Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 10 listopada 2021, 13:33 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1372
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
Mam takie nieodparte wrażenie że po krótkim czasie stagnacji forum wynikającym z braku możliwości przeglądania i zamieszczania treści powinniśmy się wszyscy nieco zaktywizować aby udowodnić sami sobie że to forum ma jednak sens. W innym przypadku będzie to kolejny sygnał tego do czego w ostatnim czasie zmierzamy. Istnienie forum nie zależy tylko od założyciela ma ono jedynie sens w sytuacji gdy posiada aktywnych użytkowników. Ostatnie przykłady chociażby zamieszczonych fotorelacji były przykładem że istnieje jednak potencjał do funkcjonowania. Mam nadzieję że po krótkiej refleksji każdy z nas będzie mógł sobie odpowiedzieć na pytanie do czego mu bliżej. W okresie posezonowym (choć może nie dla każdego sezon się zakończył tak jak w moim przypadku to również pamiętam fotorelacje z zamieszczanych tutaj zimowych wyjazdów), wiadomo że nie ma materiału do zamieszczania relacji z wyjazdów ale przecież można dzielić się innymi tematami. Myślę że tutaj potencjał jest bardzo duży gdyż każdy z nas ma jakieś zainteresowania. Pamiętam chociażby wątek o motoryzacji z czasów PRL-u, który skadinąd u mnie wzbudził miłe i sentymentalne reminiscencje choć motoryzacji z tamtych czasów było daleko do doskonałości lecz dla mnie to były pierwsze doświadczenia w tej materii. Pozostaję w przeświadczeniu że będziemy potrafili się zmobilizować w niewątpliwie trudnych ale z drugiej strony niezwykle ciekawych czasach aby bawić się przy wspólnym ognisku choć wirtualnym. :x :)

Obrazek




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 16 listopada 2021, 18:18 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 9 lutego 2015, 22:10
Posty: 52
Obrazki: 0
Temat wałkowany milion razy. Nigdy nie przyniosło to żadnych rozwiązań, podpowiedzi.
Teraz też nie przyniesie - temat zamykam.

Obrazek




_________________

Obrazek
N.pl - Niewiadowki.pl :-)
Admin forum




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL