Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: zakup niewiadki
PostNapisane: poniedziałek, 25 maja 2015, 21:26 



Dołączył(a): niedziela, 24 maja 2015, 18:50
Posty: 36
Lokalizacja: Zabrze/Gliwice
:) no to pytam.... ;)
Zakładam zakup Niewiadki do remontu,lubię sobie pomajsterkować i takie tam.Przeglądając portale ceny N126n są mocno zróżnicowane,jedne w bardzo wysokiej cenie\w/g mnie\ inne nawet w znośnej ale wydaje mi się że wymagają remontu,opadnięta tapicerka itd.
Rozważam więc zakup przyczepy do remontu,mogę ją doprowadzić do stanu jaki mi będzie odpowiadał.
trafiłem na takie ogłoszenie:
http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-polska-CID5-IDahz4H.html
mam pytanie odnośnie tej przyczepy:
na jednym ze zdjęć wydaje mi się że jest zagięta kedra może od uderzenia a na innym na opadnientej tapicerce przy szafie jak by zaciek-czy ewentualne uszkodzenie dachu to spory kłopot i czy cena tego egzemplarza to realny koszt czy lepiej odpuścić sobie zakup




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 25 maja 2015, 21:57 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6998
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
No i na mnie padło :)
pierwsza sprawa to dokumenty . Zadzwoń zapytaj .
Co do tej listwy kedrowej , może to być klin i daje takie złudzenie .
To że chcesz kupić do remontu uważam za dobry pomysł . O zacieki nie bardzo bym się martwił . Ta na pewno zacieka . Wywalasz wszystko ze środka uszczelniasz i robisz wnętrze .
polecam przed zakupem poczytać wątek
Zakup - poradnik
Pewnie czytałeś , ale
Co do ceny . Koledzy kupowali w różnych kwotach ! Pamiętaj o dokumentach , szybach , stanie ramy .
Z pod Olkusza ........
Zawsze można znaleźć kogoś kto pomoże doradzić !
Aczkolwiek wątpię jeżeli rzeczy które wymieniłem były ok , to ona tam jeszcze stoi ;)




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 06:19 
Avatar użytkownika


Odpuść sobie tego parcha!!!
Szukaj cierpliwie - za 3,5 kupiłem 126NT z amortyzatorami i stabilizatorem jazdy oraz z lodówką co prawda tylko na 220v ale jednak jak nową.
Całość w stanie wizualnym o niebo lepszym, a po wnikliwej analizie okazało się, że i tak standart czyli prucie do gołego laminatu.
Czekaj i trafisz lepszą za podobną kwotę




   
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 08:17 
Avatar użytkownika


Zaraz tam parcha, jest brudna, i stoi w takim nieatrakcyjnym otoczeniu, że może generować takie oceny. Marketing właścicielowi jest obcy. Gdyby stała na wystrzyżonym trawniku, przy wypasionej willi z basenem, wyszorowana na błysk, zainteresowanie i opinie byłyby zgoła odmienne.
Poprosiłabym na twoim miejscu o więcej zdjęć na maila, zdzwoniła, porozmawiała, no i pojechała.
Zanim kupiłam swoją objechałam kawałek Polski, sama, kobieta.




   
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 09:35 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6998
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
To co DIZZY pisze jest szczera prawdą :)




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 14:10 
Avatar użytkownika


To że tak wygląda a nie inaczej może posłużyć do zbicia ceny należy wykorzystać jako argumenty dla zbicia , jest "zaniedbana" , tapicerka zaplamiona może świadczyć ze są nieszczelności
itp. , jeżeli zakładasz remont wnętrza to i tak do "wybebeszenia" , zewnętrznie wyszorować napastować fakt że należy włożyć sporo pracy
jak pisze Dizzy w innym otoczeniu umyta to cena wywoławcza była by wyższa
ważne żeby okna były całe , jeżeli popękane to argument do zbicia ceny , po tylu latach to uszczelki , rączki manewrowe wywietrzniki i podobne do wymiany




   
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 14:44 
Avatar użytkownika


A ja się zgadzam z tym, że to parch z ceną z kosmosu. Ja gołą skorupę ze meblami kupiłem za dużo mniej (prawie połowę tego) i byłem szczęśliwy, bo ominęła mnie zabawa z ich wyciąganiem i zrywaniem resztek tapicerki. Ten który mi sprzedawał też miał podobną padlinę za podobną cenę i był zdziwiony, że jej nie chce. Pytanie tylko po co? Po to żeby bawić się w wymontowanie mebli i zrywanie tapicerki? Bez sensu i logiki. Wyrwana listwa też nie wróży nic dobrego.
Warto poczekać i szukać, bo w podobnych pieniądzach można trafić coś zdecydowanie lepszego. Pierwsza z brzegu, szału może nie robi ale myślę, że jeszcze kilka wypadów mogłaby zaliczyć bez remontu

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kepingowa-niewiadow-n126-n-CID5-IDa65u9.html#8211db2003

http://olx.pl/oferta/kemping-niewiadow-n126-CID5-IDa9NjJ.html#57bbdcb890




   
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 19:03 
Avatar użytkownika


Reflexes, oczywiście wszyscy się zgadzamy, że nie można kupować pochopnie.
Jednak, po tym co jest w ogłoszeniu nie sposób ocenić ani stanu skorupy, szyb, ani mebli czy materacy. To trzeba najpierw probować ustalić i jak więcej wyjdzie plusów pojechać osobiście by wszystko obejrzeć. Osobiście też można negocjować.
Chodzi o to, że nie nie ma postaw do dyskwalifikacji towaru na podstawie kilku kiepskiej jakości zdjęć zdjęć.




   
 
 
PostNapisane: środa, 27 maja 2015, 21:31 



Dołączył(a): niedziela, 24 maja 2015, 18:50
Posty: 36
Lokalizacja: Zabrze/Gliwice
witam,szukam cierpliwie, :ymhug:




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 4 czerwca 2015, 21:19 



Dołączył(a): niedziela, 24 maja 2015, 18:50
Posty: 36
Lokalizacja: Zabrze/Gliwice
witam,DZIŚ przyprowadziłem do domciu przyczepkę,w/g mnie stan ok,94r ,co do remontu to raczej modyfikacje i ulepszenia.Z fot to na razie wrzucam te
z ogłoszenia


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL