Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 1 maja 2017, 20:41 
Avatar użytkownika


Szukam niewiadówki z łazienką (czyli chyba model N-126 ET, N-126 NT, N-126 NTL), najlepiej do remontu. Niestety, ale obecnie chyba brak takich na Allegro / OLX. Czy możecie napisać jak mniej więcej kształtują się ceny takich przyczepek?

Czy łazienka w wyżej wspomnianych modelach to tylko umywalka i WC, czy jest tez prysznic?




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 1 maja 2017, 21:52 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Trudno to nazwać łazienką. Umywalka, lustro i ciasne pomieszczenie. Cena nie do określenia. Wszystko od stanu i sprzedającego. Bardzo mało ofert sprzedaży.
Coś w temacie
N126NT
A co chciałbyś wiedzieć więcej . Tu jest coś jeszcze
N126NT




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 1 maja 2017, 22:18 
Avatar użytkownika


Dzięki za linki. Faktycznie mała ta "łazienka".




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 2 grudnia 2018, 19:27 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
Ja osobiście się całkowicie wyleczyłem z łazienki. Tyle co się z niej korzysta w Hobby to spokojnie tylko wystarczy awaryjnie toaleta przenośna gdzieś schowana. Korzysta z niej tylko młodsza córka i też np. w nocy albo w czasie postoju jak gdzieś jedziemy żeby nie szukać miejsca na parkingu. A mieć mniej miejsca w przyczepie tylko po to żeby tam toaletę wstawić która będzie czekać aż kogoś przypili to jednak nieporozumienie jak dla mnie oczywiście




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2020, 09:53 



Dołączył(a): wtorek, 11 lutego 2020, 22:37
Posty: 41
Ja natomiast niezgodzę się z przedmówcami. Mamy 3 kę dzieci i kiedy jedziemy gdzieś z nimi na wycieczkę/kemping to częstotliwość jej używania rano, podczas dnia i wieczoru jest ogromna, a na dziko czy nawet czasem na kempingach szybko dziecko wyskoczy na miejscu i nie trzeba gonić np w deszczu. Dodatkowo cenię sobie tę niezależność kiedy w zimie z moją ukochaną możemy sami wyskoczyć w dzicz i mróz z dała od innych i móc skorzystać z toalety czy też gorącego prysznica. Co do jej wielkości to pomieszczenie do korzystania z wc jest nadal wystarczające, a co do do prysznica, to fakt - jest to już pewna sztuka zginania karku, ale cóż.... coś za coś, -> zawsze wtedy sobie przypominam że większymi przyczepami w dane fajne miejsce często bym po prostu nie wjechał, więc nie mam co narzekać ;-)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 21 czerwca 2020, 10:59 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Mój ojciec, również posiadał N126nt i był bardzo zadowolony. Jeździli jednak tylko w dwójkę.
Osobiście uważam, że wersja z tak zwaną łazienką, zupełnie się nie sprawdzi np. dla osób wysokich oraz korpulentnych.
Dla naszej trójki, 126n jest idealna. Nawet gdy leje, a przedsionka brak, każdy ma swój własny kąt. Do posiłków małe łóżko przekształcamy w stolik i dostawiając krzesełko kempingowe możemy wspólnie coś przekąsić :D
Gorzej z załatwianiem potrzeb fizjologicznych gdy leje jak z cebra, ale niestety coś za coś.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL