Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: N126 "off road"
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 00:42 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): sobota, 2 maja 2020, 17:27
Posty: 38
Postanowiłem wystawić przyczepkę na sprzedaż... trochę mi szkoda, bo nie skończyłem tego "projektu", ale pojawił się pomysł na inny "projekt"...

https://www.otomoto.pl/oferta/niewiadow ... sPreview=1




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 10:01 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1375
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
magnes napisał(a):
Postanowiłem wystawić przyczepkę na sprzedaż... trochę mi szkoda, bo nie skończyłem tego "projektu", ale pojawił się pomysł na inny "projekt"...
Czy projekt tem nie spełnił Twoich oczekiwań podczas uzytkowania?




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 20:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Też coś do ciągnięcia, czy zupełnie inny kierunek?




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 20:33 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): sobota, 2 maja 2020, 17:27
Posty: 38
Kelian napisał(a):
Czy projekt tem nie spełnił Twoich oczekiwań podczas uzytkowania?


Ta przyczepka oczekiwania jak najbardziej spełniła - jest mała, lekka i zawieszenie wyszło naprawdę fajnie, natomiast zadziałała trochę maksyma, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - nowy projekt to będzie przyczepa również "terenowa", ale większa - 4 osobowa z prysznicem i aneksem kuchennym - budowana w zasadzie niemal od zera na podwoziu starej "cywilnej" przyczepy.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 20:43 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): sobota, 2 maja 2020, 17:27
Posty: 38
MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
Też coś do ciągnięcia, czy zupełnie inny kierunek?


Dalej będzie przyczepa, tylko trochę większa.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 19 października 2022, 08:23 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1375
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
magnes napisał(a):
..., natomiast zadziałała trochę maksyma, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - nowy projekt to będzie przyczepa również "terenowa", ale większa - 4 osobowa z prysznicem i aneksem kuchennym - budowana w zasadzie niemal od zera na podwoziu starej "cywilnej" przyczepy.
...no to faktycznie idziesz szeroką ławą, powodzenia w budowie. Miło będzie jak się pochwalisz rezultatem. :)




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 7 listopada 2022, 22:19 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): sobota, 2 maja 2020, 17:27
Posty: 38
Kelian napisał(a):
...no to faktycznie idziesz szeroką ławą, powodzenia w budowie. Miło będzie jak się pochwalisz rezultatem. :)
No, tej "budowy" tak dużo nie będzie - przejąłem niedokończony "projekt", z tym że w mocno zaawansowanym stadium, pozostała mi do zrobienia łazienka/prysznic, instalacja wodna, trochę elektryczna, modyfikacja zawieszenia, zabezpieczenie ramy, być może coś z dyszlem też zrobię...
A off-roadowa Niewiadówka właśnie dzisiaj odjechała z nowym wyjątkowo zadowolonym z faktu zakupu właścicielem - cepka dalej będzie za Land Roverem jeździła B-) tyle, że trochę nowszym.
A nowy właściciel to bardzo pozytywnie zakręcony człowiek, w planach ma min. zainstalowanie w niej łazienki!




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 8 listopada 2022, 09:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1375
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
magnes napisał(a):
A off-roadowa Niewiadówka właśnie dzisiaj odjechała z nowym wyjątkowo zadowolonym z faktu zakupu właścicielem - cepka dalej będzie za Land Roverem jeździła B-) tyle, że trochę nowszym.A nowy właściciel to bardzo pozytywnie zakręcony człowiek, w planach ma min. zainstalowanie w niej łazienki!
Jeżeli pozytywnie zakręcony jak Ty to zareklamuj mu nasze forum może zagości i u nas. Powodzenia w dokończeniu projektu i nie zapomnij się pochwalić efektem prac. :)




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL