Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 13:16 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
c64club szukam sposobu na hosting zdjęć z kompa i telefonu. Szybkiego i łatwego. Onedrive rabotajet z kompa łatwo, z telefonu przez apke się nie da (przynajmniej ja nie wiem).

Heniek, a ostatnie, trzecie zdjęcie widzisz? Ja na kompie widzę, na telefonie przez tapatalk już nie. Pierwsze dwa wyświetla w tapatalk.

Zrobię zdjęcia tyłu lodówki testując hosting dropboxa. Emocje jak na grzybach :)




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 13:20 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Widzę tylko 2 sztuki .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 13:45 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
No teraz zdjęcie via dropbox
Obrazek




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 14:33 
Avatar użytkownika


teraz nic nie widzę :)




   
 
 
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 14:53 
Avatar użytkownika


Nie widać ostatniego zdjęcia




   
 
 
PostNapisane: czwartek, 17 listopada 2016, 15:59 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Dzięki chłopaki :)
Już wszystko wiem. Stawiam na onedrive.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 18 listopada 2016, 00:58 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Miały być zdjęcia tyłka lodówki ale jak zwykle musiałem zrobić coś innego niż chciałem. W zamian za to (przy okazji testując nowy hosting) zapodaję zdjęcia gangreny, którą ma Pelaśka.
Gangrena wdarła się w okolicach przedniego okna:
Obrazek

i niestety objęła też fragment przedniej szafki...
Obrazek

na szczęście jest to nie widoczne, kiedy szafka jest na miejscu. Jak będę miał czas to zaniosę to do chirurga (stolarza) na wycenę...

A przy okazji w Pelaśce zainstalowany jest taki diabeł:
Obrazek
Tu chciałbym kocia "wywołać do tablicy" :)
To wyłącznik różnicowoprądowy razem z wyłącznikiem nadprądowym, tak? Czy przycisk "T" (test) powoduje opuszczenie dzwigni tylko wtedy kiedy jest napięcie? Czy brak reakcji po wciśnięciu owego przycisku (bez podanego napięcia) oznacza , że różnicówka nie rabotajet i jest zepsuta?

Wstawianie zdjęć via onedrive to czysta przyjemność. :) Choć do pełni szczęścia brakuje osadzania z poziomu apki srajtfonowej.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 18 listopada 2016, 10:00 
Avatar użytkownika


Przycisk T działa tylko pod napięciem, "upuszcza trochę prundu bokiem" tak jakbyś dotknął fazy stojąc w mokrych kapciach na trawniku :) Powinno się go używać raz na miesiąc przy stałym podłączeniu, w przyczepie trudno określić. Nie ma co pstrykać dla hecy, różnicówka ma tylko kilkaset zadziałań w życiu.

To drugie coś to elektrycznie "kawal druta", robi jedynie porządek w rozdzielnicy, żeby bokiem nie puszczać kabli przez listwę. Ciekawe po co go tu ktoś użył. PE przez niego puścił czy musiał czymś "zapchać" wyłamaną zaślepkę w przednim panelu.


Cytuj:
Wstawianie zdjęć via onedrive to czysta przyjemność.

Szukając hostingu należałoby brać pod uwagę dwie inne, dużo ważniejsze rzeczy:
-po jakim czasie "nieużywania" foty lub konta na hostingu, fota znika (żeby za kwartał w wątku nadal był widoczny obrazek a nie ramka po nim). Bezpłatne hostingi poza kilkoma wyjątkami nie chowają "na wieki"
-czy jest bezpośredni link (hotlink) czy tylko jakieś cudaki na żywo obrabiane przez serwer. Tylko hotlinkowany obrazek wyświetli się prawidłowo u wszystkich




   
 
 
PostNapisane: piątek, 18 listopada 2016, 10:21 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Mówisz o tym czymśiu po lewo od różnicówki? Też nie za bardzo kumam co to. Chyba rozdzielili przewód ochronny przez toto. Nie zdejmowałem skrzynki jeszcze...

Akurat onedrive to produkt Microsoft. Co jak co ale chyba jednej z najbardziej stabilnych firm świata. W onedrive to ja decyduje kiedy, jakie i czy w ogóle usunę zdjęcia lub wygasze linki. Tak więc o ich trwałość się nie martwię w ogóle.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 18 listopada 2016, 13:31 
Avatar użytkownika


Chętnie się dowiem jaką rolę pełni tutaj. Bo to normalna listwa zaciskowa a.k.a. "kostka", tyle że wielkości 1 modułu.




   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL