Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 6 sierpnia 2016, 11:06 
Avatar użytkownika


Sprawa pilna. Wyjeżdżam dzisiaj z rodziną na mierzeje. Czytałem różne opinie na temat kempingów w sztutowie i te złe opinie mnie przerażają więc pytam znawców tematu.Gdzieś w tej okolicy chciałem się zaczepić i nie koniecznie musi to być sztutowo. Zależy mi na bliskości do plaży, możliwości łatwego ustawienia przyczepy, dobry teren tak abym na wypadek deszczu nie wychodził z cepki w błoto. Widziałem dobrą opinie o kempingu Piaski nr 182 może coś ktoś na ten temat. I czy na 182 jest blisko do morskiej plaży. A i jeszcze jedno. Jak z odbiorem tv dvbt. Wiadomo olpimpiada.




   
 
 
PostNapisane: sobota, 6 sierpnia 2016, 22:19 



Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2016, 20:13
Posty: 68
Obrazki: 37
Lokalizacja: 3-miasto
Parę linijek niżej jest duża relacja Axtiffa z pobytu na campingu Piaski 182. Szukajka zawiodła?




_________________

Była Quechua T6.2. Była N-126N. Jest Sterckeman 480CP Comfort. Będzie kampervan?




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 08:29 
Avatar użytkownika


Nie zawiodła. Natomiast jest wiele opinii w tym i tych negatywnych trochę mnie zraziło. Jeśli chodzi o 182 to opinia w której znalazłem informację o szpiegujących właścicielach( tzn ich permanentnym zainteresowaniu) zniechęciła mnie całkowicie. Obecnie mam plan ustawić się na kempingu 69 w Gdańsku Orlinek. Jadę tam dzisiaj. Noc spędziłem na kempingu nad stawem w Malborku. Oby każdy kemping tak działał. Nie mam się do czego przyczepić i cena super. Przed nami zamek i w drogę na mierzeje.




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 08:44 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Miłego wypoczynku i szerokiej drogi . :)




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 19:04 



Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2016, 20:13
Posty: 68
Obrazki: 37
Lokalizacja: 3-miasto
dominikn126n napisał(a):
...Noc spędziłem na kempingu nad stawem w Malborku. Oby każdy kemping tak działał.

Znam. Z ... widzenia. Przejeżdżam często służbowo i prywatnie. Słaby dojazd do samego Malborka przez budowę nowego mostu na Nogacie.
Sobieszewo to fajna miejscówka, tylko most pontonowy może być dość upierdliwą przeszkodą.
Bawcie się dobrze.




_________________

Była Quechua T6.2. Była N-126N. Jest Sterckeman 480CP Comfort. Będzie kampervan?




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL