Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 2 kwietnia 2018, 14:16 
Avatar użytkownika


sikor78 napisał(a):
Były takie plany i u nas, ale problemy zdrowotne mojej mamy zatrzymały nas w Poznaniu.
Życzymy mamie powrotu do zdrowia i liczymy że niebawem uda się spotkać. Pozdrawiamy!




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 sierpnia 2018, 09:49 



Dołączył(a): środa, 25 kwietnia 2018, 19:49
Posty: 57
Lokalizacja: DB
W Ustroniu polecam kemping poznańskiej AWF
W mapach googla tutaj https://www.google.com/maps/contrib/112711208256503777727/place/ChIJ2-iIhyc-AEcRBT0iN0iB5AA/@54.2156277,15.7691461,18.25z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s112711208256503777727!3m1!1e1?hl=pl-PL
Spędziłem tydzień w sierpniu 2018 i pozwoliłem sobie nawet napisać parę słów.
Bardzo przyzwoite miejsce. Standard mamy tu typowo turystyczny, jeszcze z lat 80/90 tych.
Spokojnie można ustawić campera, czy rozbić namiot. Jest opcja ustawienia w jako-takim cieniu, bo wkoło są drzewa. Troszkę denerwują, latającymi siewkami. Ale da się wytrzymać, bo nie ma ich nazbyt wiele. Najlepsze miejsce, jeśli chcesz miewać cień, jest na przeciwległym wyjazdowi, krańcu pola.
Podłączenia do prądu są rozmieszczone na całym polu, bardzo ergonomicznie. Z prądem nie ma najmniejszych problemów.
Toalety w standardzie sprzed ćwierćwiecza, ale czyste. Dba się tu o te sprawy i to widać. Co niesłychane: papieru toaletowego, mydła i jednorazowych ręczników nie ma w "olinkluziwie", więc musisz zabierać do toalety swoje własne, zawsze kiedy tam idziesz.
Kuchnia polowa nie ma wyposażenia, nawet kuchenki. To, po prostu miejsce do przygotowania i zjedzenia posiłku. Z kafelkowanymi blatami i licznymi gniazdami elektrycznymi, oraz zlewem do umycia produktów, czy naczyń. I tyle! Ma za to ławkostoły pod dużym, namiotowym dachem.
Jest świetlica z dużym, kolorowym szkiełkiem, co to się za nim obrazki ruszają - na wypadek niepogody.
Wieczorami odbywają się animacje dla dzieciaków, studenci grają z nimi w gry planszowe, terenowe, sportowe i wszelkie inne, śpiewają karaoke.

Brama do obiektu jest zamykana. Nikt przypadkowy się tu nie zakręci.
Cisza nocna, o zgrozo! w godzinach 23.00 - 8.00. Nietypowo, ale jak bardzo dla ludzi!

Do plaży jakieś 300 m. Zejście nr 13, czyli mamy położenie na uboczu miasteczka, daleko od głównego "deptakowiska".

Mamy też bardzo bardzo korzystny stosunek cena/jakość. Doba kosztuje:
- przyczepa 10 zł jednoosiowa, 13 zł - dwuosiówka,
- namiot 8-12 zł, zależnie od wielkości,
- przedsionek 5 - 10 zł, w zależności od wielkości,
- samochód 10 zł,
- camper 25 zł
- bus 12,- zł/doba
- osoba w przyczepie 10 zł. Dzieci, studenci, emeryci - 8 zł. Maluchy free.
- prąd 10 zł
- opłata klimatyczna bodaj 2 zł

zniżki dla turystów:
- pobyt powyżej 14 dni - 10%
- pobyt powyżej 21 dni - 20%

Współwypoczywający mili, sympatyczni, spokojni, kulturalni ludzie. Żadnych ekscesów, żadnego darcia mordy po nocy. Widać stali bywalcy, niemiłych się uspokaja, albo i nie przyjmuje. Co wieczór pali się ogień i jakieś twarze uśmiechają się wokół niego.

Sympatyczna pani zarządzająca polem, zażartuje, porozmawia, uśmiechnie się, jak człowiek. Bardzo miło! Czy polecam? Bardzo! Zwłaszcza dla ludzi, którzy nie cenią sobie za bardzo zgiełku nadmorskiego deptaka, nie przepadają za pijackimi posiadówkami, wypoczywają z dziećmi. Te są tu bardzo mile widziane.
Ośrodek chętnie gości również czworonożnych gości. O ile są kulturalni i spokojni, zgodnie z zasadą "pies też człowiek". No, prawie...

Przed przyjazdem, warto wcześniej upewnić się, czy będzie miejsce. Ja telefonowałem około 22.00 w przeddzień przyjazdu, ot tak, bez wcześniejszego orientu, na numer z internetu i miejsce na mnie czekało! Pani powiedziała: "niewiadówka? jasne, że na niewiadówkę się miejsce znajdzie, toż to nieduże jest, tak?". I rzeczywiście bardzo wygodnie udało się stanąć.

Polecam!

http://www.awf.poznan.pl/pl/lista-aktualnosci/newsy-2017/2934-wakacje-blisko-morza-na-bezpiecznym-campingu-2017




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL