Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 7 września 2018, 10:38 
Avatar użytkownika


Witajcie. Mam na imie Paula i jestem tu nowa.
Otoz mam mała niewiedze... :-B Razem z mezem kupilismy N126. Wewnatrz maz ocieplil ja jednyka styropianem ,a na to kupilam cieniutka wykladzine remontowke. Problem w tym ze nie mamy pojecia jakiego kleju mozemy uzyc zeby wykladzine dac na styropian i zeby go nie ,,zzarlo'' ...? Prosze o jakies podpowiedzi i pozdrawiam cieplutko ;)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 września 2018, 15:58 
Avatar użytkownika


pianka poliuretanowa nisko pręzna




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 września 2018, 21:26 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
Można np. klejem polimerowym Dragon, choć nie wiem jak to dobrze trzyma, ale niektórzy pisali ,że tym właśnie kleili.
dragonpolimer.jpeg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 12 września 2018, 13:10 



Dołączył(a): środa, 25 kwietnia 2018, 19:49
Posty: 57
Lokalizacja: DB
Ten styropian to nie za dobre rozwiązanie jest, tak naprawdę. Ale OK - jak już jest to niech będzie. Możliwości jest teraz niewiele, ale są. Polimer jest rzeczywiście skuteczny. Zrób próbkę gdzieś na boczku, na kawałku luźnego styropianu i kawałku wykładziny. Ja bym kleił tak: grubo polimeru na styropian, nawet jakąś szpachelką. Chwilka oddechu dla kleku,przyłożyć wykładzinę, że by się klejem "ubrudziła". Odrywamy, odkładamy na chwilkę, żeby klej złapał lekko suchości po wierzchu. Dociskamy wtedy wykładzinę do styropianu.
Polimer ma tę zaletę, że nie szkodzi styropianowi i jest w miarę stabilny. Jednak trzeba uważać, żeby nie przesączał się przez "remontówkę". No i wymaga dużo przewiewu.
Rozcieńcza się się to denaturatem. Słabo nanosi się pędzlem, czy wałkiem, bo jest za gęsty.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2018, 15:35 
Avatar użytkownika


Dziekuję za podpowiedzi ;)




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL