Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1 2 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 18 czerwca 2016, 19:50 
Avatar użytkownika


Witajcie, wczoraj wróciłem z kempingu " Pod Brzozami". Znany kemping zwłaszcza dla użytkowników niewiadówek. Traf chciał że spędziłem czas na kempingu razem z betimario . Czyli z Mariuszem i Beatą wraz z dziećmi :) Gorąco ich pozdrawiam! cieszę się, że zajrzeli na mój blog i skontaktowali się ze mną :) miło spotkać osobę u której w oczach świeci się ten sam żar zachwytu zwany niewiadówka :) tematów wspólnych nie zabrakło.
Teraz do rzeczy o kempingu, żeby nie było niedomówień i zgrzytów tekst będzie napisany za pomocą "kopiuj", "wklej" z mojego bloga .

Obrazek
2016 Pod Brzozami w Ustroniu Morskim, wczoraj wróciliśmy z tego kempingu. Powiem Wam szczerze, że przez ten kemping mój blog stanął pod znakiem zapytania…. Już wyjaśniam dlaczego, ponieważ po prostu miałem ochotę pozostawić tam przyczepkę swoją na stałe :) ale o czym wtedy bym pisał? Wracając do kempingu, posiada on dwa wjazdy. Jeden widoczny powyżej na zdjęciu, a drugi od strony Grajkowa – ich pole z domkami holenderskimi. Drugi wjazd szerszy i łatwiejszy poniżej na zdjęciu widoczny:
Obrazek
Główny budynek to recepcja, pokoje mieszkalne, sanitariaty dla pola kempingowego, zmywalnia naczyń dla pola, pralka, kuchnia, garaż z dodatkami itp.
Obrazek
Sanitariaty oczywiście z podziałem na damskie i męskie, w sanitariatach także są prysznice. Prysznice zamykane drzwiami dają poczucie prywatności. Oczywiście w sanitariatach ciepła woda 24h na dobę :) mało tego ogromnym plusem jest także gorąca woda na zmywakach!!
Obrazek
Kemping podzielony na część zacienioną drzewami oraz na słoneczną. Ja rozbiłem się pod drzewami ;) Część zadrzewiona :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Część słoneczna na której także są obszerne boksy z własnym podłączeniem do prądu czy wody
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obie części posiadają pełno budek do podłączenia prądu co zapewnia nam całkowitą swobodę w wyborze miejsca do rozstawienia się :) Pod Brzozami oczywiście nie zabraknie atrakcji, dla maluchów jest placyk zabaw
Obrazek
Dla małych i dużych (do 180kg) :D czeka trampolina
Obrazek
Boisko do siatkówki albo badmintona ;) otoczone ławeczkami
Obrazek
kolejnym pozytywem są osoby prowadzące Brzozy już na wstępie był podany numer komórkowy w razie pytań itp. Osoby bardzo wyluzowane, nie czuć na polu „oka wielkiego brata” :) wszystko to tworzy wspaniałą atmosferę. Dodam także że ze względu na mecz Polska – Niemcy było zorganizowane wspólne oglądanie i kibicowanie! Widać że właściciele dbają o wczasowicza. Co jest także równie ważne kemping jest przyjazny dla zwierząt. To bardzo ważne! sam jestem człowiekiem,który ocenia ludzi po tym jak traktują zwierzaki!zarówno mój kot jak i pies rodziców czuły się tam dobrze Wspominając o rodzicach dodam, że zatrzymali się w tym czasie w pokojach i powiem jedno polecam także pokoje tam. Czysto, wyposażone w niezbędny sprzęt itp.
Na kempingu oczywiście darmowy dostęp do Wi-Fi, a kolejnym atutem jest pralka dla wczasowiczów… płatne tylko 1,50zł za 15 minut… super! Kemping jest czynny cały rok a jeśli chcemy możemy tam zostawić swoją przyczepę na okres zimowy… za symboliczną kwotę… ja także zwróciłem uwagę na to że aktywnie jest prowadzona strona kempingu na facebooku.
Jeżeli jesteś także posiadaczem niewiadówki możesz liczyć na rabat w sezonie Odnośnie niewiadówek… to ciekawostką jest to że stoi u nich przyczepa niewiadów, którą posiadał sam Jan Tomaszewski :) tak tak ten znany piłkarz :) dowiedziałem się tego od kolegi z forum, który aktualnie tam przebywał oraz oficjalnie od miłego Pana, który odkupił ją od Jana Tomaszewskiego i do dziś jej używa poniżej fota
Obrazek

Na koniec kilka słów ode mnie jak zawsze ;) jak pisałem na początku bez oporów pozostawiłbym „Pod Brzozami” swoją przyczepkę… jest tam wszystko co niezbędne do udanego wypoczynku… wiem że jeszcze tam wrócę! na znak tego okleiłem swoją przyczepę ich naklejką.

Obrazek




   
 
 
PostNapisane: sobota, 18 czerwca 2016, 22:09 
Avatar użytkownika


Niezła relacja gratki




   
 
 
PostNapisane: sobota, 18 czerwca 2016, 22:30 
Avatar użytkownika


mehes napisał(a):
Niezła relacja gratki
Dziękuję zaczynam nabierać szlifów w pisaniu bloga. Jeszcze zaczynam redagować relację prywatną to dodam do mojego sezonu :) dodam że będzie tam niespodzianka w postaci spotkania znajomych z forum :)

BTW. nawet pod brzozami nie wiedzieli że zapiekanka należała do Jana Tomaszewskiego :)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 czerwca 2016, 08:21 
Avatar użytkownika


relacja naprawdę mi się spodobała :) w tym roku mam zamiar odpoczywać na Bałtykiem cztery tygodnie i pewnie się wybiorę do Ustronia :)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 czerwca 2016, 09:47 
Avatar użytkownika


Dzięki :) jeszcze w tym roku odwiedzę ze 2 miejsca nad Bałtykiem w razie potrzeby zajrzyj tam gdzie już byłem na blogu. Teraz pojadę do mniejszych kempingów w sezonie do takich "nadmorskich dziur" :)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 czerwca 2016, 18:37 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Fajnie. Dzięki za relację, może kiedyś się wybierzemy :)




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 27 stycznia 2017, 15:12 
Avatar użytkownika


Szukając po necie miejsc, gdzie mógłbym pojechać w wakacje z rodzinką, natknąłem się na dużo pozytywnych opinii na temat kempingu "Pod Brzozami". Raptem tylko 250km :]. Jest tam zarówno plac zabaw dla dzieci jak i świetlica. Aktualnie budują nowe zaplecze socjalne - ma to też chyba duży plus. Jest prąd , woda, stosunkowo blisko sklep i różnego typu jadłodajnie. Blisko do morza. Sporo poczytałem o kempingach nad morzem, i ten wydaje się wręcz idealny. Czy ktoś był tam może jeszcze i coś dopowie? :)




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 12 lutego 2017, 20:39 
Avatar użytkownika


Spędziłem "pod Brzozami" w 2016 roku 20-25 dni. Generalnie pole bardzo fajne, wyluzowane, ale nie bez minusów.
Bylismy rozbici na dole, w czasie deszczu w przedsionku istny "gnój". Przyczepowicze w czasie deszczu się okopywali, a szef (a właściwie jak to w naszym kraju tytułuje sie ludzi naprawde ważnych "Prezes") kazał te okopy w momentach bez deszczu zasypywać. ABSURD
Ciepła woda, raz była raz nie. Na pytanie czy jest gdzieś ciepła woda (byłem z 9 miesięcznym dzieckiem) - padała odpowiedź - Tak! W morzu!.
Poza tym pole z potencjałem, przestrzegana cisza nocna (skuteczny Ochraniacz), w miare blisko morza, 200-300 m do sklepu. Kawałek od centrum, ale dla mnie to plus akurat.
Co do ciepłej wody to już się poprawili bo zrobili kotłownie z prawdziwego zdarzenia i budują dodatkowe sanitariaty ( te co były są na wysokim poziomie).
Jak Prezes zainwestuje w melioracje to napewno tam wrócę.

No i jeszcz znacząca wada jak dla mnie, ale już nie Pola tylko okolicy to mega wąska plaża a czasem praktyczny jej brak w najbliższej odleglości, no ale za to już "pod Brzozami" nie mogą odpowiadać.




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 12 lutego 2017, 22:43 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6991
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
lucas_ka napisał(a):
ale nie bez minusów.
E, no Kolego to już byś się niektórym naraził za taki opis. Z tego co czytałem to same ochy i achy. A jednak ...........
są i minusy. No jak to w życiu. Dziękuję za wyrażenie swojego punktu widzenia.
Takich opinie są tu potrzebne.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 12 lutego 2017, 22:56 
Avatar użytkownika


Dzięki za opis! Rozwiń jakby tylko temat "byliśmy rozbici na dole", co to dokładnie znaczy, które miejsce omijać?
Dodam aktualność małą. Dzwoniłem w tygodniu do "pod brzozami", wypytałem troszkę co i jak:)
Sezon wcześniej się może i u nich zacząć, bo jednak zainteresowanie jest spore kempingiem. Opinie faktycznie wszędzie same ochy i achy. Ciepła woda 24h, bezpłatne łazienki (poznaję ten świat dopiero, ale faktycznie bywają miejsca gdzie kasują i 5zł od osoby za JEDEN prysznic... a jak ktoś lubi 2x dziennie latem? tragedia...), porównując cenowo z innymi kempingami - naprawdę tanio. Ogólnie wydaje się być schludnie i czysto, kemping organizuje zabawy dzieciom, różne gry, konkursy. Czworonogi bezpłatnie!. Nawet bez przyczepy wartoby tam pojechać z rodziną:)




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1 2 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL