Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4 5 6 7 8 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 17:54 
Avatar użytkownika


Sęk w tym, że auto jeszcze nie przerejestrowane na mnie bo nie chciałem kosztów dokładać jak i tak w częściach było... Więc obawiam się, że coś dostanę...
Idę skłądać właśnie resztę środka czyli zegary i kierę i będzie koniec w środku(no jeszcze odkurzanie).
Wahacze na zwrotnice, koła, wymiana klapy, zderzaki, malowanie, silnik i koniec :)




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 3 maja 2016, 11:07 
Avatar użytkownika


Ostatnio mało się działo bo były inne zajęcia. W piątek auto wjeżdza na lawetę i jedzie do teściów-wyjeżdzają do Szwecji więc trzeba domu pilnować.
Byłem wczoraj zobaczyć Toto coś.
Z czystej ciekawości jak wielkościowo wygląda 126e, bo blisko mnie-5min drogi od teściów.
Cena abstrakcja-zejdzie max do 4tyś...
Na zdjęciach tego tak nie widać, ale od drzwi w górę przyczepa wygląda jak wieko kosza na dyszlu. Dach to jeden wielki pająk, w jednym miejscu przy uchylnym zapadnięty. Od strony stodoły tragedia- Ta n132 co ją oglądałem przy tej to warta wzięcia była za pół ceny.
Miałem Was odwiedzić w Tarnobrzegu, ale młody dostał ostrego zapalenia spojówki więc zostaliśmy w domu :/




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 3 maja 2016, 11:35 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Rozmawiałem w Tarnobrzegu z człowiekiem który będzie prawdopodobnie sprzedawał N126 . Na razie czekam na inf0 i foto . Jak coś będę więcej wiedział - dam znać .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 3 maja 2016, 11:36 
Avatar użytkownika


Będę 'dźwięczny' za info ;)




   
 
 
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 12:17 
Avatar użytkownika


Załadowałem auto na lawetę i byłem u "szybiarzy" wyciągnąć boczne tylne szyby, stwierdzili, że ma uszczelki w lepszym stanie niż auta 10-15 lat młodsze.
Obrazek

Na szczęście dziury pod uszczelkami okazały się malutkie i pospawam je w weekend bo jutro jadę oglądać cepkę kolejną a raczej 3, z nastawieniem na pierwszą ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek




   
 
 
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2016, 16:08 
Avatar użytkownika


Żyjemy. 2 tygodnie robiłem od 7-21 i byłem zajechany. A teraz ogarniałem auto do wyjazdu o nie było czasu.
Będę miał wycieczkę do Solleron.
Więc musiałem dorobić do lexa bagażnik.
Relingi z passata poskracane, belki miałem z x3 taty, a boxa dziś kupiłem ;)
Niestety dach lexa jest dość ograniczoną powierzchnią i box(2,2m długości) wystaje z przodu nad szybę bo nie otworzył bym bagażnika.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2016, 16:23 
Avatar użytkownika


łoł kolorystycznie box wymiata
Udanego wyjazdu




   
 
 
PostNapisane: piątek, 8 lipca 2016, 19:17 
Avatar użytkownika


Dziękujemy bardzo. :)
Też mi się spodobał, taki inny niż szare, czarne albo białe... ;)
Trochę się zastanawiam, czy go nie zwieje z racji dużego zwisu z przodu... ale inaczej nie otworzy bagażnika ;)
Trasa na Świnoujście promem do Trelleborga.
Pewnie boxa bym nie kupił jakbym nie jechał do znajomych i mam zamówienie na cały bagażnik alkoholu, więc przynajmniej za prom mi się zwróci :)




   
 
 
PostNapisane: sobota, 6 sierpnia 2016, 19:00 
Avatar użytkownika


Żyjemy ;)
Na razie muszę poskładać bez klimy, musi jeździć do 6go września ;)
Muszę dorobić prawą łapkę silnika ;)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: środa, 17 sierpnia 2016, 16:33 
Avatar użytkownika


Jak wiadomo, chłodne powietrze doładowane to podstawa więc fmic zajmuje powoli swoje miejsce :)
Dziś cały dzień w robocie, jutro będę miał wszystkie kolanka i rury to podziałamy dalej.

Bardzo możliwe, że w ramach testów potnę stary zderzak i zrobię wlot dla chłodnic.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4 5 6 7 8 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL