Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:37 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 7005
Obrazki: 1394
Lokalizacja: Jestem z miasta
Posty przeniesione z powitalni




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:40 



Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2022, 17:28
Posty: 37
Witaj, witaj, póki można coś napisać . Nie wiem jak inni ale ja lubie oglądać remonty przyczep. Dlatego jeśli możesz to podziel się efektem swojej pracy. Nie ma to jak zadowolenie z pracy którą się samemu wykonało.




_________________

Szukam inspiracji na remont swojej N126




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:41 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 7005
Obrazki: 1394
Lokalizacja: Jestem z miasta
mannt napisał(a):
Witaj, witaj, póki można coś napisać
Marcin, wakat na moderatora forum jest wolny - możesz spróbować nad tym zapanować. Niestety ja nie zawsze potrafię.
mannt napisał(a):
Nie wiem jak inni ale ja lubie oglądać remonty przyczep.
My tez lubimy popatrzeć, a przecież wszyscy wiedzą czym się obecnie zajmujesz.
Naprawa i modernizacja przyczep kempingowych i tym podobnych pojazdów
http://www.mannt.pl
A jakoś relacji z Twoich prac nie widać ! Ja rozumie że tajemnica firmy i tak dalej ale bez przesady. Może inni też by coś podpatrzyli z Twojego podwórka ?




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:42 



Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2022, 17:28
Posty: 37
Heniek napisał(a):
Marcin, wakat na moderatora forum jest wolny - możesz spróbować nad tym zapanować. Niestety ja nie zawsze potrafię.
A daj spokój, ja nie jestem taki postępowy w te internety. Swoją drogą też mam wolny wakat w warsztacie i bida, nie ma komu robić.
Heniek napisał(a):
My tez lubimy popatrzeć, a przecież wszyscy wiedzą czym się obecnie zajmujesz.
Naprawa i modernizacja przyczep kempingowych i tym podobnych pojazdów
http://www.mannt.pl
A jakoś relacji z Twoich prac nie widać ! Ja rozumie że tajemnica firmy i tak dalej ale bez przesady. Może inni też by coś podpatrzyli z Twojego podwórka ?
Wszyscy to może nie wiedzą ;). Tak zajmuje się zawodowo trudnymi przypadkami, remontami i budową kampervanów. Chętnie doradzę podpowiem pomogę "pro bono publico" jednak nie uważam tego za dobry pomysł, by szczegółowo opisywać cudze własności. Z całą pewnością jeśli już nadejdzie czas chętnie podzielę się remontem swojej Niewiadówki w odpowiednim wątku. Wywołany do tablicy ( fakt, że w nieodpowiednim wątku) zapraszam zainteresowanych do odwiedzenia strony na FB https://www.facebook.com/CamperMannt . Tam więcej materiałów stricte marketingowych i już niedługo do zgarnięcia nagrody :)
Reasumując:
- też w różnych miejscach szukam inspiracji np. na tym i innych forach
- przez wzgląd na wspólną pasje jaką są Niewiadówki bez względu czy to N.pl czy FKN oraz kilka grup na FB służę radą i pomocą.




_________________

Szukam inspiracji na remont swojej N126




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:43 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 7005
Obrazki: 1394
Lokalizacja: Jestem z miasta
mannt napisał(a):
zapraszam zainteresowanych do odwiedzenia strony na FB https://www.facebook.com/CamperMannt . Tam więcej materiałów stricte marketingowyc
No tak, najlepiej przekierować użytkowników na inny serwis. Mamy tu forum aby publikować , pytać a nie rozwijać jakiś inny portal. A pomyślałeś że jednak nie każdy ma Fb ? jednak tu u nas nic się nie zmieni. !




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:45 



Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2022, 17:28
Posty: 37
Heniek napisał(a):
mannt napisał(a):
zapraszam zainteresowanych do odwiedzenia strony na FB https://www.facebook.com/CamperMannt . Tam więcej materiałów stricte marketingowyc
No tak, najlepiej przekierować użytkowników na inny serwis. Mamy tu forum aby publikować , pytać a nie rozwijać jakiś inny portal. A pomyślałeś że jednak nie każdy ma Fb ? jednak tu u nas nic się nie zmieni. !
Sam wywołałeś mnie do tablicy i rozmawiasz ze mną jak z gówniarzem... Nie tędy droga! Dziwić się, że nikt nie piszę skoro cokolwiek się napiszę to tylko pretensje. Wyciągam pomocną, życzliwą dłoń którą kąsasz?? Naprawdę Tylko tyle wychwyciłeś z mojego posta? To proszę usuń ten post z linkiem do mojej strony na FB. Nikomu z brudnymi butami do domu nie zamierzam wchodzić ani tym bardziej się lansować i podpis z linkiem do mojej strony również usunę co by ktoś się nie przeniósł ;) .

Swoją drogą dzięki FB znalazłem forum https://www.facebook.com/profile.php?id=100064406843673 i jestem przekonany, że więcej ludzi ma FB niż Ci się wydaje.

P.S.
Możesz się obrazić choć nie powinieneś bo to szczera prawda, ale kiedyś byłeś serdecznym człowiekiem a teraz w wypowiedziach czytam gnuśnego dziada, który ciągle jest niezadowolony. Więc napiszę, że forum jest tym co jego właściciel i to ostatnie chwile na zmianę i ratunek. Nie piszę tego jako wyrzut a dobra rada.
Heniek napisał(a):
Michał, Szczerość, jak się przekonałem nie cieszy się popularnością. Ludzie lubią słuchać to co chcą usłyszeć a nie prawdę - niestety.
pozwoliłem sobie dodać Twój cytat z innego wątku, ale myślę, że bardzo prawdziwy.




_________________

Szukam inspiracji na remont swojej N126




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:46 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 961
Pomocna dłoń? Jakoś czytam Twoje posty i nie mogę jej dostrzec. Niewiele tych postów i takich prawdziwie pomocnych - żadnych. Na Facezbuku fotorelacja z modernizacji Niewiadówki łącznie z wykonaniem łazienki - na naszym Forum - nic. Do Tumlina masz nie więcej niż 15 km - wpadłeś choć na chwilę na Biesiadę żeby poznać jakichś forumowiczów? Nie. Zamieniłeś z Heńkiem chociaż dwa słowa żeby poznać cechy Jego charakteru? Nie, bo gdybyś Go poznał osobiście to wiedziałbyś, ze Twój opis charakterologiczny zupełnie do Niego nie pasuje /nota bene z kindersztubą u Ciebie bardzo słabo, sformułowanie "gnuśny dziad" wystawia bardzo marną ocenę o Twoim dobrym wychowaniu/. Dlatego "Wujku Dobra Rado" nie strój się tu w piórka jedynego sprawiedliwego. A tak zupełnie na marginesie - na przeważającej większości forów wstawienie adresu reklamowego skutkuje natychmiastowym banem.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:47 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 7005
Obrazki: 1394
Lokalizacja: Jestem z miasta
Grubo w nowym roku zaczyna się robić.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:48 



Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2022, 17:28
Posty: 37
kocio128 napisał(a):
Pomocna dłoń? Jakoś czytam Twoje posty i nie mogę jej dostrzec. Niewiele tych postów i takich prawdziwie pomocnych - żadnych. Na Facezbuku fotorelacja z modernizacji Niewiadówki łącznie z wykonaniem łazienki - na naszym Forum - nic. Do Tumlina masz nie więcej niż 15 km - wpadłeś choć na chwilę na Biesiadę żeby poznać jakichś forumowiczów? Nie. Zamieniłeś z Heńkiem chociaż dwa słowa żeby poznać cechy Jego charakteru? Nie, bo gdybyś Go poznał osobiście to wiedziałbyś, ze Twój opis charakterologiczny zupełnie do Niego nie pasuje /nota bene z kindersztubą u Ciebie bardzo słabo, sformułowanie "gnuśny dziad" wystawia bardzo marną ocenę o Twoim dobrym wychowaniu/. Dlatego "Wujku Dobra Rado" nie strój się tu w piórka jedynego sprawiedliwego. A tak zupełnie na marginesie - na przeważającej większości forów wstawienie adresu reklamowego skutkuje natychmiastowym banem.
Ty też tylko tyle zauważyłeś w moim poscie? Doszukujesz się na siłę negatywów? Ty mnie znasz żeby oceniać? Nie pomogłem Ci kiedykolwiek jak poprosiłeś? A poprosiłeś? A zadzwoniłeś. A skąd wiesz, że nie poznałem Heńka?




_________________

Szukam inspiracji na remont swojej N126




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 stycznia 2024, 20:49 



Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2022, 17:28
Posty: 37
kocio128 napisał(a):
Pomocna dłoń? Jakoś czytam Twoje posty i nie mogę jej dostrzec. Niewiele tych postów i takich prawdziwie pomocnych - żadnych. Na Facezbuku fotorelacja z modernizacji Niewiadówki łącznie z wykonaniem łazienki - na naszym Forum - nic. Do Tumlina masz nie więcej niż 15 km - wpadłeś choć na chwilę na Biesiadę żeby poznać jakichś forumowiczów? Nie. Zamieniłeś z Heńkiem chociaż dwa słowa żeby poznać cechy Jego charakteru? Nie, bo gdybyś Go poznał osobiście to wiedziałbyś, ze Twój opis charakterologiczny zupełnie do Niego nie pasuje /nota bene z kindersztubą u Ciebie bardzo słabo, sformułowanie "gnuśny dziad" wystawia bardzo marną ocenę o Twoim dobrym wychowaniu/. Dlatego "Wujku Dobra Rado" nie strój się tu w piórka jedynego sprawiedliwego. A tak zupełnie na marginesie - na przeważającej większości forów wstawienie adresu reklamowego skutkuje natychmiastowym banem.
mannt napisał(a):
Ty też tylko tyle zauważyłeś w moim poscie? Doszukujesz się na siłę negatywów? Ty mnie znasz żeby oceniać? Nie pomogłem Ci kiedykolwiek jak poprosiłeś? A poprosiłeś? A zadzwoniłeś. A skąd wiesz, że nie poznałem Heńka?
Heniek napisał(a):
Grubo w nowym roku zaczyna się robić.
mlt_3 przepraszam za "kasztany" w Twoim watku. W wolnej chwili postaram się jakoś to poukładać
Przepraszam Heniek, że z grubej rury! Wierzę że mimo wszystko złapiesz dobry przekaz i zrozumiesz o co mi chodziło w tej wypowiedzi. Znasz mnie nie od dziś i wiesz, że nikomu na źle nie chce. A że publiczne, no cóż Ty pierwszy w tym wątku odniosłeś się do mojej działalności i masz moce by posprzątać. A swoim Cerberom przekaz, że nie muszą już ujadać bo nie we mnie jest zagrożenie.
P.S.
Zaproszenie na kawę dla Ciebie i Doroty jest nadal aktualne, teletlfon też się nie zmienił. Do zobaczenia mam nadzieję.




_________________

Szukam inspiracji na remont swojej N126




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL