Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: N126e
PostNapisane: czwartek, 10 września 2015, 14:39 
Avatar użytkownika


Witam , opisywałem juz co nie co w temacie z przywitaniami a teraz postanowiłem że załoze temat tutaj.
Moja przyczepka ma o tyle juz ciekawą historię ze jest juz zabytkiem. Sporządzona została opinia rzeczoznawcy, dostałem wpis do ewidencjii zabytków.
A wszystko po to by móc ją ciągać za moim duzym fiatem, gdyż fiat ma tylko 500 kg uciągu przyczepy niehamowanej.
Przyczepka zostanie w środku jak najbardziej w oryginale, z zewnatrz jedynie zmienie koła na bezdentkowe i ładnie odnowione.

Chce w lampy wstawić żarówki diodowe, gdyż na normalnych przy pełnym obciązeniu ( stop, pozycja i kierunek ) to same kierunki słabo świecą. Próbował ktoś? :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: czwartek, 10 września 2015, 18:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 23:46
Posty: 831
Obrazki: 376
Lokalizacja: ETM
Super zestaw. Szukaj ATS-ów do przyczepki.




_________________

N126N
TABBERT 450TD
AUDI S6
VW GOLF MK1
VW GARBUS

Mądry człowiek uczy się od każdego,głupi wie wszystko...

1791




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: piątek, 11 września 2015, 20:14 
Avatar użytkownika


Fajny zestaw, ładny Fiacior i przyczepka niczego sobie wstaw więcej zdjęć. Co do pytania Grzeska0 ja mam w marcu stare odnowione felgi i ładnie trzymają powietrze.




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: piątek, 11 września 2015, 20:22 
Avatar użytkownika


superancki zestaw :) ATS- na przyczepkę i będzie świetnie wyglądał :)




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: niedziela, 13 września 2015, 23:58 
Avatar użytkownika


Juz na zoltej.mozna wkoncu legalnie ciagnac


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2015, 00:18 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
mlodzieniec napisał(a):
Chce w lampy wstawić żarówki diodowe, gdyż na normalnych przy pełnym obciązeniu ( stop, pozycja i kierunek ) to same kierunki słabo świecą. Próbował ktoś? :)

Ale co ktoś miał próbowac?
Diody zamiast żarówek? Jak tylko pamiętam, to holownikami przyczep N126 były Fiaty 125.
Żadnych problemów ze światłami nigdy nie było..Proponuję, abyś sprawdził w swoim Fiacie ładowanie akumulatora.




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2015, 08:01 
Avatar użytkownika


O co chodzi z tym uciągiem?? Jak za komuny ciągali fiatami??




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2015, 09:01 
Avatar użytkownika


Ładowanie we fiacie jest perfekto, stawiam tu raczej na wiek instalacji elektrycznej przyczepy.
A z uciągami - kiedyś nie było w dowodach wpisywanych mas, tylko było "przystosowany do ciągnięcia przyczepy" a teraz nie dość że masz wbity hak to jeszcze masz wbite masy tzn pozycja o1 i o2 - bez tego ani rusz w dzisiejszych czasach. Ja mam o2 500 wiec sie nie zgadzało z dmc przyczepy. Poprzez zmiane charakteru pojazdu ( zabytkowy ) można było zmniejszyć DMC. Bo zwiększyć mase na haku w fiacie żaden diagnosta nie chciał mimo tego że jest na to sposób.




   
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2015, 11:39 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Jeżeli ładowanie we Fiacie jest ok, to faktycznie trzeba szuka przyczyn w instalacji .Gdy styki i masy są zaśniedziałe, to mogą się dziać różne cuda.Trzeba więc zrobić przegląd począwszy od wtyczki, a skończywszy na lampach.Konieczna jest wymiana wkrętów M4 mocujących masy.O czyszczeniu mas i styków w lampach nie wspominam :)




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: N126e
PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2015, 19:00 
Avatar użytkownika


Gratuluje Niewiadówki na żółtej tablicy bardzo ładnie się prezentuje :)




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL