Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdzie są ??
PostNapisane: środa, 18 października 2017, 23:46 



Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2016, 22:49
Posty: 136
Witam. Gdzie są stali bywalcy forum, kto jest dłużej na forum, to wie o kogo, mi chodzi ???




_________________

Passat 2.0 140KM,
N126E




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 19 października 2017, 19:04 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
A możesz coś więcej ?
Ja tu jestem najdłużej to postaram się coś skrobnąć - jak będę miał na ten temat wiedzę .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 19 października 2017, 23:34 



Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2016, 22:49
Posty: 136
Witaj Heniu ! Dawno nie widziałem na forum [ misio przytulak, mehes,czy sikor78 .] a czasem z nimi pisałem.Ciebie podziwiam że tyle kilometrów bijesz z przyczepą , ja nie mam takiej możliwośći , bo cały czas mam problem z urlopem, ale ja też więcej czasu spędzam w drodze niż w domu ,teraz jestem w Pruszczu Gdańskim i pałzuję pozdrawiam///




_________________

Passat 2.0 140KM,
N126E




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 20 października 2017, 08:11 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Z tego co mi wiadomo
sikor78 - nic mi nie wiadomo
MISIO_PRZYTULAK - ma uszkodzonego kompa
mehes - obraził się na forum, ale to dłuższa historia i nie na publikację w tym miejscu. Na forum nie wróci. Tak usłyszałem od osób "trzecich" Do mnie się nie odzywa.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 2 stycznia 2018, 21:20 
Avatar użytkownika


Po małej przerwie jestem :)
By forum dobrze prosperowało, musi każdy cegiełkę od siebie dołożyć. Przychodzi czasem taki moment, że człowiek musi odpocząć. Przepraszam za moją nieobecność.




   
 
 
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2018, 14:32 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
Teraz to się chyba więcej tych osób uzbierało. Jakieś loginy się logują ale kto to ? Czasami wchodzę z ciekawości na profil i co tam widzimy ?
Datę kiedy się zarejestrował i i kiedy się logował. 0 postów. Dla mnie to klony modów z FKNu w 70% bo kto inny by się rejestrował tylko po to żeby się zarejestrować ?
A trochę osób rzeczywiście już nie ma od jakiegoś czasu. Może czekają na jakąś zachętę, może wyjechali, może coś się w ich życiu wydarzyło i w tej chwili nie mają ochoty na pisanie. Każde życie to przecież inna historia. Ja osobiście do samego FKNu nic nie mam. Nawet do większości ludzi z FKNu nic nie mam bo z większością normalnie pisałem. Mam jedynie ogromną antypatię jedynie do dwóch osób i tyle. Czasami nawet wymienię zdanie na messengerze z Kubą bo kiedyś mam nadzieję że wszystko sobie wyjaśniliśmy.
KaHa - pamiętam ich z pierwszej Biesiady, Heniek ich nawet witał czerwonym dywanem co z nimi ?
Mariusz724 czy jakoś tak. Z tego co pamiętam odszedł z FKNu razem z nami bo tam było be. kiedy się tylko dało .... nieważne. Później kiedy nie mógł być jednym z rządzących tu przeszedł do FKNu jako bohater co tam robi ..... kto to wie
Tacho - Jeden z bardzo pozytywnych ludzi jakich poznałem. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli jeszcze popisać. Czasami warto patrzeć tylko na siebie i ..... A Tacho jak czytasz to kiedyś dałeś mi taki ściemniacz do przyczepy i najpierw go zgubiłem po dwóch latach znalazłem ale jak go już znalazłem to go kurde popsułem. Może masz jeszcze jeden ?
Wodnik - No nie wiem co napisać. Na biesiadzie całkiem fajnie się gadało.
PawloiFiona - Nie wiem co się dzieje z Pawłem. Czasami jest na FKNie, czasami był tutaj, czasami na karawaning później miał chyba jakąś swoją grupę no nie wiem tak do końca to nie chcę głupot pisać.
Mehes - Chyba wcześniej coś Heniek napisał
Mieczysław - Zmarł
Tarapukuara - chyba dalej jest na FKNie
Vipwest - Dawno nie miałem kontaktu.




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2018, 15:13 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
"Odświeżyłes "bardzo ciekawy temat :) Jadę na morsowanko, jak przeżyję to coś więcej skrobnę




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2018, 18:10 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Z tymi ściemniaczami od Tacho, to chyba będzie problem :-?
Mam dwa, jeszcze od Ś.P. Mietka, więc przy najbliższej okazji masz jednego w gratisie.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2018, 18:57 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Jeżeli to te od Mieczysława to mam ich więcej.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2018, 20:42 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Heniek napisał(a):
Jadę na morsowanko, jak przeżyję to coś więcej skrobnę
Przeżyłem i jestem

Obrazek

A wracając do tematu "Gdzie są"Jakby tu zacząć...............
Otóż nie niewiadowki.pl a jego właściciel czyli ja postrzegany jestem jak ten zły, egocentryk, człowiek trudny i chory. Mały mściwy i zawistny kurdupel. To opinie ludzi od których te opinie usłyszałem. Powtórzę to jeszcze raz usłyszałem a raczej przeczytałem na E-mail lub Pw. Pozwolicie że zaniecham wklejania tu cytatów. I z zasady wszystko co robi jest do dupy i trzeba niszczyć i krytykować.
Kiedyś jak odchodziłem z poprzedniego forum ktoś tam napisał.
Cytuj:
Zaczynam rozumieć Henia
Cytuj:
Nikt za Heńkiem nie płacze i za mną nie będzie
Przyszli na to forum popisali ponarzekali i odeszli. A było ich naprawdę wielu. Nie będę operował Nickami bo i po co. Wielu z nich wyładowało na mnie wszystkie swoje emocje pomimo tego że nawet się nie znaliśmy. Wielu krytykowało i krytykuje sposób prowadzenia tego forum. Czy mam im to za złe ? Oczywiście że nie. Tylko ze już naście razy pisałem
Kto pomoże
Szukam moderatorów
Szukam ludzi od serwera.
I co ? Od 4 lat chętnych brak. No i tu nie mogę tego zrozumieć. Wiedzą,znają się, nie szczędzą słów krytyki, ale nie pomogą!
Teraz już nie szukam, nie proszę. Co mogę robiłem/robię sam. Czego nie potrafię zlecam odpłatnie firmie zewnętrznej. I ciągle biją się z myślami po co to wszystko ? Dla kogo ?
I tu dochodzimy do rejestracji i loginów na naszym forum. Forum które jest bardzo specyficzne pod tym względem. Sporo użytkowników, sporo loginów, sporo logowań tylko w jakim celu. Ano w różnym !
Jedni naprawdę coś szukają - znajdują i odchodzą.
Inni robią login i nigdy się nie zalogowali - tego nie rozumie
Część robi login i traktuje to forum jako istny poligon do wyzycia się i też w konsekwencji odejścia.
Spora część to użytkownicy fankluby niewiadówek którzy chcą zobaczyć co tu robimy. No bo Heniek od czasu do czasu zamyka forum dla gości no i ni jak się inaczej nie da.
Stico, co się dzieje z w/w przez Ciebie użytkownikami.
KaHa - zdeklarowany użytkownik "pozytywnych"
Tacho - odszedł nie wiem dlaczego
mehes - odszedł bo Heniek złodziej i karierowicz
Mariusz724 - wyładował swoja złość na mnie chociaż nic mu nie zrobiłem
Wodnik, Dizzy, Robcio - to sprzymierzeńcy Mariusza więc szef odszedł - odeszli i oni. Było ich więcej ale nawet nie chce mi się ich wszystkich wymieniać.
Pawlofiona chyba już nie jest na "Pozytywnych"
Vipwest- "Pozytywny"
Moim największym przewinieniem jest to że
Jakim prawem założyłem forum o niewiadówkach ?
Ma być tylko jedno, z jedynym słusznym założeniem, planem i wizją - no jak za PRL-u :) Dawali mi 3-4 miesiące istnienia w sieci. Atakowali, krytykowali a tu niedługo następna rocznica. Proszę zwrócić uwagę że nigdy nikt nie dokonał takiej nagonki jak na mnie i nasze forum.
Porównywali już to forum do blogu, epizodu, pomyłki. Czy mam o to żal? Po części tak, zwłaszcza że działo się to za pozwoleniem i akceptacją administracji danego serwisu.
Nie będę ukrywał że zależy mi na milionach uczestników i setkach ludzi na spotkaniach. Nie, nie zależy mi. Trudno mi jednak zrozumieć tych użytkowników którzy nie potrafią/nie chcą napisać na forum
"dzień dobry"
Kiedyś napisałem że dojdę do takiego punktu że to sam będę wybierał sobie użytkowników. Tak, to prawda. Użytkowników - nie podglądaczy, wścibskich i wszechwiedzących ludzi którzy nie chcą i nie potrafią zaoferować nic ze swojej strony. Nie musi być nas tysiąc, wystarczy 7-10 załóg. Załóg które wiedzą po co tu są. Zobaczcie ze nikt na fanklubie niewiadówek nie robi problemy jak ktoś jest np na forum "Pozytywnych" ! "karawaningu.pl"
Wszędzie możesz być tylko nie na Niewiadówkach.pl




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL