problem z spadaniem ,przesuwaniem ,wibrowaniem. Mam cichą nadzieję ,że pomysł ten komuś pomoże.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL