Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 30 grudnia 2016, 16:44 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiem że mając władzę można wszystko , ale czy na tym to polega ? Ale niestety aby utrzymać jakiś porządek na forum , czasami trzeba podejmować różne decyzje . Forum to ludzie , ludzie to społeczność , a społeczność to my . Zakładając forum starałem się aby stworzyć małe klimatyczne forum , które będzie miało swój klimat !
Po prawie dwóch latach istnienia niewiadówek.pl dochodzę do wniosku że albo jest się szefem , albo kolegą . Smutne to ale jakże prawdziwe , o czym już zdążyłem się przekonać . W zaistniałej sytuacji jako kolega , powstrzymam się od komentarza .
Jako szef/admin forum przywróciłem Mieczysławowi pełne uprawnienia . Co z nimi zrobi , jak je wykorzysta , czy wogóle wykorzysta pozostawiam jego osobie.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 11:54 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Opiszę jak wyglądała sytuacja z mojego punktu... siedzenia.
Na forum przebywam od 11 stycznia 2015 roku, a wiec prawie od początku.
Wszystkie nieczyste zagrania użytkowników,,zaprzyjaźnionego''forum znam z autopsji.Czego nie znałem, to dowiadywałem się z przeprowadzanych dłuuugich rozmów telefonicznych z Heńkiem.Gdy zwracałem uwagę na jakieś niejasności, lub błędy na forum, to dla żartów Heniek nazywał mnie ..rzecznikiem prasowym forum'') podjazdach niech świadczy fakt, że admin tak dużego forum zarejestrował się u nas jako normalny użytkownik!Było to w czasie, gdy jako admin wciąż wkładał patyki w obracające się koła raczkującego forum niewiadówek.Takich chcących rozwalić forum było wielu.zostali jednak skutecznie pogonieni, ale niestety nie zaprzestali wrogiej kreciej roboty.jednym z takich chcących pełnić rol primadonny na naszym forum był pogoniony sMajster.On to chciał sie perfidnie na Heńku zemścić i wymyślił,że winnym złamania dyszla w przyczepie N132, którą to admin FKNu zakupił od innego użytkownika forum jest..Heniek. On bowiem w 2012 roku coś tam przy ramie robił (zawieszenie na resorach) i musiał spier.... ć coś z dyszlem.Radził też adminowi,żeby dokładnie przyjrzał się przyczepie, bo Heniek mógł mu ,,podrzucić inne kwiatki''
Heniek załamał się. Już chciał wszystko rzucić w cholerę.Pocieszałem Go jak tylko mogłem. Nie wiem, czy to na skutek tego, czy też inne czynniki sprawiły, że zmienił swoją decyzję.
Ja nie jestem z tych, co to stoją z boku i czekają jak jakaś banda flekuje człowieka. Nie nadstawiam również drugiego policzka.
Dlatego też, gdy Heniek złożył życzenia, a administrator forum umieścił je w dziale zamkniętym, wkurzyłem się.Gdy nadeszły życzenia z forum pozytywnych postanowiłem sobie zażartować.Wszak, to satyra jest ostrzejsza od sztyletu.
Napisałem, to co napisałem.Porządnie zachował się Moderator Tomek N126N, który odwzajemnił życzenia. Niestety admin nie pobrał lekcji kultury i po krótkim czasie post Tomka n126N SKASOWAŁ :(
W czasie, gdy ja broniłem forum, to osobnik TW ksywka ,,moderator'' zachował się jak V kolumna.Usunął mojego posta!, mało tego zażartował sobie ze mnie pisząc,że mogę mieć prawo do swojego zdania i NATYCHMIAST cofnął mi WSZYSTKIE uprawnienia.
Heniek niestety poparł tego TW,,Moderatora'' Wtedy, to naprawdę poniosły mnie emocje.Zostałem wyproszony z Forum.Moje zdanie na temat powrotu przedstawiłem we wcześniejszym poście.Być może istnieje możliwośc zmiany zdania , ale to nastąpiłoby, gdyby TW ksywa ,,Moderator'' ujawnił się oraz żeby przyznał się do błędu,że jego działanie było nie przemyślane,pochopne i niesłuszne.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 12:03 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Załącznik jest dowodem,że admin minął się z prawdą, iż przywrócił mi wszystkie
prawa.
Chciałbym bardzo wierzyć,że to brak PW był przyczyną iż nikt :( nie złożył mi życzeń imieninowych, które to wypadają jeden raz w roku, a ten dzień minął niedawno.
Dla ciekawości napiszę,że z tego samego powodu zaniechałem ciągnąć wątek- Opowieści Mieczysława
Pozdrawiam wszystkich.
Życzę wielu Biesiad.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 15:04 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
W dniu wczorajszym mija drugi rok istnienia forum w sieci . Szkoda że bądź co bądź ta rocznica mija w takich okolicznościach . Trudno . Jakoś całe czas prześladuje mnie bytność na forum FKN-u . Z całą pewnością wielu użytkowników nie ułatwiało mi zadania zaistnienia w sieci . A ja jak ten głupi koń zmagałem się z przeciwnościami . Co dziwne wszyscy którzy próbowali swoich sił w unicestwieni niewiadówek.pl teraz jakoś dziwnie ucichli . Nie potrafili jakoś zagrzać miejsca na żadnym z for karawaningowych . Ale to jakby nie moja sprawa . Każdy udziela się gdzie chce i robi co chce !. Ale czy moje i zarazem Wasze działania poszły/idą na marne ? . Wydaje mi się że w obecnej sytuacji nie mogę na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć . Cały czas zastanawiam się jak mam prowadzić to forum skoro nie każdy potrafi zrozumieć stanowisko kolega/admin ! . Prowadzenie forum przypomina troszeczkę prowadzenie firmy lub Rodziny . To że Ojciec pogrozi od czasu do czasu swojemu dziecku , nie oznacza że go nie kocha ………… Niestety najgorzej kieruje się ludźmi których się zna . Miałem naprawdę bardzo dużo czasu aby to wszystko przemyśleć . Nie chce tracić tego co w karawaningu uważam za najpiękniejsze – wolność , swoboda i możliwość poznawania wspaniałych ludzi . Myślałem że takie możliwości da mi społeczność w postaci forum . Czy się to udało ? Na pewno poznałem wielu wspaniałych ludzi , dla których karawaning to sposób na życie , pasja i wielka przygoda . Ludzi dla których warto było robić to co robiłem . I nie starałem się patrzeć przez pryzmat przynależności do jakiejkolwiek grupy . Starałem się obserwować co sobą osoba prezentuje i jakie wartości preferuje . Długo walczyłem o zachowanie spokoju na niewiadowkach.pl wobec FKN-u . Bywało że sam dałem ponieść się emocjom . Ale czy to dziwne , starałem się bronić swojego dorobku w postaci w/w forum . Ludzie którzy toczyli te utarczki dawno odeszli , a ja dalej muszę nosić miano buntownika i tego złego . Tylko po co ? . Nie mam już sił ! Nie będę odnosił się do wypowiedzi Mieczysława . Ma prawo do wyrażania swoich opinii i odczuć . Prosiłbym jednak żeby robił to sumiennie i nie wprowadzał użytkowników w błąd .
Mieczysław napisał(a):
Załącznik jest dowodem ,że admin minął się z prawdą, iż przywrócił mi wszystkie prawa.
W/w załącznik został skopiowany gdy prawa miałeś ograniczone , a nie w dniu dzisiejszym . jeżeli zrobiłeś to w dniu dzisiejszym a to możliwe trzeba było odświeżyć skrypt forum klawiszem F5 . Niemniej Twoja niewiedza nie upoważnia do oskarżania mnie jako administratora forum .
Mieczysław napisał(a):
Chciałbym bardzo wierzyć, że to brak PW był przyczyną iż nikt :( nie złożył mi życzeń imieninowych, które to wypadają jeden raz w roku, a ten dzień minął niedawno. Dla ciekawości napiszę, że z tego samego powodu zaniechałem ciągnąć wątek- Opowieści Mieczysława Pozdrawiam wszystkich. Życzę wielu Biesiad.
. To Ty decyduje gdzie piszesz i o czy piszesz . jeżeli uważasz że to ma być kara dla użytkowników . Trudno aby ponosili konsekwencje niby to mojej niechęci wobec Ciebie . To pierwsza sprawa . Drugą sprawą to próba wymuszenia przez Ciebie przyznania się Moderatora do swojej tożsamości i błędu .
Mieczysław napisał(a):
Heniek niestety poparł tego TW,,Moderatora'' Wtedy, to naprawdę poniosły mnie emocje.Zostałem wyproszony z Forum.Moje zdanie na temat powrotu przedstawiłem we wcześniejszym poście.Być może istnieje możliwośc zmiany zdania , ale to nastąpiłoby, gdyby TW ksywa ,,Moderator'' ujawnił się oraz żeby przyznał się do błędu,że jego działanie było nie przemyślane,pochopne i niesłuszne .
To co mogę zrobić Mietku dla Ciebie , to napisać że poparłem decyzje moderacji bo sam ją napisałem z konta Moderator . Jeżeli chcesz mogę wysłać Ci skan postu z numerem IP ! . Niemniej jednak decyzję swoja uważam za słuszną , podstawna i wcale nie pochopną . Doskonale wiesz ze nie był to Twój pierwszy naganny post wobec użytkowników FKN-u . Wiesz jak to się odbywało ! . Mietek napisał
Mieczysław napisał(a):
Qtasiku benior!Śmieszny, to ty jesteś qtasie! Jaka kryptoreklama??? Chyba się z Capem na łby pomijałeś!
Zadzwonił , Heniek szybko posprzątał i wszystko pięknie . Mam tego dosyć ! Tak jak napisałem zrobisz ze swoim kontem co chcesz ! Chcesz zostań , nie chcesz odejdź . Jesteś dorosły rób jak uważasz . Tylko proszę Cię nie narzucaj mi że coś muszę zrobić do czegoś się przyznać . Powiem Ci jedno Twoje postępowanie i tok rozumowania wyleczył mnie z prowadzenia i udzielania się na forum przynajmniej na jakiś czas .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 16:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Weźcie sklejcie piątki (czyt.pogodzić się) to przywiozę wam na biesiadę po piwie mirabelkowym...
:/




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 18:00 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Heniek, już myślałem odpuścić Ci kasowanie moich postów i konta, ale robisz wszystko abym Ci tego nie odpuszczał.
Heniek napisał(a):
W/w załącznik został skopiowany gdy prawa miałeś ograniczone , a nie w dniu dzisiejszym . jeżeli zrobiłeś to w dniu dzisiejszym a to możliwe trzeba było odświeżyć skrypt forum klawiszem F5 . Niemniej Twoja niewiedza nie upoważnia do oskarżania mnie jako administratora forum
Pewnie,że w sprawach komputera nie jestem biegły, ale strona załącznika nadal wygląda jak wyglądała. Niestety, mimo ,,przywrócenia''praw nie posiadam PW.
Najpierw sprawdź, a później pisz.
Wstawiając posta, którego miałeś USUNĄĆ pokazałeś prawdziwy swój charakter :(
Post był pisany w Twojej obronie i w obronie Twojego forum.Może i na Biesiadach chodzisz z dyktafonem?Pociesz się,że Ty też wyleczyłeś mnie z udzielania się na forum.
Sądzę,że wyjaśniliśmy sobie wszystko, więc bierz się do kasowania konta i postów.
P.S.
Michał, jakbyś miał ,,pifko'' szczawiowe, to może byś mnie skusił.
A tak wygląda mój profil i prawdomówność Heńka.
profil.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 18:32 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Sprawdzałem na wszystkie sposoby i u mnie jest tak jak pisałem wyżej . Masz pełne uprawnienia jak każdy użytkownik forum ani lepsze , ani gorsze .
Tak jak też pisałem posty które podziurawią mi forum - zostają , inne - kasuję .
Skasowane też zostanie Twoje konto .
Niniejszym uważam sprawę za zakończoną .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 18:40 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Mała korekta , chłopie miałeś zablokowane Pw w swoim panelu użytkownika . Dobrze że na to jakoś naprowadził mnie jeden z użytkowników .
Ja tego nie robiłem bo jaki miałoby to sens jak Ty zaraz mogłeś to zmienić .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 20:02 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Jeszcze jedno zdanie do Mietka
Wiem , że pisząc na forum poświeciłeś na to sporo czasu i energii . Wiem też ze to kawał Twojej historii . Jeżeli chcesz zrobić sobie jakąś kopie na przykład wątku
Opowieści Mieczysława
Proszę to zrobić w miarę możliwości szybko .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 21:35 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Heniek, ująłeś mnie tą radą skopiowania swoich wątków.
Dlatego odpuszczam Ci ich kasowanie.
Niech służą potomnym.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL