Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22 23 24 25 26
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 10 lip 2018, 22:29 

Masz rację mocno grzeje... =))

Golf V,N126E

PostNapisane: środa, 11 lip 2018, 09:27 

Ludziska teraz kupują "duże" fiaty, polonezy po kilkanaście tysięcy. W stanie spod plandeki za stodołą. A doprowadzone do stanu "jak spod igły", to już nawet nie wspomnę. Warszawy, pobiedy, wartburgi, czy wołgi - zwłaszcza MKI(GAZ21) - po kilkadziesiąt. Wrak syreny potrafi kosztować koło 5000. Moda retro się zrobiła. Więc, jak ktoś chwilę dłużej spędził na placyku przed stodołą na odbudowie niewiadówki, to mu się teraz wydaje, że może z tego biznes ukręcić, nie wiadomo jaki. Że ktoś ją przypnie do jakiego odrestaurowanego "fortepiana" i będzie po zlotach jeździł.
A umówmy się - zwłaszcza, jak się widzi foteczki z wnętrza, to można mieć pewne wątpliwości. Zarówno co do zastosowanych materiałów, wykończenia i wogóle zagospodarowania.
I ten opis, że jakiś lakier, że UV ... ale na przykład słowa o osi, o zaczepie, czy instalacjach.
Mnie to śmierdzi brakiem znawstwa, jakiegokolwiek. Albo prowokacji na zasadzie: "no, i zobaczymy co się teraz stanie". No, ale nie chcę się mądrzyć za mocno, bo mam nieodparte wrażenie, że robię to zbyt często.
Fakt - faktem, od wczesnej wiosny w tym roku prażyło zdrowo, oj zdrowo!!!

PostNapisane: wtorek, 7 sie 2018, 09:19 

Cześć, szukam mojej pierwszej niewiadówki. Co sądzicie o tym ogłoszeniu, wg mnie dziwnie tanio:
https://www.olx.pl/oferta/przyczepka-ke ... 026db9ef5a

Rafał

PostNapisane: wtorek, 7 sie 2018, 09:27 
Admin

Obrazki: 1117
Witaj Rafał u nas na forum.
Wiesz, na zdjęciach to wszystkie kobiety i przyczepy wyglądają ładnie/atrakcyjnie. Cena jak cena. Jak nie trzeba jechać milion kilometrów to bym pojechał i obejrzał. To w sumie kosztuje tylko czas i paliwo.
No co zwrócić uwagę znajdziesz tu
Kacik kupującego
Powodzenia w poszukiwaniach.

Obrazek

Do zobaczenia na trasie

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22 23 24 25 26