Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 17:48 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Już kiedyś poruszaliśmy z Heńkiem ten temat, widać takich marzycieli jest więcej :ymdaydream:




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 17:51 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Ten Twój telefon/aparat to taki charakterny jak właściciel.




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 17:59 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
No i o to właśnie Misio chodzi, że poruszać to sobie można żonę, partnerkę, Przyjaciółkę, koleżankę z pracy, kij w mrowisku no i jakie tam jeszcze ktoś ma fetysze. A tu trzeba siąść coś zdecydować za dużo nie myśleć i zacząć robić. Mam jeden nawet fajny i ciekawy pomysł na firmę którą można zacząć bez grosza przy duszy ale to już temat raczej na zamkniętą grupę tylko dla zainteresowanych. Wiecie każdy jest inny i ma jakieś inne zdolności. Tak samo jak dobrze działająca firma żeby z czymś wystartować i coś rozkręcić potrzebuje różnych specjalistów ale nie ma na to pieniędzy. Żeby szybko wejść na rynek powinna mieć specjalistów od prawie wszystkiego. Specjalistów od pracy fizycznej, monterów, od pozyskiwania funduszy, od całego marketingu, przedstawicieli od pozyskiwania zleceń itp itd.Wszystko to można bardzo łatwo osiągnąć.




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:06 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Jak to cisza ??? :D Ilu nowych członków ma forum !!! :D Jak to nie ma planów, jak to nikt nic nie remontuje praca aż wre!!! A kto zrobił gniazdka prądu 230 i 12v na zewnątrz aby z „prundu” w przedsionku było można korzystać , a kto oświetlenie przedsionka dorabia, a kto wlew do wody z zewnątrz montuje?
A kto montuje solara ?
No co to wszystko nazywa się nic???? ;)
A cisza to fakt pogoda jaka jest taka jest ,dzieciaki do szkoły, praca etc.......
Plany i owszem jest pomysł podjechania do Wieliczki teraz poza sezonem, ostatnio żona zasiała temat wyjazdu na Węgry




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:25 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Z własna firmą to bywa różnieiał dwie pierwsza złotnicza padła bo padła a druga rowerowa którą faktycznie założyłem mając 700 zł była bardzo obiecująca i rozwijała się bardzo dobrze do pewnego momentu. Osiągnęliśmy przyzwoity poziom ( wyremontowane pomieszczenia komplet specjalistycznych narzędzi) i w pewnym momencie zauważyłem że rozwój firmy sie zatrzymał !!! Pomysł na dalszy rozwój był dość śmiały chciałem zacząć montować rowery i zorganizować sprzedaż w zaczerpnięty (podpatrzony) w pewnej firmie produkującej odżywki. Niestety żona zaczęła piętrzyć tak bzdurne problemy że mi psycha puściła ..... teraz żona pracuje w sklepie za lada i niech tam siedzi.
A mnie też nosi z własna firma przeszło rok temu kupiłem Nkę ponaprawiałem z pomocą forum i też muszę się przyznać myślałem o przyczepach




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:34 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
BTFN99 napisał(a):
No co to wszystko nazywa się nic???? ;)

hmm gdzieś to już słyszałem, może w Panu Kleksie
Jak widać ciągle działa i każdy temat aby wciągnąć Was do pisania jest dobry.
Oj uwierz mi, że to jest cicho. Ja pamiętam te lata kiedy nie można się było dopchać z założeniem swojego tematu bo ciągle się odpisywało równocześnie w trzech wątkach.
Pamiętam też jak pewnej ciemnej głuchej nocy nie spało a siedziało na forum większość userów, modów adminów i miałem wrażenie, że śp Jaruzelski jeszcze mógł wisieć na telefonie jako gorąca linia ;-) taka mała śmieszna historyjka. A później do kin wszedł "Dzień w którym zatrzymała się ziemia"




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:42 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
To fakt, Piotrek prawdę prawi!
Luz Olku, bo druga sprawa to, to, że stico80 jest niereformowalny niestety :(( :))




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:46 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:36
Posty: 285
Lokalizacja: Lubelskie
BTFN99 napisał(a):
Z własna firmą to bywa różnieiał dwie pierwsza złotnicza padła bo padła a druga rowerowa którą faktycznie założyłem mając 700 zł była bardzo obiecująca i rozwijała się bardzo dobrze do pewnego momentu. Osiągnęliśmy przyzwoity poziom ( wyremontowane pomieszczenia komplet specjalistycznych narzędzi) i w pewnym momencie zauważyłem że rozwój firmy sie zatrzymał !!! Pomysł na dalszy rozwój był dość śmiały chciałem zacząć montować rowery i zorganizować sprzedaż w zaczerpnięty (podpatrzony) w pewnej firmie produkującej odżywki. Niestety żona zaczęła piętrzyć tak bzdurne problemy że mi psycha puściła ..... teraz żona pracuje w sklepie za lada i niech tam siedzi.
A mnie też nosi z własna firma przeszło rok temu kupiłem Nkę ponaprawiałem z pomocą forum i też muszę się przyznać myślałem o przyczepach
Więc sam też widzisz. Zobaczcie co nam daje też na starcie to że każdy mieszka gdzie indziej. Niektórzy będą widzieli w tym dużą wadę bo jak bo gdzie bo co i jak itp itd a jednak daje nam to ........ i tu należy wysłać smsa za 9,98 na numer mój żeby dowiedzieć się więcej.


Jak umieścić filmy z YouTube w postach phpBB3

Dobra taki żart z tym smsem ale wolałbym żeby Ci co chcą o tym wszystkim poważnie pomyśleć i spróbować zebrali się i założyli jakiś temat zamknięty bo jak wszyscy wiemy jest dużo osób ...... a jakoś nie chce mi się sprzedawać za darmo dobrych pomysłów.




_________________

Jedźmy gdzieś ....




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:52 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Tak carawanining jest tak jak branża rowerowa mocno sezonowy mało ludzi jeździ zimą sam też nigdy nie ciągnąłem przyczepy w warunkach „zmniejszonej przyczepności” może się odważę w końcu po coś tą Trume montowałem.
Opony też założyłem „wielosezonowe”
Pożyjemy zobaczymy




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 25 listopada 2018, 18:58 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Ale luz ja się wcale nie spinam celowo sparafrazowalem wierszyk o leniu tak dla „śmichu”
Już dawno chciałem opisać swe radosne poczynania w dziale co dziś zrobiłem w przyczepie ale praca dom ble ble ..... dochodzę do kompa właściwie tylko w weekend




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL