Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 3 marca 2023, 01:06 



Dołączył(a): wtorek, 14 lutego 2023, 15:13
Posty: 8
Cześć! Właśnie wrzuciłem na youtube pierwszy film z serii o remoncie mojej zapiekanki :)

Jak umieścić filmy z YouTube w postach phpBB3
zapraszam :) Chętnie poczytam komentarze grona na temat samej przyczepki bo tu jej dużo widać a ja jestem totalnie "zielony" :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 3 marca 2023, 09:57 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1344
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
:) :)
millux napisał(a):
Chętnie poczytam komentarze grona na temat samej przyczepki bo tu jej dużo widać a ja jestem totalnie "zielony" :)

Cześć, pracy co nie miara ale widać że masz warunki do remontu. :) Twoja niewiadówka była projektowana do pierwszego "malucha" na co wskazuje DMC. Pierwsze przyczepy miały kufer schowany w bryle, później zmieniono instalujac go na zewnatrz i tak jak w Twojej kierunek otwierania drzwi wejściowych to nie jest już "kurołapka", kultowe felgi "cytrynki" wskazują na powyższe. Wyglada na oryginał. Dyszel jest dość krótki i tutaj manewrownie będzie nieco utrudnione. Przydałoby się chociaż jedno duże okno uchylne dla wygody wietrzenia ale to juz indywidualna sprawa, pozatym myślę że uszszczelki okien i tak po tylu latach są do wymiany. Tak na marginesie to skorupa jak na te lata zachowała się w świetnym stanie, zresztą one są wieczne i w razie czego łatwe do naprawy czy rekonstrukcji akceptowalnym kosztem a to jest największy atut niewiadówek.:) Miło że zamieściłeś film, czekam na kolejne relacje z postępu prac.:ymapplause: Powodzenia.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 9 marca 2023, 18:13 



Dołączył(a): wtorek, 14 lutego 2023, 15:13
Posty: 8
bardzo dziękuję za słowa otuchy :) bedzie niedługo kolejny film.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL