Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 28 maja 2017, 23:19 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Jak w temacie czy szanowne grono chciało by podjąć taką inicjatywę i np.przyjąć zaproszenie na zlot który nie długo się odbędzie w FKN ,wypowiedzcie się w tym temacie, przecież laminaty powinny nas łączyć a nie dzielić fajnie by było taką wielką rodziną spotkać się.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 28 maja 2017, 23:30 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6993
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Z tego co wiem FKN organizuje zlot gdzieś na Pomorzu. Więc ja z wiadomych względów odpadam. Co to są wiadome względy - kilometry . Dzisiaj tylko tyle mogę napisać. Kto chce jechać chyba nie musi być namaszczony czy błogosławiony przez kogokolwiek. Tyle napiszę jako zwykły użytkownik tego forum. A jak znajdę chwilkę to postaram się co nieco napisać/opisać.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2017, 21:03 
Avatar użytkownika


Laminat to laminat, browara wzniosę bardzo chętnie i z fkn'em :ymhug: :-h




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2017, 21:46 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Miałem zaszczyt poznać kilku użytkowników z FKN-u i są to bardzo fajne osoby :-bd . Także użytkownicy naszego forum, są równolegle na FKN-ie i nie mam nic przeciwko temu :) Niemniej jednak miałem też niewątpliwą nieprzyjemność, być świadkiem dywersji jaką przeprowadzały na naszym forum "samotne wilki", a raczej szczeniaki, bo inaczej tego nazwać nie mogę.
Są kibice i kibole i to tyle.
Szkoda, że tak to wszystko się skończyło i tyle nienawiści w net poszło, no ale cóż :(
Czułbym się co najmniej nieswojo na takim zlocie :( nie wiedząc kto szczery, a kto chce mnie opluć.
Co do samego FKN-u to nie czytam, odkąd zaczęli nam tam dupę obrabiać i prowokować zaczepki, ale mam szczerą nadzieję, że przeważa tam grono ludzi rozsądnych.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2017, 22:44 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6993
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Sądzę że jako takiej forumowej wojny nie było i nie ma. Wszystkie ataki były bardziej skierowane na moją osobę jako założyciela N.pl-u. Szkoda że zostało w to uwikłane część użytkowników tak naprawdę nie mających pojęcia o co wogóle w tym wszystkim chodzi. Wiem ze Jacek założył taki sam temat na FKN-nie, wiem i wierzę że miał dobre intencje. Zobaczycie jednak że wpisy będą typu - słyszałem, opowiadali, mówili. I głos zabiorą ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia dlaczego powstał N.pl, jaka była geneza i powód mojego odejścia, co skłoniło mnie do tego kroku.
A Ci którzy burzą wywołali będą siedzieć cicho.
Czas wszystko pokaże.
Nie jestem wrogiem FKN-u ! ale niektórych osób już tak :)

W czasie zlotu FKN-u będę na bazarze w Łodzi zarabiał kasę. Mogą być spokojni - nie przyjadę

Obrazek




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2017, 23:54 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Heniek napisał(a):
Nie jestem wrogiem FKN-u ! :)
Od przyjaznych słów wiele można zrobić,Heniu nie miałem dobrych intencji tylko mam. Ten podział musi się zakończyć nie dziś to jutro,nie teraz to później ale trzeba.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 30 maja 2017, 07:49 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6993
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
jacek napisał(a):
Ten podział musi się zakończyć nie dziś to jutro,nie teraz to później ale trzeba.
. Jacku ale podział musi być :). W przeciwnym przypadku nie powstało by to forum. Jak już pisałem każdy jest inny, ma inne potrzeby i tak dalej. Podział jest rzeczą normalną lecz nich nie sieje wrogiej ideologii :)
A właściwie o czym dyskutujemy. Otrzymałeś przecież oficjalna odpowiedź
Cytuj:
Oficjalnego zaproszenia nie będzie
I tak jak się spodziewałem.
Heniek napisał(a):
A Ci którzy burzą wywołali będą siedzieć cicho.
Skrobnę coś jeszcze , ale teraz projekt D-D wzywa :)




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 30 maja 2017, 17:40 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Tak reflexes napisał że oficjalnych zaprosin nie będzie ale też pisze że jeżeli N.pl przyjedzie to nikt nikogo nie pogoni a wręcz wszystko uczynią żeby niewiadówki bawiły się dobrze.Dla mnie jest to oznaką dobrej woli i zamiarów więc droga otwarta do spotkania i pierwszego kroku.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 1 czerwca 2017, 11:35 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6993
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Jacku , napisałem już w pierwszym poście
Heniek napisał(a):
Kto chce jechać chyba nie musi być namaszczony czy błogosławiony przez kogokolwiek.
Aczkolwiek uważam że w takiej sprawie powinien wypowiadać się admin lub właściciel forum. Co nie zmienia faktu że to nie moje podwórko i nie ja ustalam zasady.
Wszystkim co chcą jechać życzę miłego i pogodnego pobytu.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 20:26 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6993
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Oficjalne zaproszenie na wspólne spotkanie ze strony Niewiadówek.pl było dla użytkowników FKN-u już na samym początku. N.pl powstał 1- Stycznia 2015 roku. Zaproszenie zostało wysłane do Administracji już 10-Maja-2015. Opublikowano je 13-Maja-2015. Dlaczego w Maju ? Gdyż to było jedno z naszych pierwszych spotkań.
Trudno kogoś zapraszać w Styczniu na wyjazd z przyczepą.

zaproszenie.PNG

I jaki był tego efekt ? Może ktoś pamięta ?
Przypomnę w odpowiednim czasie :)
Ale to ja jestem ten be co wszystko robi źle. Poprzednie wypowiedzi napisałem jako zwykły użytkownik forum , miłośnik marki.
A jako admin forum Niewiadowki.pl napisze tak.
Jacku, wiem że pisząc swojego posta chcesz dobrze. Tylko czy nie wywoła to ponowie burzy na końcu której i tak nikt nie będzie wiedział o co chodziło. Osobiście uważam ze żadnej wojny nie ma !. Były jakieś ataki, zaczepki ale to mogą zrozumieć ludzie którzy w tym temacie troszeczkę już siedzą. Osobiście uważam że moja osoba była główna przyczyna tych waśni. Dlaczego ? Długo by pisać i dzielić włos na czworo a i tak niewielu zrozumie. Nie chciałby się tutaj użalać czy też lamentować ale jeżeli pozwolono by mi odejść z FKN-u bez przepychanek i bzdurnych obietnic nasze relacje byłyby zupełnie inne. Stało się inaczej. Kto inny ze mną rozmawiał a ktoś zupełnie inny podejmował decyzje. Do dzisiaj uważam że FKN jest dobrym forum i do niego nie mam żadnych , ale to żadnych pretensji. Ale do niektórych ludzi to i owszem. Dlatego też moje zdanie jest takie że nie na walki forum. Jednak niesmak w mojej osobie tkwi dosyć mocno. I proszę nie pisać że wszyscy jesteśmy tacy sami i coś tam nas łączy. Uważam że nie jesteśmy tacy sami, mamy inne potrzeby inne wymagania inne patrzenie na otaczający nas świat. Tak czasami sobie myślę, byłem na FKN-nie z 8 lat wielu mieniło się moimi Kolegami i przyjaciółmi. Mogę teraz zapytać słowami Grzegorza Ciechowskiego .
Moje pytanie
No wiem
Zabrakło ich
Po moim odejściu posypała się na mnie lawina krytyki od ludzi z którymi nie zamieniłem w życiu słowa, nie znam ich , nie widziałem.
Wiec ponownie zapytam
Jak było żyć ?
Broniłem się. Dzisiaj wyciągam chyba jakieś wnioski - na pewno wiele rzeczy zrobiłbym inaczej. Nie wiem czy lepiej ! Na pewno inaczej. wszyscy krytykowali, ale tak naprawdę nikt nie znał i nie zna powodów mojego odejścia i stworzenia forum Niewiadowki.pl Wiele rzeczy nie chce pisać na otwartym forum. Wiele spraw to sprawy bardzo osobiste ale miały bardzo duży wpływ na rozwój i tworzenie kart obecnego kształtu i wyglądu portalu.
Powtórzę to jeszcze raz. Ażeby dyskutować trzeba mieć wiedzę. Obawiam się ze na założonym przez Ciebie temacie na FKN-nie większość osób będzie dyskutować nie znając mnie , genezy rozłamu oraz całej tej otoczki.
Ale nie będzie im to przeszkadzać dalej mnie szczuć i krytykować.
Popatrzę na rozwój sytuacji, ale cudów się nie spodziewajmy.
Tak jak napisałem wyżej kilometry to główna przeszkoda, pewnie by się diabla szybciej spodziewali a nie mnie :). I to napisałem jako Heniek użytkownik niewiadówki i sympatyk mark.
Jako admin forum Niewiadowki.pl. Nie pojechałbym chociażby spotkanie było by u mnie za płotem. Dlaczego ?
Ano dlatego że zbyt dużo słów napisano na nasze forum na łamach FKN-u. Szkoda ze admini na to pozwalali a potem posprzątali. Jednak umysł ludzki jest bardzo chłonny i wiele słów zostało. Chcecie przykładu
Flagi
A to tylko jeden przykład z wielu.
Tu gdzie administracja przyjmuje wcześniej wyrzuconych z forum użytkowników. Byle by tylko oczerniali N.pl.Następnie promowanie ich stron na Fb. Admin który zakłada u nas konto tylko po to aby potem oczerniać i ośmieszać nas wśród innych użytkowników. Dla mnie żenada.
Ja już byłem na jednym spotkaniu FKN - N.pl. I wystarczy.
Wiem, widzę i odczuwam to że z ludźmi z którymi byłem na FKN-nie "blisko" to już przeszłość. Wybrali inną drogę innych przyjaciół. Czy mam żal ? . Chyba nie
Jednak mam przeogromny żal o to jak potraktowali mnie przy moim odejściu.
I tak jak uważam że FKN nie jest zły, taki i niewiadowki.pl jako forum/społeczność nie może brać odpowiedzialności za stosunki międzyludzkie kliku poróżnionych ludzi.
To chyba wszystko z mojej strony w temacie.
...........................................................................
Ps.
Wybaczcie że niektóre watki się powtarzają ale post pisany był na kilka podejść i kilka dni :(


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL