Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 2 maja 2016, 21:05 
Avatar użytkownika


Witajcie, jestem obecnie na polu "Krystyna" w Rowach. Jeszcze nie wyjechałem ale postanowiłem już napisać o tym miejscu...W necie spotykałem już tematy o "Krystynie" ja jestem zadowolony i na gorąco napisałem już na blogu. Najświeższa relacja Zapraszam!


KRYSTYNA w Rowach majówka 2016




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 5 maja 2019, 11:37 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
Tak potwierdzam jak Rowy to tylko Krystyna. Rowy to moja ulubiona miejscowość nad naszym morzem. Świetne miasteczko bez przesadnego tłoku jak się chce trochę więcej tłoku to zawsze można pojechać na wycieczkę do Łeby albo Ustki. Byłem tam jeszcze na polu Wagabunda ale mi osobiście wcale się nie podobało. Brak placu zabaw dla dzieci. Niemcy lepiej traktowani jak Polacy. Ciepła woda tylko w wydzielonych godzinach i jak już była to ciśnienie takie że lepiej byłoby chyba się polać wodą w przyczepie ze szklanki. Prąd drogi jak cholera a do tego właściciel chodził i zaglądał do przyczep i przedsionków kto ma jakie urządzenia podpięte do prądu. Awaria prądu przez 3 dni a właściciel i tak nie chciał oddać opłaty za prąd dla mnie tragedia. Byłem jeszcze na jakimś ośrodku wczasowym. Świetne miejsce, położne praktycznie 50m od morza i znów wielka tragedia. Wszędzie panujący syf. Śmieci walające się po ośrodku i roznoszące je psy. W toaletach smród i brud. Reasumując jak Rowy to dla mnie tylko Krystyna.




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 5 maja 2019, 12:08 



Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2015, 00:51
Posty: 225
Obrazki: 0
Lokalizacja: Wieliczka
Pierwszy raz w Rowach byliśmy w zeszłym roku. Jest tam pięknie masz rację i w tym roku napewno jedziemy. Tylko my osiedlamy się na kempingu tym przy plaży. W zeszłym roku mieszkaliśmy koło...w zasadzie na placu zabaw po drugiej stronie- od strony co kolonie. Zdjęcie robione z naszego przedsionka


Załączniki:
Komentarz: z tyłu plac zabaw
Rowy 2018.jpg
Rowy 2018.jpg [ 2.49 MiB | Przeglądane 330 razy ]
Rowy 2018.jpg
Rowy 2018.jpg [ 2.49 MiB | Przeglądane 330 razy ]


 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 5 maja 2019, 12:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
No właśnie dwa lata temu byłem tam właśnie i był straszny syf a miejsce mi się podobało. Mam nadzieje że teraz się zmieniło na plus bo blisko plaży. Nie wiem jak w tym roku z urlopem ale jakby nagle się okazało że mogę jechać to podpinam przyczepę i jestem na tydzień od 11 sierpnia.




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL