Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 18 maja 2015, 07:44 
Avatar użytkownika


Mariusz, posłuchaj kobiety :) a z własnego doświadczenia powiem Ci, że można. Paliłem dość długo, bo jakieś 20 lat czyli więcej niż połowę swojego życia, a od dłuższego już czasu palę sobie bardzo okazjonalnie. Żadnych tabletek (też próbowałem) żadnych stresów i wyrzeczeń. Przeczytałem tylko książkę http://www.empik.com/prosta-metoda-jak- ... ,ksiazka-p . Jak poszukasz to znajdziesz ją w wersji ebooka za free. Od tamtego czasu to ja rządzę moim paleniem, a nie palenie mną. Generalnie dzisiaj palę jak piję (ale patolnia :) ), bo jakoś nie wyobrażam sobie piwka bez fajeczki. Nigdy też jakoś strasznie dużo nie paliłem, bo powiedzmy około 10-15 sztuk dziennie ale systematycznie. Dzisiaj nie mam problemu żeby nie palić przez tydzień czy dwa. Dzisiaj traktuje papierosa tak jak alkohol i inne przyjemne używki. Palę wtedy kiedy chcę. O zaoszczędzonej kasie nawet nie wspomnę. Kiedyś to była 3-5 paczki w tygodniu, dzisiaj to może z 3 w miesiącu (zależy od intensywności spotkań towarzysko-alkoholowych :D )




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL