Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17 18 19 20 21  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 27 kwietnia 2017, 00:11 
Avatar użytkownika


Haha no to na pewno, ja również miałem stąd pomyłka a opony w rozmiarze 13" to dopiero pierwszy raz mam do użytku

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 23 maja 2017, 22:52 
Avatar użytkownika


Oto i ona, teraz jest moja i tylko moja Obrazek

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: środa, 24 maja 2017, 00:19 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
O brawo, choć wolę nie wiedzieć jakim cudem ;)




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 24 maja 2017, 20:02 
Avatar użytkownika


ketrab napisał(a):
O brawo, choć wolę nie wiedzieć jakim cudem ;)
E tam przesadzasz, nie jedna się u mnie już przewinęła, ta została docelowa z N250C

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 21:49 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
I jak skodzinka? Bo nic się nie pochwalisz co to wypatrzyłeś, z zapiekanką też ucichło. Obija się kolega normalnie ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 2 czerwca 2017, 21:56 
Avatar użytkownika


ketrab napisał(a):
I jak skodzinka? Bo nic się nie pochwalisz co to wypatrzyłeś, z zapiekanką też ucichło. Obija się kolega normalnie ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Zapominam się, skodzinę jutro jadę jeszcze pooglądać i dograć szczegóły. Zapiekana wstępnie umówiony na zaprawki przed malowaniem na przyszły tydzień.

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 20 sierpnia 2017, 23:19 
Avatar użytkownika


A więc dawno nic tu nie pisałem, także nadrabiam

Najpierw było zawiezienie przyczepy do znajomego

Następnie usunięcie wszystkich pająków z laminatu oraz uzupełnienie pęknięć, zabezpieczenie podwozia i nałożenie podkładu na całą budę

Po tym całym zabiegu przyczepa wróciła do domu, ale w drodze powrotnej odbyła pierwszy spot Niewiadówkowy z Krzysztof_cw

Stojąc dwa dni w domu wzbogaciła się o zamek do zaczepu oraz nowa kuchenkę, niestety ta pierwsza w gorszym stanie się okazała oraz lampę gazowa na kartusze

No to sprawdzanie oświetlenia i jazda do kolejnego punktu na szlifowanie, usunięcie niepotrzebnych otworów oraz malowanie w biały podkład oraz lakier akrylowy na wysokim połysku, póki co próbka lakieru na bakiście, a do końca tygodnia powinna być już cała pomalowana ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: środa, 23 sierpnia 2017, 00:28 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
Robota widzę do przodu ostro, ale utwierdziłem się właśnie w przekonaniu iż czeka mnie przy mojej jeszcze więcej roboty... Te rozwiercone pajączki wypełniałeś żelkotem czy szpachlą z włóknem zieloną??? I widzę że budę masz tymczasowo kręconą bezpośrednio do ramy tzn nie przez podłogę - dobrze widzę? Jak to się na drodze zachowuje? Bo bez podłogi to sztywność wydaje mi się mniejsza i chyba bym się obawiał o wyrwanie...




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 23 sierpnia 2017, 16:23 
Avatar użytkownika


Mały update...

Pierwsza warstwa już na skorupie

Obrazek

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: środa, 23 sierpnia 2017, 18:04 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Motyla noga! Normalnie mechaniczna pomarańcza.
:)
Fajnie, oryginalnie.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17 18 19 20 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL