Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 20:51 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6982
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Jak pojedziesz JEEP-em, zrób tak. Odsłoń firanki + zasłonki okna przód i tył . Wszystko widać w lusterku wstecznym samochodu :)
Sprawdzone

Obrazek




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 22:02 
Avatar użytkownika


Noo, a ja mam jeszcze lift 2" :D. Ale pojade raczej hiundajem santafe ;). Jeepek dzisiaj trafił do warsztatu. Coś mi zaczęło śmierdzieć gazem podczas jazdy. Jakiś czas temu wymieniałem filterek i regulacja była robiona. Może coś skruszało i przepuszcza. Znowu wydatki, jeep potrafi zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie :).




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 23:30 
Avatar użytkownika


ja wracałem ze swoją "zapiekanką" podczepioną do lanosika i to pierwszy raz w życiu holowałem przyczepę kempingową, ...uja widziałem w lusterkach wyprzedzanie czegokolwiek, bądź zmiana pasa ruchu było jak rosyjska ruletka




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 00:51 
Avatar użytkownika


Możecie się śmiać, ale jest pomysł, by na cepce zamontować kamerę i w aucie zamiast lusterka w środku, założyć lusterko/monitorek. Czyli taka kamerka cofania:)
Mamy takie coś w busiku w pracy.




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 09:41 
Avatar użytkownika


Debil będzie sie smial tez ma w planach zalozyc do Maji prawdopodobnie zaadoptuje kamere w ramkę tablicy rejestracyjnej. Zastanawiam się nad opcją bezprzewodową




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 12:22 
Avatar użytkownika


Właśnie opcja bezprzewodowa jest dobra, bo mniej inwazyjna w aucie i przyczepie.




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 12:55 
Avatar użytkownika


Tylko czy na monitorze będziecie mieli tak samo dobry podgląd jak na lusterkach? Czy tak samo dobrze będzie można ocenić odległość? Czy sprawdzi się to przy gorszej pogodzie?
Przy cofaniu - OK, ale przy normalnej jeździe bym się zastanawiał - chyba że mówimy jedynie o podglądzie czy zaraz za przyczepą ktoś się nie kryje :P




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 13:57 
Avatar użytkownika


mehes napisał(a):
Debil będzie sie smial tez ma w planach zalozyc do Maji prawdopodobnie zaadoptuje kamere w ramkę tablicy rejestracyjnej. Zastanawiam się nad opcją bezprzewodową
mogę wypożyczyć do "przymiarek" takie oto radyjko
http://archiwum.allegro.pl/oferta/dalco ... 53024.html
link poglądowy




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 16:09 
Avatar użytkownika


Nam to faktycznie ułatwia cofanie - do tego zostało u nas zamontowane. Ale bardzo ładnie widać - i to w kolorze - co za nami jedzie. Wiecie to taki gadżet, dodatek w sumie do lusterek dodatkowych. U nas jest to wersja przewodowa, ale bezprzewodówka mniej zakłóceń ma i łatwiejsza w montażu.

Radyjko fajne : ]




   
 
 
PostNapisane: środa, 22 lutego 2017, 17:53 
Avatar użytkownika


mehes napisał(a):
Debil będzie sie smial tez ma w planach zalozyc do Maji prawdopodobnie zaadoptuje kamere w ramkę tablicy rejestracyjnej. Zastanawiam się nad opcją bezprzewodową
jerzy_jerz napisał(a):
mogę wypożyczyć do "przymiarek" takie oto radyjko
http://archiwum.allegro.pl/oferta/dalco ... 53024.html
link poglądowy
Będe miał na uwadze dzięki




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL