Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7 8 9 10 11 12 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 10 listopada 2016, 14:05 
Avatar użytkownika


oj wyniku prac nie będzie mi chyba dane oglądać...ale będę się dowiadywał.




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 26 lutego 2017, 21:14 
Avatar użytkownika


Troszkę zapomniany temat...
Zdjęć nie mam, ale kolega opowiedział o dalszych losach przyczepki n126e.
Przetransportowali ją kilka kilometrów do warsztatu samochodowego. Za mniej jak 400zł (chyba 350, 370? nie pamiętam) zakupili ramę do cepki - bez papierów , ale sprawną. Papiery i oc były przy starej ok. Przełożyli cepkę z ramy na ramę, umyli ją, przybyła nowa elektryka, posprzątali troszkę środek ( ;) ), zdemontowane mebelki - były jednak kiepskie po zdemontowaniu.. Do "remontu" zaprosili stolarza, aby mebelki zrobił nowe. W efekcie stolarz ją kupił tak jak stała. Ponoć - za 4500zł .
Nie mam powodów koledze nie wierzyć :)




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 1 października 2017, 14:37 



Dołączył(a): sobota, 30 września 2017, 21:53
Posty: 33
Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy kempingowej do remontu. W mojej okolicy znalazłem dwie, jedna chyba wersja 126e kompletna ,cała stoi już kilka lat nieużywana wystarczy przekonać starszą panią do sprzedaży. Druga jeszcze na felgach z dużym rozstawem śrub, uszkodzona tylna szyba, reszta wizualnie ok. Na co szczególnie zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie,jak wycenić.Pozdrawiam.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 października 2017, 12:00 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6982
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Ważne aby miała dokumenty i była kpl. Całe okna - bo nowe drogie.
Nie miała ramy szczątkowej dzięki korozji ! Jak ma ładny laminat to duży plus.
krystek napisał(a):
jak wycenić.
Wyceni Ci sprzedający.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 2 października 2017, 19:14 



Dołączył(a): sobota, 30 września 2017, 21:53
Posty: 33
Jedna ma dokumenty jako sam. Pani w wydziale komunikacji mówi że to nic nie robi.Przyczepa na starszych felgach ma uszkodzoną tylną szybę, sprawdzałem ok. 400zł. Czy wszystkie szyby były takie same? Jak wycenić,pytałem bo nie wiem jaką cenę zaproponować starszej Pani, laminat z dwóch stron wygląda ok. na dyszlu widać ocynk, raczej bez rdzy.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 3 października 2017, 00:15 
Avatar użytkownika


Zaproponuj 1/3 tego co chce i trochę się odsuń jak będzie parskać. Potem już jakoś pójdzie :)
Wszystko da się zrobić, ale rama i laminat to dużo pracy i pieniędzy. Kupuj tak żebyś nie musiał robić wszystkiego.




   
 
 
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 18:46 



Dołączył(a): sobota, 30 września 2017, 21:53
Posty: 33
Witam. Znalazłem 126n. właściciel gotowy sprzedać wada, po ostatnich wichurach rozwalone szyby przód,tył odklejona podsufitka. Kuchenka lodówka niby wszystko działa właściciel ma wystąpić po wtórnik dowodu. Cena 1,5 warto czy lepiej dać spokój?




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 23:11 
Avatar użytkownika


Jakieś fotki? Link?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka




   
 
 
PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 23:44 



Dołączył(a): sobota, 30 września 2017, 21:53
Posty: 33
Jeszcze nic nie mam. Stoi na posesji niedaleko to zapytałem czy nie chcą sprzedać okazało się że kolega postawił na chwile kilka lat temu i fajnie jakby zniknęła. Właściciel ma przyjechać i mamy oglądać.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 14 października 2017, 23:21 
Avatar użytkownika


To może być fajna i nie za drogo.

A propos zarejestrowanych jako SAM, to się mozesz naciąć. Przyczepa marki SAM czy wpis w dowodzie "PRZYCZEPA SAM." (z kropką)? To zasadnicza różnica, oczywiście lepiej by było gdyby to był autentyczny SAM bo można to i owo poprawić w konstrukcji. Odkąd rejestracja SAMów zrobiła się zaporowo trudna, różni janusze mający stare dowody rejestracyjne z wpisanymi skrótowo "PRZYCZEPA SAM.(ochodowa w domyśle)" albo SAM. OSOBOWY, próbują znaleźć jelenia i to za ceny lekko niezdrowe jak na pojazd normalnej marki. Bo pojazdy marki SAM są warte majątek niezależnie od stanu technicznego, przez sam fakt że zostały zarejestrowane przed 22 czerwca 2013. Osobiście zrobiłem 200 km chcąc kupić T3 zarejestrowanego na SAM (tak, panie, zarejestrowany na sam) ktory okazał się być "SAM. CIĘŻAROWY do 3,5T". Norlamnie krzesłem prać albo chociaż odciąć dostęp olx i allegro.

"PRZYCZEPA SAM." czyli na czarnych blachach, może wymagać przeglądu przed nadaniem białych blach, czyli jej wartość jest jeszcze niższa.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7 8 9 10 11 12 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL