Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 9 lipca 2017, 14:36 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 956
Wczoraj wróciłem znad Jeziora Tarnobrzeskiego, gdzie byłem od czwartku /tylko dwie noce/. Przyczepę zostawiłem na miejscu na marinie tarnobrzeskiej, będę tam wracał tak często, jak tylko się da. Pewnie nie pisałbym o tym, gdyby nie to, że poznałem tam osobiście Kamila i Aldonę, z którymi znałem się tylko poprzez wpisy na forum. Bardzo fajni ludzie, trochę posiedzieliśmy i pogadaliśmy /nie na sucho, ma się rozumieć ;) / i mimo, że zmarzłem jak g... w trawie /w nocy było 7 st. C/, to bardzo się cieszę z tego spotkania i mam nadzieję na niejedną powtórkę, może tylko żeby chociaż troszeczkę noc cieplejsza była :p Z uwagi na dygotki z zimna poddałem się i podłączyłem się do prądu i farelki, która w połowie nocy i tak przestała działać - walnął bezpiecznik rurkowy w gnieździe przyłączeniowym :D jak to u elektryka. Teraz już przyrzekam uroczyście, że po ściągnięciu przyczepy do domu zainstaluję tego carvera, który od przeszło pół roku lezy w garażu. Mam cichą nadzieję, że to były już ostatnie mrozy tego lata :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 9 lipca 2017, 19:53 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
No niestety, pogoda nas tego lata nie rozpieszcza :(




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 17 listopada 2017, 10:57 
Avatar użytkownika


Witaj kocio128 trochę nas tu nie było ale nasze spotkanie pamiętamy dokładnie :) Miło było się w końcu poznać i spędzić trochę czasu na rozmowach :) Mamy nadzieję w przyszłym sezonie na dłuższe wypady nad jezioro i postawienie tam przyczepy :)




   
 
 
PostNapisane: sobota, 18 listopada 2017, 00:42 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 956
Hej! Ja nie napisałbym, że pamiętam dokładnie :) - w końcu spożyliśmy małe co nieco ;) Przyczepkę i łódkę ściągnąłem z Tarnobrzega z początkiem września - niezbyt lubię wchodzić przy wyslipowywaniu łódki do zimnej wody, a przyczepka bez łódki i przy niespecjalnie pięknej wrześniowej pogodzie nie bardzo miała rację bytu. Oczywiście, w przyszłym roku tak łódka jak i przyczepka wrócą nad Tarnobrzeskie w okolicach czerwca - bo to piękny kawałek świata. Również mam nadzieję na fajne spotkania :) I mam nadzieję, że moja wątroba to wytrzyma :D




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL