Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 6 sierpnia 2020, 07:37 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Nie ma podłogi :D




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2020, 08:40 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 10 września 2017, 09:21
Posty: 317
Lokalizacja: Poznań
Aby podczas brania prysznica nie stać w „błocie” zastosowałem dwie gumowe wycieraczki 100x50cm.
Taki wymiar jest dla mnie wygodniejszy do transportu a złożone obok siebie idealnie uzupełniają kabinę Decathlonu.

7E9DAD13-0437-4685-AD8E-98A9114105D4.jpeg

Pozdrawiam z kempingu w Wolsztynie


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 16 sierpnia 2020, 19:54 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Też korzystam :D :-bd




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 2 lipca 2023, 09:54 



Dołączył(a): wtorek, 11 lutego 2020, 22:37
Posty: 41
Cześć,

Na poczet wyjazdów namiotowych zakupiłem używany namiot prysznicowy fy Ocean Cross, z dwoma pomieszczeniami: 1 jako przebieralnia/wc oraz 2 kabina prysznicowa. Wejścia są z dwóch stron, dodatkowo przejście pomiędzy pomieszczeniami, wewnątrz przeciski na przewody prysznicowe, odpływy wody z prysznica, u góry na suwak otwierane otwory z siatką jaku ujście dla pary wodnej. Fajne i przemyślane rozwiązanie na wyjazd w miejsce bez infrastruktury….


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 4 lipca 2023, 12:35 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1376
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
Pablo_2000 napisał(a):
Na poczet wyjazdów namiotowych zakupiłem używany namiot prysznicowy fy Ocean Cross,
Bardzo porządna firma głównie rozwiązania dla sympatyków off road ale dla innych takich jak ja kempingowców też mają świetne produkty. Miałem taką kabinę zakupić jednak cena nowej była dla mnie zbyt wysoka aby zakup w moim przypadku był zasadny i kupiłem dwie inne kabiny, jedną z alledrogo a drugą z Wild Camp gdyż obie kosztowały mniej niż połowa nowej z Ocean Cross (używanej nie znalazłem :( ), natomiast od nich kupiłem lodówkę przenośną kompresorową. :) Funkcjonalność Twojej kabiny jest bardzo wysoka i o to chodzi szczególnie w miejscach gdzie nie ma żadnej infrastruktury sanitarnej, gdybym trafił używaną w tamtym czasie pewnie też bym się na nią zdecydował. Kupiłem dwie kabiny bo czasami zależy mi na szybkim rozsatwieniu tylko jednej a ta z Wild Camp to dwie minuty max i co ważne też ma ujścia na parę wodną w górnej części. Zakup ten był dla mnie jednak pewnym kompromisem pomiędzy ceną a użytecznością i uzyskałem minimum moich oczekiwań lecz za zdecydowanie niższą cenę.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL