Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 17 kwietnia 2016, 02:31 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
A tu fotki mojej n126e którą tak jak moze juz wspominalem mamy od około 1991 roku , mamy w sensie jest naszą własnością , jeżdziliśmy z nią też wcześniej pożyczając od znajomych którzy kupili ją nową w 1984 roku. Sama budka wyprodukowana w 1981 roku. Wiele wspomnień wakacyjnych wiąze się z tą niewiadką , ciągana dzielnie głównie przez Fiata 125p ,od około 10 lat nie ruszana z miejsca. Niestety jak to bywa w tych przyczepach , tylna szyba pękła jakies dwa lata temu, tapicerka odpadła więc ją zerwaliśmy calkiem , materacy brak. Tak planuję to sprzedać ale nie wiem czy ktoś to kupi, wsumie chyba niezla baza do odbudowy zwłaszcza ze meble oryginalne i nie zniszczone , zarejestrowana i ubezpieczona. Fajnie byloby jakby ktoś ją usprawnił i jeszcze pojezdziła i komuś sprawiala radośc. Mi się zawsze podobała bardziej "enka" więc dlatego jej nie remontowalismy tylko szukalismy enki. Jak na klasyka przystalo caly czas ma czarne blachy wydane w 1984 roku ;).

Obrazek
Obrazek
Obrazek




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 7 września 2016, 12:00 
Avatar użytkownika


Witam a jaka by cena byla na tą niewiadoweczke




   
 
 
PostNapisane: środa, 7 września 2016, 18:25 
Avatar użytkownika


Fakt ładna baza do odbudowy




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 6 listopada 2016, 12:51 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
roman napisał(a):
Witam a jaka by cena byla na tą niewiadoweczke
Budkę wystawiłem do sprzedaży i wsumie poszła w dwa dni od wystawienia ogłoszenia , takze juz nie aktualna jest sprzedaż. Nowy nabywca wyremontowal ją i widze wystawił juz do sprzedaży.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 6 listopada 2016, 17:36 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
W między czasie dołączyła do nas przyczepka z Niewiadowa n250c z 1992 roku :).

Obrazek




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 6 listopada 2016, 22:11 
Avatar użytkownika


Ładna z papierami?




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 6 listopada 2016, 22:43 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
Tak z papierami , szukałem tylko z papierami. Poszukiwania trwaly dlugo , uparłem się aby rocznik był juz po 1990 roku i w końcu sie udalo taką trafić za rozsądne pieniądze i w bardzo dobrym stanie jak na swoj wiek. Na fotce stoi pod drzewem więc jest brudna , ale po wymyciu laminat jeszcze jest stosunkowo ładny i świecący. Na dzień dobry dostała nowe chlapacze z logo niewiadowa (te same co do kempingow przychodzą tylko wywalilem okucie z nich) , oraz nowe koła zamiast ori maluchowskich 12" z oryginalnymi oponami Stomil D124 z 92roku zamienilem na alufelgi polonezowskie z oponami 165/55/13.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL