Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 11 października 2021, 21:25 



Dołączył(a): piątek, 25 września 2020, 22:51
Posty: 35
No , na październikowe wypady w Bieszczady to ja niestety nie mogę się zdecydować ze względu na swoje UZALEŻNIENIE :D. Ale końcem września, jak najbardziej lubię odwiedzić Rawki, Krzemieniec ,Muczne z Tarnicą i Ustrzyki Górne, czasem połoniny CiW. Tegoroczny wyjazd właśnie we wrześniu był niesamowity. Niesamowici ludzie na szlakach i uroczy na kempingu. Niestety jestem UZALEŻNIONY od prądu na ogrzewanie i nie mogę sobie pozwolić na dzikusowanie. W czasie integracji na kempingu TRAMP, fajni ludzie z Bytomia(w każdym razie ze śląska) (?Daro? z alternatywnego forum – pozdrawiam) pokazali mi ogrzewanie gazowe, no po prostu bajka. Tania bajka . Na Trampie płaci się obecnie 15zeta za osobę, 15 zeta za samochód, niewianówka darmowy postój ma, ALE PRĄDY 2,50 za kilowat. Jak mój kaloryferek ma 1500 W to za wieczoronoc, ile to wyjdzie?
Końcem października widzę okienko pogodowe, więc kto wie może mnie jeszcze gdzieś poniesie.


Załączniki:
TRAMP Cisna.jpg
TRAMP Cisna.jpg [ 1.02 MiB | Przeglądane 102 razy ]


 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL