Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:44 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Ten kto już ma N132 niech się nią cieszy i dba, bo ceny wciąż rosną. Osobiście jak już Heniek napisał w życiu bym tego nie kupił. Może dla tego, że mamy 126n i jesteśmy mega z niej zadowoleni, ale jak bym tak miał sobie pomarzyć :ymdaydream:, to taka Eriba Touring mogła by stanąć pod domem :ympray: :D




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 01:35 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 954
Podoba mi się ten InterCamp, ale - jak napisał wcześniej Heniek - nie zamieniłbym się na moją N126n :D




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 09:30 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1372
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
to taka Eriba Touring mogła by stanąć pod domem :ympray: :D


Dwa leta temu z okładem będąc na Mazurach w okolicach Giżycka na kempingu w wynajętej przyczepie stałem obok niemców którzy byli z taką Eribą. Patrzyłem na nich wtedy i wyobrażałem sobie co by było gdyby alianci wcześniej o miesiąc wylądowali w Normandii ;) a tak na poważnie to wstyd mi było było gdyż mieszkałem w takim zapyziałym zachodnim pleśniaku a może bardziej niż stanem przyczepy wstydziłem się za popprzednich użytkowników tego przybytku szczęśliwości patrząc na pourywane i zniszczone akcesoria i wtedy narodził się pomysł: a może by tak dla siebie jakąś przytulić :x, no i stało się niedługo po tym trafiło się ślepej kurze ziarno, nabyłem swoja N126n a później trafiłem do tego szacownego grona na naszym forum z czego jestem niepszerwanie dumny :ymhug: Tak więc "Panie Michale no to żeśmy Bochuna utłukli" i można podsumować że w moim przypadku głebokie uczucie do Niewiadówki było następstwem zauroczenia Eribą. : :ymblushing:




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 15:48 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1372
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
MISIO_PRZYTULAK napisał(a):
to taka Eriba Touring mogła by stanąć pod domem :ympray: :D
Kelian napisał(a):
Dwa leta temu z okładem będąc na Mazurach w okolicach Giżycka na kempingu w wynajętej przyczepie stałem obok niemców którzy byli z taką Eribą.
dokładnie taką mieli

https://www.otomoto.pl/oferta/hymer-eri ... llery-open

eriba.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 17:34 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 954
Dwa lata temu mieli już tegoroczny model? Ach te Szwaby, nawet kalendarz wyprzedzą :p A ja tam swojej enki nie zamienię na żadną inną i już!




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 lutego 2021, 19:30 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Kelian napisał(a):
Piękna! I cena też :))




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL