Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 20 lutego 2017, 14:37 
Avatar użytkownika


Nie znam - DAWAJ! :P

a budżet zwiększyła - nie ma co ukrywać - żona:)
Ale jak już pisałem kiedyś, warunkiem jest częsty pobyt przyczepą nad morzem, jeziorem - na łonie natury ;)




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 lutego 2017, 15:16 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Nie wierzę, że nie znasz.
Otóż drut miedziany po raz pierwszy wytworzyli Poznaniak i Krakus kłócąc się o 1 groszówkę, której żaden z rąk nie chciał wypuścić. Ta ściskali i ciągnęli za monetę, że powstał drut.
Mieszkańcy obu Poznania i Krakowa w innych miastach Polski (np. w Wawie) uważani są za takich krajowych Szkotów...;)

Uwaga: koniec żartu (kasztana).




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 lutego 2017, 15:31 
Avatar użytkownika


Tego nie znałem :D
O gościnności naszej poznaniaków znam anegdotę, że jesteśmy bardzo gościnni. Jak robimy komuś kawę lub herbatę, to zalewamy wrzątkiem do pełna "z czubkiem"... ponoć dlatego, by cukier się nie zmieścił ;)

Ogólnie, epizodu szukania możemy nie zakończyć...kolega mój w pracy też chce niewiadówkę hahaha




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 20 lutego 2017, 17:37 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 961
Ale, ale... Wszyscy przecież wiedzą, że Centusie to Szkoci wypędzeni z ojczyzny za skąpstwo :D
A tak w ogóle, to Krakusi dzielą się na docentów i do roboty :)) /do centów/




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 12:53 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
a mi z przed nosa poszla fajna NTL za 3000 ojro w niemczech... nie zdziwiłbym się jak się pojawi w PL po naprawie bo uszkodzoną lampę miala z tylu i obudowę lampy , oraz delikatnie pęknięty ten zderzak zintegrowany z budą.... no ale trudno się mówi , obserwuje regularnie zachodnie serwisy aukcyjne i ogloszeniowe więc moze się coś trafi , może się dozbiera coś:).




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 14:45 
Avatar użytkownika


A swoją eNke już sprzedałeś?




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 14:54 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
Był klient w niedziele , ale cwaniak przyjechal z wyliczoną kasą , więcej niby nie miał przy sobie , czyli wyszło że chciał aby mu z ceny prawie 2kzł zjechał. Dla mnie to nie była satysfakcjonująca cena , narazie zostaje buda bo nie ma nic ciekawego w ciekawej cenie z tego co szukam , jak coś mi się trafi to wtedy kupie i tą wystawie do sprzedania. Gośc ktory byl u mnie gdyby dał mi kwote do której mu opuścilem cene to by z nią odjechał, chcial dac mniej to niech szuka sobie innej tańszej , w końcu za 7kzł w tej chwili może nawet przebierać w ofertach enek ;). Ogólnie nie jestem zdesperowany aby koniecznie sprzedać... drugiej do remontu nie chce juz bo to trzeba miec czas na to...

Aczkowiek marzy mi się cos takiego... ale to może jak w totka wygram ;)

Obrazek




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 20:38 
Avatar użytkownika


Kamper to nie dla mnie:) , znaczy się - nie wiem, nigdy nie jechałem, nie spałem w kamperze:)
Cepki za 7tysi są chyba dwie na olx (ten nawyk wyszukiwania niewiadówek mi chyba zostanie na zawsze :D )




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 21 lutego 2017, 22:28 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:26
Posty: 102
Lokalizacja: DW
Ja dawno temu , w czasach gdy dolar byl u nas po 1,8zł prawie sprowadziłem takiego VW , niestety nie przebrnąłem przez papierologię wtedy i temat odpuściłem , teraz zaluje tego bo moglem takiego kampera miec w smiesznych pieniądzach... ale czasu się nie wroci... Co prawda uderzony w przod , ale nie mocno uszkodzony był , w usa z częsciami do t4 cięzko , u nas tego multum więc tam nikt naprawiac nie chciał , jak liczyłem auto z cłem by nawet nie wyszlo 15kzl + do tego transport , u nas wtedy 25~30 letniego sztrucla z zabudową kempingową można było co najwyzej kupic za podobną kwote... a tu auto miało 7 lat wtedy... Niestety poddalem się wtedy ze sprowadzeniem tego i pozostaje to w sferze moich marzen teraz tylko... Teraz przy cenie dolara to zbyt droga taka zabawka dla mnie....

A co enek w cenach 7kzl i powyzej to w tej chwili sa trzy sztuki:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-cam ... b8c4ca9146
https://www.olx.pl/oferta/niewiadow-n12 ... b8c4ca9146
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kem ... 670089e51b




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 23 lutego 2017, 16:38 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 7005
Obrazki: 1394
Lokalizacja: Jestem z miasta
Nie na portalu a w LIDL-u

Obrazek

bez roboty, estetyczne, tanie

Obrazek

I na pewno się przyda - toż sezon tuż tuż

Obrazek




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL