Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 15 maja 2020, 10:47 



Dołączył(a): niedziela, 16 lipca 2017, 21:57
Posty: 178
Obrazki: 14
Lokalizacja: Milanówek
Hejka ! Szwagroski wyczaił na olxie i z krzykiem do mnie, czy to może być coś ciekawego ???
Akurat nie mam o tym wiedzy - warte to cuś ??
Miłego dnia !!
Radio - Wanda


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 15 maja 2020, 12:39 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1373
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
Klasyka i to ładnie zachowana tak po zdjęciach dla pasjonata jak za darmo dla noworysza złom nic nie warty. :-B




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 15 maja 2020, 16:15 



Dołączył(a): niedziela, 16 lipca 2017, 21:57
Posty: 178
Obrazki: 14
Lokalizacja: Milanówek
A czy owo było rzeczywiście montowane w Niewiadkach ?? I kto to stworzył - bo patrząc na przełączniki, to wygląda na adaptację japończyka ... .

Edyta> teraz znalazłemm, że robiła to bydgoska Eltra, w kilku odmianach, w tym "hotelowa" do montażu w szafce.. o przyczepach na razie nic ie widzę... ale i cena spora - chodziły na aledrogo po ok 40 zł..




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 15 maja 2020, 17:08 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Nie słyszałem, żeby Niewiadów instalował jakiś sprzęt grający :-?




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 16 maja 2020, 09:19 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1373
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
Jarekvolvo napisał(a):
ale i cena spora - chodziły na aledrogo po ok 40 zł..
Jarku pozwolisz że po imieniu, w dzisiejszych czasach 100 zł to zwykłe jednorazowe zakupy spożywcze dla kilku osób na 2 dni (oczywiście zależy od poziomu żarłoczności) tak średnio liczę. Dla kogoś kto się fascynuje takim nazwijmy to oldschool-em to prawdziwa gratka a skoro na olx-e to może i sprzedający zejdzie z ceny po rozmowie. Warto przegłodować moim zdaniem.:)

Kupowałem kilka miesięcy temu lusterka do holowania przyczepy takie na błotniki będąc przekonany że takie będą dla mnie najlepsze, sprzedający chciał 150 zł po miłej rozmowie właśnie na temat tzw. starych klimatów sprzedał mi je za 70 zł + przesyłka. Jak przyjechały i zamontowałem w moim holowniku okazało się ze z uwagi na budowę słupka przedniego szyby i osadzenie lusterek są całkowicie bezużyteczne.Przechowuję je teraz w piwnicy i nie jestem w stanie się ich pozbyć a pewnie kupca bym znalazł gdyż są w dobrym stanie i właśnie w klimacie oldschool. Myślę sobie ze może kiedyś kupię fiata 125p i będą w sam raz, takie właśnie to jest "zboczenie". :D




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 16 maja 2020, 19:37 



Dołączył(a): niedziela, 16 lipca 2017, 21:57
Posty: 178
Obrazki: 14
Lokalizacja: Milanówek
Oczywiście, że po imieniu :-bd W necie wszyscy jesteśmy przyjaciółmi :)
Jak najbardziej, masz rację - rozmowa i uśmiech zawsze pozwalają na szersze łowy.
I tak, jak widzę - "Wandy" będą za 30 - 40, "Jowity" za ok, 100, a "Julie", no prawie klasa "oceanic" :) - chwycą i trzy stówki..
Zawsze jednak zastanawiam się, czy w takich przypadkach nie ma jeszcze jakiegoś "drugiego dna", by z lekka zwiększyć atrakcyjność przedmiotu. Ok, jeżeli stan jest idealny, można dać kilka złotych więcej - jednak w uczciwej walce :D . W ogłoszeniu zastanowił mnie fakt powołania się na "lep" w postaci lokowania Niewiadowa, jako wabika na kupujących - stąd moje pytania. I odpowiedź Misia-Przytulaka, że w cepkach tego nie było.. :-q
Może o czymś nie wiemy, może niepotrzebnie podejrzewam sprzedającego ( może on nie wiedzieć, tylko "zasłyszał"..), ale to tak, jakbym sprzedając moją tt-tkę napisał, że była prywatną klamką niejakiego Bieruta Bolesława... - a nuż ktoś się skusi.
I dlatego OR Wanda wersji hotelowej będzie za 40, a w "wersji" N126 - za stówę.. .
Nie zrozum mnie źle - nie chcę na siłę wietrzyć spisku - najbardziej ciekawi mnie pochodzenie sprzętu - cena nie jest istotna - zwróciłem na nią uwagę tylko z powodu, jaki podałem wyżej.. .
Miłego wieczoru !! :-h




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 16 maja 2020, 21:45 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6992
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
jarekvolvo napisał(a):
ale to tak, jakbym sprzedając moją tt-tkę napisał, że była prywatną klamką ..............
E no "Panie" ja swoja prywatna TT-tke musiałem zdać, lub robic badania za "miliony". Miliony może i bym zaakceptował, ale stracony czas na doktórów to już chyba nie :(
Życie stygnie.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 11:53 



Dołączył(a): niedziela, 16 lipca 2017, 21:57
Posty: 178
Obrazki: 14
Lokalizacja: Milanówek
He, he - :D :D mi udało się kilka razy "ominąć" termin badań, ale ostatnio zaczęli w KW przesiewać "użyszkodników" i musiałem w te pędy uzupełniać komplet badań i ze zgrzytem zęba płacić haracz :ymtongue: . Na szczęście nie trzeba było uzupełniać "wstecz" ;) .. .
A w razie czego jeszcze Colt Navy pozostaje w odwodzie :D :D




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 17 maja 2020, 13:29 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6992
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
A ja tam się wyleczyłem z posiadania broni. Przynajmniej w takiej postaci jak to ma miejsce obecnie.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL