Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 3 kwietnia 2016, 18:45 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Heniek napisał(a):
No chyba można , już sprawdzam
limit na edycję 60 minut
limit na usunięcie 15 minut

czyli nic się nie zmieniło
Kurczę, nie mogę zrobić edycji. Tyle, że ja z tapatalka piszę. Trudno, będę pisał uważniej.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 3 kwietnia 2016, 18:51 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Axtiff napisał(a):
oo pojawiają się głosy na play, to fajnie. Pasowałoby mi to bo telefon też mam w play, ale zastanawia mnie jedno, jak jestem w kiepskim miejscu - piwnica czy las , to załącza się plus... bo play to w sumie lata po innych sieciach, więc myślę czy plus nie byłby też dobry skoro play się na niego przełącza? ale mówię ja tylko na komórce mam, nie wiem jak z netem dlatego Was właśnie pytam
Nie przepłacaj za play. Obecnie nie są wcale tacy tani. Przejrzyj ofertę virgin mobile.
Odnośnie simlock'ów to telefony z play nigdy ich nie miały. Więc każda karta od każdego operatora będzie hulać. Odnośnie aero2 to musisz być czujny bo nie każdy modem lub telefon będzie działał z aero, to nie jest bynajmniej kwestia blokady simlock. Po prostu chodzi o odpowiednią generację sprzętu. Polecam blog jdtech - tam są zestawienia modemów, telefonów, tabletów zgodnych z aero2.

PS. Już mogę edytować... wina tapatalka.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 3 kwietnia 2016, 19:01 
Avatar użytkownika


ttaber napisał(a):
Axtiff napisał(a):
oo pojawiają się głosy na play, to fanie. Pasowałoby mi to bo telefon też mam w play, ale zastanawia mnie jedno, jak jestem w kiepskim miejscu - piwnica czy las , to załącza się plus... bo play to w sumie lata po innych sieciach, więc myślę czy plus nie byłby też dobry skoro play się na niego przełącza? ale mówię ja tylko na komórce mam, nie wiem jak z netem dlatego Was właśnie pytam

Nie przepłacaj za play. Obecnie nie są wcale tacy tani. Przejrzyj ofertę virgin mobile.
Odnośnie simlock'ów to telefony z play nigdy ich nie miały. Więc każda karta od każdego operatora będzie hulać. Odnośnie aero2 to musisz być czujny bo nie każdy modem lub telefon będzie działał z aero, to nie jest bynajmniej kwestia blokady simlock. Po prostu chodzi o odpowiednią generację sprzętu. Polecam blog jdtech - tam są zestawienia modemów, telefonów, tabletów zgodnych z aero2.

PS. Już mogę edytować... wina tapatalka.
ooo blog fajny, wszelkie informacje zebrane w "kupę" i nie trzeba szukać :-bd dzięki za link :-bd no właśnie ja mam modem zte cośtam :) chodzi mi o kartę sim bez abonamentu, żeby do laptopa podpiąć i może nawet jakiś film obejrzeć? :) dzięki Wam za podpowiedzi




   
 
 
PostNapisane: niedziela, 3 kwietnia 2016, 19:02 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Virgin mobile to prepaid (na kartę , bez abonamentu).




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:58 
Avatar użytkownika


Ja neta mobilnego mam RMB red bull mobile, a awaryjnie też areo2




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 07:12 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
mehes napisał(a):
Ja neta mobilnego mam RMB red bull mobile, a awaryjnie też areo2
RMB tyż z mojej ulubionej kategorii DIT (dobre i tanie). Do tego grona dodać można Mobile Viking (tyż prepaid).




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 21:17 
Avatar użytkownika


:-bd ok dzięki Wam za odpowiedzi.
Wiem, że aero 2 będę miał w zapasie awaryjnie -a wcześniej nawet nie pomyślałem o nim.
I teraz jako główny net to wezmę na kartę w play, bo z tego co polecaliście, wikingowie, wirgin i red bull latają po nadajnikach PLAY -tak przynajmniej wyczytałem :)

Dzięki raz jeszcze :-bd (chociaż jeszcze nikt nie napisał odnośnie neta w plusie), ale to odbieram jako że nie warto próbować :)




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL