Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 09:02 



Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2016, 20:13
Posty: 68
Obrazki: 37
Lokalizacja: 3-miasto
Axtiff napisał(a):
...tylko nie mogę się rozkoszować nim za bardzo bo na tabletkach...

Zmień lekarza, może nowy syrop przepisze :))
To nie zazdroszczę.

Kupiłem wczoraj mały czajnik, taki więcej tradycyjny z gwizdkiem. I tak wożę kuchenkę indukcyjną, więc zrezygnuję z wożenia czajnika elektrycznego, a maleństwo zostanie na stałe w przyczepie.




_________________

Była Quechua T6.2. Była N-126N. Jest Sterckeman 480CP Comfort. Będzie kampervan?




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 09:49 
Avatar użytkownika


kuchenka indukcyjna... boshe nawet ja w domu nie mam takiej :D ładnie :) na majówce miałem prąd 10 zł za dobę więc mogłem szaleć o dziwo nie zrobiłem blackouta :) widziałem inni także na prądzie się opierali, masę elektrycznych rzeczy mieli, nawet zamiast grilla tradycyjnego mieli elektryczny :-\ a czajnik elektryczny nie taki straszny bo 1.7l wody mi gotował w niecałe 2 minutki... a jako nocne oświetlenie miałem lampkę solarną, fajowa sprawa, lekkie i przyjemne światełko żeby nie świecić mocno jak się wstaje.

A tabletki nie pomogą, mam problemy z karkiem odkąd mnie samochód na chodniku rozjechał jak jechałem rowerem... :) w karku czuję każdą dziurę naszych dróg podczas jazdy...




   
 
 
PostNapisane: sobota, 6 sierpnia 2016, 22:29 



Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2016, 20:13
Posty: 68
Obrazki: 37
Lokalizacja: 3-miasto
Zakupiłem nową lodówkę. Taką na 85 cm wysoką. Do tej pory woziłem 60, ale trzeba było wybierać, czy moje piwo, czy woda mojej żony ma priorytet. Czyli wyboru nie było. A wodę wlewaliśmy do małych 0,5 l. butelek. Myślę, że nasz i tak niezły komfort na campingu poprawi się nieco.




_________________

Była Quechua T6.2. Była N-126N. Jest Sterckeman 480CP Comfort. Będzie kampervan?




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 6 sierpnia 2016, 22:44 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
A w zabudowie ? czy wolno stojąca . Może jakaś słit focia ? ^:)^




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2016, 07:56 



Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2016, 20:13
Posty: 68
Obrazki: 37
Lokalizacja: 3-miasto
Szkoda miejsca na fotki (obstrykam przedsionek na gotowo w Cro).
Lodówka Bomann KS 4261 (była w dobrej cenie w jednym z marketów).
Będzie stała w przedsionku. W poprzednich latach zakupiłem kawałek płyty meblowej 45x45 cm, dokręciłem w rogach nóżki meblowe volpato (grosze w marketach budowlanych). Z uwagi na fakt, że chorwacka ziemia jest kamienista i nierówna jest to najlepsza metoda na wypoziomowanie lodówki. Sprawdzało się pod namiotem, sprawdzi się w przedsionku. Na drogę zostanie przypięta do dolnego mocowania blatu w pozycji noc.




_________________

Była Quechua T6.2. Była N-126N. Jest Sterckeman 480CP Comfort. Będzie kampervan?




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:41 
Avatar użytkownika


Nie wiem na ile lampkę na baterię 3x paluszki duże mozna zaliczyć do "urządzeń elektrycznych", ale pokazać chciałem co nabyłem dzisiaj w sklepie Netto w Poznaniu. Przyda mi sie na wyjazdach karpiowych zapewne:).
Chwilowo widze tylko zalety:
- mała , od podstawy do góry rączki około 20cm, średnica około 10cm
- płynna regulacja światła pokrętełkiem, na maxa razi po oczach:)
- cena, niecałe 12zł (bez baterii, 3x paluszek 1,5V)
Może chociaż sezon posłuży :ar!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL