Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 11 lipca 2019, 01:55 
Avatar użytkownika


Witam szanownych wielbicieli produktów z Niewiadowa.

Jestem tylko gościem na tym forum, ale mam nadzieję że nie popełniam fo-pa, wystawiając na sprzedaż przyczepę kempingową inną niż znana wszystkim "zapiekanka".
Otóż z żalem, muszę wystawić do sprzedaży przyczepę ROMI-23, poprzednika n-126. Jedną z 570-ciu wyprodukowanych sztuk. Przyczepę mojego dzieciństwa.
Przyczepa jest z roku 1970 lub 71 - nie pamiętam dokładnie. Cały czas zarejestrowana. Od wielu lat stoi pod wiatą, chroniona przed deszczem, aczkolwiek wiek dał się jej trochę we znaki.
W komplecie z przyczepą oryginalny przedsionek i prawie oryginalne materace. W przyczepie wymieniony jest jeden panel laminowany - niestety oryginalny zgnił jeszcze w latach 80tych. Przyczepa była w użytkowaniu jeszcze 15 lat temu - sam ją ciągałem na Mazury. Niestety - nie jestem wielbicielem karawaningu, a rodzice już od kilku lat nie są w stanie sami jeździć ze względu na stan zdrowia. Dlatego wspólnie z ojcem podjęliśmy decyzję o sprzedaży jego ROMI. Pojawiały się propozycje odkupienia jej, ale ze względu na ogromny sentymentalny bagaż wspomnień z nią związanych, nie pozwolę by trafiła na budowę jako baza dla murarzy czy ochroniarzy. Szukam kogoś kto przywróci jej dawny blask i będzie się cieszył przyczepą co prawda zabytkową, ale całkiem wygodną i dodatkowo - bardzo rzadko spotykaną. A ja będę miał świadomość że nie zmarnowałem czegoś z czym łączy mnie tyle wspomnień.
Przyczepa jest w stanie 95% oryginalnym. Tak jak pisałem - wymieniony jest tylko jeden panel. Wnętrze zapewne wymaga (naprawdę) lekkiego odświeżenia, na laminacie pojawiły się przebarwienia. Do wymiany zapewne opony - stoi nieruszana od kilkunastu lat. Cena - powiedzmy 3 tys. zł zapewne do negocjacji. Ewentualnie mogę rozpatrzyć zamianę na łódź żaglową. Przyczepa stoi na działce w okolicy Kołbieli - można umówić się na ogląd. Jeśli będą osoby zainteresowane, postaram się zrobić i udostępnić zdjęcia (obecnie rzadko tam bywam). Kontakt do mnie : wieca@wieca.com.pl lub telefon : 602 393 834.
Pozdrawiam.
Marcin Więckowski




   
 
 
PostNapisane: piątek, 12 lipca 2019, 18:14 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2890
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
ROMI - kawał historii.
Jeden z naszych kolegów nadal taką użytkuje :)
Może spróbuj powysyłać zapytania do muzeów motoryzacji?
Jedno prywatne napotkaliśmy w Paczkowie w Dolnośląskim.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL