Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 31 lipca 2016, 19:49 
Avatar użytkownika


Witam towarzystwo serdecznie. Oczywiście, tak jak większość (jak nie wszyscy)zostałem tu przyciągnięty nieodpartą chęcią spędzania najbliższych wakacyjnych lat w towarzystwie, a raczej we wnętrzu "zapiekanki". Jeszcze jej osobiście nie posiadam, właśnie rozpocząłem poszukiwania. Mieszkam w lesie, za oknem szumi Puszcza Knyszyńska, latem grzyby, zimą sanki, a przez cały rok sąsiad pędzi podobno najlepszą samogonkę w puszczy... Mam kawałek terenu z miejscem na ognisko, więc jakby, któryś z forumowiczów zabłądził w tych stronach, zapraszam serdecznie. Warunek: koniecznie z niewiadówką, a co, ja też chciałbym sobie oczy napaść :-). Czego szukam? Po pierwsze czegoś do remontu wnętrza, czyli skorupy, ramy w najlepszym możliwym stanie, ze środka i tak wszystko wyrzucam. Mam taką filozofię, że budka tylko do spania i rzeczy osobistych dla 2 a czasem 2 i pół ludzia. W szpachle i malowania bawić się nie chcę (nie stać mnie, nie umiem i nie lubię...), za to w środku to co innego. Generalnie chcę zrobić porządną izolację, trwałe i praktyczne obicia i jak największe łóżko, nierozkładane i nie zamieniane na siedzenia, takie od końca, aż do skraju drzwi wejściowych, do tego kilka schowków na ubrania i rzeczy osobiste. Gotowanie, biesiadowanie i takie tam będzie się toczyć w przedsionku. Model upragniony to N132, lecz ze świecą szukać, a te znalezione nie są w dobrym stanie. Ale poczciwa N126 też wchodzi w grę pod warunkami jak wyżej. Mam nadzieję, że lektura forum pomoże mi zarówno podjąć decyzję, jak i dokonać zakupu oraz remontu. pozdrawiam Robert
PS. istnieje jeszcze drugie forum w temacie niewiadówek, mam nadzieję że bratnie i uczestnictwo w obu nie jest faux pas...




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 31 lipca 2016, 19:57 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Witaj.
Ale Ci zazdroszczę!
W pięknych okolicach mieszkasz. Myślałem nawet aby wybrać się kiedyś w tamte strony z przyczepką.
Życzymy powodzenia w poszukiwaniach i pozdrawiamy z małopolski :)




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 31 lipca 2016, 21:01 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Noooooooooooooooo
Witaj Robercie na forum i już Ci zazdroszczę . Tego miejsca , tego rejonu i podejścia do niewiadówki .
Wiesz co chcesz i życzę Ci abyś to zrealizował.
Co do drugiego forum .
Większość (ale nie wszyscy) z Nas wywodzi się z FKN-u , jedni mają konta i tu i tam . Osobiście nie wnikam kto gdzie i co pisze :)




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 31 lipca 2016, 21:11 
Avatar użytkownika


Witaj powodzenia w modyfikacjach.
Pozdrawiam z Krakowa :)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 05:44 
Avatar użytkownika


Witamy i życzymy udanych poszukiwań




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL