Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2016, 16:12 
Avatar użytkownika


MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
Chciałem sprzedać... miałem telefony...umówiłem się na oglądanie... i w momencie kiedy doszło do mnie że ktoś ma przyjechać i ją kupić rozmyśliłem się... nie mogłem sprzedać. Właśnie ściągnąłem z olx ją. Nie sprzedaję.




   
 
 
PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2016, 19:04 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Musisz to przemyśleć. Zawsze możesz kupić inną. Najgorzej jest sprzedać wtedy, kiedy wiesz, że utopiłeś w przyczepie mnóstwo kasy i własnej pracy. W innym przypadku, jeżeli możesz jeszcze na tym troszkę zarobić, to nie ma się co pierdzielić ;)




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 20 sierpnia 2016, 20:52 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Michał, ja to widzę całkiem innaczej. Odkąd Kol. Axtif zakolegował się z fknem nabył od nich dziwnych nawyków. Wszak to oni na fkn-ie ganiali swoich Kolegów po Polsce.Narażali Ich na koszta.Uważam,że Kol. Axiff urósł, ale tak jak Fajdek nie dorósł.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 07:01 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Axtiff napisał(a):
Właśnie ściągnąłem z olx ją. Nie sprzedaję.
No i dobrze. Jak masz p-pe z której jesteś zadowolony i lubisz takie wyjazdy to rozwiązywanie problemów poprzez jej sprzedaż nie jest logiczne. Może i to łatwy sposób na szybką gotówkę na nowe auto/naprawe auta. Ale czy warto? I tak jesień i zima nadciąga, raczej okres bez wyjazdowy dla ciebie. Przez ten czas może przyjdzie jakieś inne rozwiązanie problemu.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 14:22 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Masz rację, lepiej zostawić jeżeli jest z niej zadowolony. Jednakże, czasami nie ma innego wyjścia, jak tylko sprzedać :(




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 17:12 
Avatar użytkownika


U mnie pomogło wystawienie jej. Jak zdecydowaliśmy się o sprzedaniu, chodziliśmy nie w sosie. Gryźliśmy się z tą myślą bardzo długo. Względy ekonomiczne przemawiały całkowicie za sprzedażą... ratowanie portfela, zastrzyk gotówki. I wystawiłem... kilka telefonów... umówiłem się z chętnym na zabranie jutro.... i BUH. Jak żona na mnie spojrzała gdy powiedziałem że jutro przyjeżdża po eNkę wiedziała, że to nie o to chodzi... Jeszcze jedna rozmowa i decyzja że względy finansowe nie mogą przeważyć nad przyjemnością i marzeniem... NIE sprzedajemy padło, nie mogę nie chce! ---kamień spadł z serca, jakoś lżej się zrobiło. Coś się wymyśli, jakoś to będzie. To nic że w cały sierpień nie pojechaliśmy nigdzie, ani we wrześniu pewnie też... może się uda w październiku, a żeby nie stawiać na płatnym parkingu potem jej wykombinuję coś na działce... poprzerabiam ścieżki, usunę grilla i parę innych rzeczy i przetransportuję przyczepę za domek. Tam jej potencjalny złodziej nie zobaczy... Piszę o złodziejach bo na działkach co zimę okradają altany... a taka przyczepka (jedyna na całe ogrody) może zaciekawić dobrami ukrytymi w środku....
No nic, jakoś to będzie jak zawsze się coś wymyśli :)




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 18:59 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Wiem o czym piszesz. Moja żona chyba by mi nie wybaczyła, gdybym naszą sprzedał. Zimowanie na działce mówisz? Trudna sprawa :-? Nie masz znajomych z domem prywatnym, albo u teściów :-\




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 19:12 
Avatar użytkownika


Właśnie nie mam znajomych z prywatnym domem... a teść średnio się ucieszył jak zapytałem... a raczej cały elaborat wypowiedział że będzie zagracać itp. może bym dał radę go przegadać. Ale nie kosztem wyrzekania potem, wiadomo jak to jest :)chodzę po osiedlu swoim i szukam w domkach jednorodzinnych zapuszczonego podjazdu, mam zamiar popytać czy za opłatą nie zechcą mi przezimować cepki :) wtedy miałbym głowę spokojniejszą...




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 sierpnia 2016, 20:50 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
To ma sens, działkę polecam w ostateczności ^#(^




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 07:31 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
A nie możesz poprostu pod domem/blokiem jej zakotwiczyć?




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL