Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2017, 15:56 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
Ponieważ niewiele można zdziałać w kwestiach remontowych to przynajmniej można dozbroić skorupkę :) Dorwałem przedsionek montowany tak jak w oryginale nie w listwę tylko "na sznurek" :) Niestety czekam na 2gą przesyłkę bo poprzedni właściciel zostawił jedną rurkę od stelaża na strychu... ale już się znalazła :)

P1210907a.jpg P1210913a.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2017, 16:04 
Avatar użytkownika


Działać bo sezon tuż tuż
Wygląda jak nówka tylko pozazdrościć :)




   
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: środa, 18 stycznia 2017, 18:42 
Avatar użytkownika


Eee no graty za zdobycz, choć ja z faktu wygodnictwa wybieram wersję pod listwę, którą zamontuję na potrzeby przedsionka. Pogoda nie rozpieszcza także trzeba cierpliwie poczekać na ocieplenie i działać z cepką by dało radę ruszyć e tym sezonie na kołach.

Pozdr ArroW!




   
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: wtorek, 14 lutego 2017, 23:54 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
Nie wiem jak Was panowie ale mnie nosi by coś podłubać. Dziś pierwszy raz od dawna słonko zapachniało wiosną i się zaczęło kombinowanie w głowie. I tylko ta praca koliduje jak zawsze ;) Pozdrawiam wszystkich równie zniecierpliwionych i tych "całorocznych" - szacuneczek, także :)




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: poniedziałek, 20 lutego 2017, 00:12 
Avatar użytkownika


ketrab napisał(a):
Nie wiem jak Was panowie ale mnie nosi by coś podłubać. Dziś pierwszy raz od dawna słonko zapachniało wiosną i się zaczęło kombinowanie w głowie. I tylko ta praca koliduje jak zawsze ;) Pozdrawiam wszystkich równie zniecierpliwionych i tych "całorocznych" - szacuneczek, także :)

Ja dziś przywiozłem do domu nowe okna, w tym dwa otwierane oraz podnośniki daszku nowego typu [WINKING FACE]

Pozdr ArroW!




   
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: niedziela, 5 marca 2017, 19:53 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
Piękna pogoda za oknem, więc nie mogliśmy sobie odmówić małego wypadu za miasto. Sezon renowacyjno - grillowy uważamy za otwarty !!! Przyczepa przetrwała "oplandekowanie" bardzo dobrze. Silne wiatry zerwały tylko jeden odciąg, taki mniej istotny, nic się nie majtało, nie ruszało... I po raz pierwszy od wielu lat w przyczepie nie mieszkały już myszy :) Porządku wewnątrz pilnował tylko jeden pająk, który ewidentnie był zadowolony z wiosennego przewietrzenia skorupki :) Front do dalszych prac przygotowany. Pozostaje mieć nadzieję na ładną pogodę i odpowiednią ilość wolnego czasu w trakcie tych słonecznych dni :) Nawiązałem także kontakt z niedaleką ocynkownią, i rozważam wypiaskowanie ramy i poddanie jej wieloletniej ochronie. Decyzje jeszcze nie zapadły bo to wykiełkowało dopiero ale :) :) :) widzę w tym sens :)

grill.jpg

W piątek udało mi się także przebrnąć przez ostatnie badanie techniczne Zośki, jutro składam ostatni wniosek w stosownym urzędzie i świętuję koniec papierologii wszelakiej :) Niebawem będę mógł się pochwalić w szerszej perspektywie.
Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: niedziela, 5 marca 2017, 20:48 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
:-bd miło czytać takie posty. Powodzenia :)




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: niedziela, 5 marca 2017, 21:38 
Avatar użytkownika


Widać już wiosne, powodzenia




   
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: poniedziałek, 6 marca 2017, 00:22 
Avatar użytkownika


+- w temacie...narobiłeś mi smaki na grilla =p~




   
 
 
 Tytuł: Re: REANIMACJA
PostNapisane: poniedziałek, 6 marca 2017, 20:55 



Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2016, 23:27
Posty: 174
Lokalizacja: Kraków
W ten deszczowy i ponury zimny dzień, jakże inny od soboty, czy niedzieli wcześniej, jedyne słońce jakie się pojawiło to o dziwo to w urzędzie miasta. A jego blask i obecność w dniu dzisiejszym, od tak zwanej ręki, zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, zwłaszcza iż nastawiony byłem na 3 tygodnie czekania. Wiem że sam sobie robię taki of-topic z Zośką, ale wszak to docelowy holownik do skorupki :) i wiem że się cieszycie wraz ze mną ;)

DSC_3544.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Byle do weekendu i w drogę :) Pozdrawiam




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL