Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 13:58 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
Agent Max. Nakładałem na gąbkę po stronie twardej i tarłem, szczena mi opadła jak wszystko schodziło a listwy nabierały blasku. Od razu spłukiwałem żeby nie było przebarwień. Ze względu na bardzo mocne zabrudzenie które wgryzło się w listwy zabieg muszę powtórzyć jeszcze raz, ale to i tak mistrzostwo świata w porównaniu z tym co było. Przy laminacie trochę moczyłem w wodzie gąbkę i dopiero nakładałem Agenta, ale bardzo szybko płukałem. Za dotknięciem ręki ginęły wszystkie zabrudzenia, nawet te które nie mogłem zlikwidować pastą polerską.
Wcześniej używałem do łazienki domestos w czarnej butelce na kamień i rdzę, ale tego do przyczepki bałbym się używać bo jest bardzo agresywny, chyba że od razu należało by płukać. Mówię wam będziecie w szoku tak jak ja, płyn do kibla na przyczepkę tego jeszcze nie grali.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 16:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Agent max do kupienia w Biedronie. :)

Co mi tam spróbuję. Może się nie narobię. Dzięki za hunt.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 18:48 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2890
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Powiem szczerze, że nie zdecydowałbym się na używanie agenta :-t
Nie jest to produkt przeznaczony do laminatu. Może i świetnie czyści, ale nie wiadomo jak na dłuższą metę wpłynie na żelkot.
Sam jestem fanem oszczędności, ale do laminatu stosuję jednak dedykowane produkty np.
https://bosman.sklep.pl/pl/p/Preparat-do-czyszczenia-zelkotu-i-farby-EPIFANES-Seapower-CleanerWax-0.5L/972
Są też tańsze, ale akurat tej firmy stosowałem i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony.
Na przyczepę zużyłem niecałą butelkę.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 20:44 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
O dzięki, myje i od razu woskuje, dobre to może być. Tym bardziej dedykowane. Ja dopracowałem listwy, nie są może idealne ale bez przesady, nowej z niej nie zrobię. Wrzuciłbym zdjęcie jak przestanie padać ale nie wiem jak. Jeszcze jedno ja stosowałem żel, bo są też płyny. Płyn może się nadawać do laminatu, z dachu wszystko schodziło ale trzeba było trochę mocniej trzeć niż w przypadku żelu. Płyn nie dawał radę listwom, tylko żel. Oczywiście na drugi raz dla bezpieczeństwa wybiorę ten preparat z linku, pomimo że nie widzę jakiś negatywnych skutków.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 21:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2890
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Nie twierdzę, że możesz coś zniszczyć, ale lepiej dmuchać na zimne. Na pewno produkty do żelkotu są wygodniejsze w użyciu.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 21:52 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
Nie twierdzę, że możesz coś zniszczyć, ale lepiej dmuchać na zimne. Na pewno produkty do żelkotu są wygodniejsze w użyciu.

Twoja przyczepa to jest tak czysta, że nawet sama woda by wystarczyła...:) Ja mam iluś letni brud...




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 lipca 2017, 22:02 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
"Usuwa osady po obijaczach, tłuszcz, brud, zacieki i przebarwienia"
A jak z tym sobie radzi, to prawda?




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 11 lipca 2017, 08:03 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
A o to efekt Agenta Max w żelu na listwy i z boku widać jak się błyszczy przyczepka. Dodam tylko że wcześniej były takie zmurszałe z białym nalotem. \:D/


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 11 lipca 2017, 16:34 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2890
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Cytuj:
Twoja przyczepa to jest tak czysta, że nawet sama woda by wystarczyła...:) Ja mam iluś letni brud...

Michał, teraz jest czysta, ale wcześniej nie mogłem poradzić sobie z zabrudzeniami. Laminat był matowy, miał przebarwienia, a dach był chropowaty.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 11 lipca 2017, 20:05 
Avatar użytkownika


Pawcio, jest zaje..y połysk! Na zimę, zanim przykryję cepkę, też chyba tak ją wyświecę :). Jeżeli nie szkodzi ten środek laminatowi, to naprawdę sporo złotówek będzie można zaoszczędzić na wszelakiego rodzaju środki do czyszczenia laminatu...ale... obserwuj laminat!




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL