Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2016, 16:26 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
ttaber napisał(a):
Ajt. Forum bez Mietka to nie forum.
To jest jego decyzja , a czym spowodawana nie wiem
ttaber napisał(a):
Stanowcze nie dla decyzji Mieczysława.
Oznajmił że ma tego dosyć że go już to nudzi i co ciekawsze nie pozwoli aby jakiś gówniarz (czytaj moderator ) ustawiał Go na forum
ttaber napisał(a):
Heniu porozmawiajcie ze sobą, proszę.
. Ale to nie ja jestem stroną !
ttaber napisał(a):
Pamiętajmy, że nie jesteśmy i n.pl i fkn jakimiś gangami zwalczajacymi się.
Też tak myślę i uważam że wklejanie przez Mieczysława postów z FKN-u opatrzonego takim komentarzem nie buduje dobrych stosunków . Po moderacji Mieczysław nie przyjoł tego jako dobrej rady , wręcz przeciwnie przystąpił do ataku . Wiem ze mogę być mało obiektywny , ale jego wpisy to potwierdzają . Wiem ze każdy może mieć swój gorszy dzień , niemniej jednak to na mnie Mieczysław wylał żal goryczy i epitetów na czacie przez Fb . Pozwolicie że oszczędzę Wam tego co przeczytałem . Jego decyzja to usunięcie konta i postów . Co zrobię - jeszcze nie wiem . Z całą pewnością zgodnie z regulaminem forum mogę odmówić usunięcia postów . I prawdopdobnie tak się stanie . Co do konta , mogę usunąć . Nie chce przeżywać co jakiś czas tego co było po odejściu pewnej grupy użytkowników ! Powoli , zaczynam tracić cierpliwość i zapał z jakim zaczynałem pracę nad tym forum
ttaber napisał(a):
Nie ma sensu życia tracić na wbijanie złośliwych szpilek.
Też tak uważam . Nikomu nic nie wbijałem . Sytuacja była wręcz odwrotna .
Wybaczcie , ale okres świąteczny , koniec roku ..................................
I jeszcze forum ..............
Jak dla mnie za dużo muszę , odpocząć i mocno pomyśleć




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2016, 21:11 
Avatar użytkownika


Cenię bardzo dużą i szeroką wiedzę oraz zaangażowanie Mietka. Wielki wkład i bardzo duże poświęcenie czasowo-finansowe w forum Heńka.

Na forach jestem od kilkudziesięciu lat i panują pewne zasady z którymi Mieczysław nie potrafi się pogodzić,dostosowywać.
W wypadku tego forum miał taryfę ulgową np. biesiada była organizowane w miarę możliwości jak najbliżej Mieczysława, by mógł z nami uczestniczyć. Wiem że jest troszkę impulsowy ale niestety swoje nerwy trzeba opanować egzystując w społeczeństwie.

Jestem bardzo rozbity z tego co się tutaj wydarzyło na forum, starałem się napisać obiektywnie.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2016, 22:20 
Avatar użytkownika


Bywało że dostawałem czasowego bana na forum za pyskowanie modowi ;) , z założenia modów już nie lubie i już. Kolego Mieczysławie - więcej luzu!




   
 
 
PostNapisane: środa, 28 grudnia 2016, 21:18 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 956
Nie bardzo rozumiem niektórych ludzi, chociaż żyję na świecie dostatecznie długo żeby się przestać czemukolwiek dziwić - a jednak.
Ze wszystkich użytkowników forum osobiście i face to face znam tylko jednego - Igora. Reszta użytkowników jest dla mnie terra incognita - wiem o Nich tyle, co z Ich postów na forum. Dotychczas uważałem /i ciągle mam nadzieję uważać/ użytkowników forum za grupę wzajemnie się lubiących, pozytywnie zakręconych ludzi, którzy tutaj szukają odpowiedzi na swoje pytania, chcą się podzielić posiadaną wiedzą, prezentują swoje dokonania, opisują wyjazdy i przygody karawaningowe. Jaki wobec tego jest sens napadać na siebie? Czyżby już i nam udzieliła się powszechna ostatnio /a może i nie ostatnio/ polska choroba? Możemy się różnić między sobą wyglądem, wiekiem, poglądami - ale co to ma do rzeczy? Chciałbym dalej być członkiem tej grupy ludzi - wzajemnie przyjaznych i lubiących życie oraz siebie nawzajem. Mogę mieć swoje sympatie i antypatie - bo któż ich nie ma - ale w grupie ludzi, którzy się wzajemnie akceptują, nie ma miejsca na osobiste animozje. Uważam też, że trzeba być przyjaznym dla otaczającego nas świata, chociaż ten czasem sympatią do nas nie pała.
Bardzo podobały mi się życzenia Heńka dla FKN, który wykazał się dużą dozą kultury redagując takie życzenia do userów FKN gdzie niektórzy kulturą nie grzeszą - co wynika z cytowanych na naszym forum Ich postów. Rozumiem Mieczysława, którego taki brak kultury niektórych FKN-owców mógł zaboleć i uważa Ich za swoich wrogów. Zareagował na Heńkowe życzenia impulsywnie i napisał coś niezbyt miłego w formie którą trudno jest zaakceptować. Ale podobnie jak Heniek uważam, że na forum nie ma miejsca na niestosowne wpisy /co prawda nie czytałem, ale sądzę, że nie usunął ich bez przyczyny/ i na miejscu Mieczysława po ochłonięciu przyjąłbym to ze stoickim spokojem, a nawet przeprosił za nie.
Gdyby Mieczysław odszedł jednak definitywnie z naszego forum - będzie mi przykro, bo zdążyłem Go polubić, będzie mi brakować Jego wiedzy technicznej, chęci pomocy innym i zaangażowania w forum - ale cóż, to Jego suwerenna /to takie modne ostatnio słowo/ decyzja i ma do niej prawo, ale uważałbym ją za niezbyt mądrą. Dlatego apeluję - Mieczysław, wracaj! Każdy może się zagotować, niemniej po ostygnięciu rozum powinien wziąć górę nad emocjami.
W tej niekomfortowej sytuacji będę stał murem za Heńkiem, bo Jego podejście do świata jest bliskie mojemu i uważam, że postąpił słusznie kasując hejt a za życzenia dla FKN-u - po prostu szacun :)
Ludzie, szanujmy się nawzajem i nie dajmy się zwariować :D




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 28 grudnia 2016, 23:12 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Też nie jestem święty :(
Dzisiaj wiele rzeczy w stosunku do forum zrobiłbym inaczej. Moje odejście z poprzedniego forum tez pewnie odbyło by się w inny sposób . Też były emocje , gniew i rozczarowanie że ludzie na których niby mogłem liczyć rozczarowali mnie czy też zawiedli . Było minęło , ale trzeba zawsze wyciągnąć jakieś wnioski .
Zdaję sobie sprawę że jak przysłowie mówi
Prawda zawsze leży gdzieś po środku
Być może .................
Jednak trzymajmy się zasady
Róbmy swoje
A ten rok zapowiada się naprawdę wyjątkowo .
Pewnie jakaś Majówka
Wyjazd do Lwowa
III Biesiada
W dniu dzisiejszym odblokowałem Mieczysławowi dostęp do tego działu i możliwość zabrania głosu - jeżeli będzie chciał.
Odblokowałem również wysyłanie i odbieranie Pw jego konta .
To tak jakby ktoś chciał coś do niego napisać niekoniecznie na publicznym forum

Jednak moja decyzja jest niezmienna i uważam że decyzja moderatora była słuszna i prawidłowa .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2016, 17:35 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Heniek, Twoja wspaniałomyślność powaliła mnie na kolano!!!!!
Odblokować dostęp do tego działu, to przecież nie każdy by się na to odważył!Zapewne dużo to Cię kosztowało.
Dałeś mi możliwość wypowiedzenia się, więc to robię.
Zarzucasz mi kopiowanie postów z innego forum i wstawianie ich na niewiadówki.pl
Czy Ty jesteś taki tępy,że nie zauważyłeś,że te posty dotyczyły tylko Ciebie i Twojego forum????
Nie było to może eleganckie, ale podobało Ci się jak oni elegancko kopali Ciebie po nogach?
Mnie to się nie podobało.I zrobiłem to co zrobiłem.
Druga sprawa- kasowanie postów.
Zasłaniasz się regulaminem.Napisz jeszcze kiedy go zmieniłeś, bo jak ja przystępowałem do forum w styczniu 2015,to obowiązywał inny. Ciekawe co by na ten temat powiedzieli prawnicy.
Są tacy ludzie, do których jak się mówi grzecznie, kulturalnie, to nic nie zrozumieją. Koniecznie trzeba zabluzgać.
Heniek napisał(a):
Przeczytałem pod swoim adresem na Fb od Mieczysława stertę bzdur i wyzwisk
Oto te bzdury i wyzwiska.
,,I co kurwa, jak si czujesz z tym swoim popierdolonym anonimowym moderatorem? Zabraliscie mi uprawnienia czytania i pisania postów za to,że wskazałem palcem chamstwo kooby- admina FKN?Ja zauważylem jednak,że post mój odniósł swoje zadanie, bowiem na twoje życzenia odpowiedział moderator FKN- Tomek 126N. Teraz z Koobą możecie sobie łapki podać, bo post Tomka ,,zniknął ''tak samo jak mój.
Uważam,że naszą znajomość można, a nawet trzeba uznać za zakończoną.''
Heniek napisał(a):
Widzę Mietku że naprawdę nic nie zrozumiałeś
P.S. Proszę wykasować!!!!! a nie pr(zenieść do poczekalni)moje posty i konto
ja nie muszę nic rozumieć
widzę co się dzieje
jak nie pozwolę,żeby jakiś anonimowy może gówniarz mnie ustawiał
zresztą już mnie się to wszystko znudziło
Heniek napisał(a):
napisałem meila . Twoje konto zostaje - nie będę sobie robił bałaganu na forum i nocami siedział i kleił jak po odejściu wielu uzytkowników
Wiem Heniek,że masz problemy ze wzrokiem, ale jak można nie zauważyć słowa ,,może'' przed
,,gówniarzem''???
Chciałbym podziękować Kol.ttaberowi i Kol kocio 128 za to co napisali.
Chociaż Kol. Kocia nigdy na oczy nie widziałem, to mimo,że tego nigdy nie okazałem, to Go polubiłem.
Heniek, za bardzo sie zawiodłem na Tobie abym został dalej na forum. Ja nie wchodzę drugi raz do tej samej rzeki jak jakiś Mariusz 724, lub inny Wodnik.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2016, 19:27 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Ajt Mietku, poznałem Cię, również Cię polubiłem. Zresztą nie tylko ja. Miło było posłuchać i poczytać Twoje anegdoty i porady. Cenne porady, ciekawostki, takie z 1szej ręki "serwisowo-fabrycznej". Rzeczowe doradzanie przy kupnie przyczep na podstawie ogłoszeń olx. I co ma nie być tego więcej? 3 x nie. :)
Mietek, chłopie ty masz tu misję! Jesteś cholernie pomocny i potrzebny! Za co ja i inni są Ci wdzięczni!

Mietku pokłócić, obrazić się to prosta sprawa. Gorzej "skleić piątki" i się pogodzić.
IMHO.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2016, 19:49 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiem że jako admin i właściciel forum pewne sprawy muszę brać na siebie , co też czynię
Mieczysław napisał(a):
Heniek, za bardzo się zawiodłem na Tobie abym został dalej na forum. Ja nie wchodzę drugi raz do tej samej rzeki jak jakiś Mariusz 724, lub inny Wodnik.
W wolej chwili konto ,,Mieczysław,, zostanie usunięte z forum , posty które nie dokonają rażącej destrukcji forum zostaną usunięte . Nie miej jednak dla zachowania spójności forum i wkładu pracy wielu użytkowników w wygląd i wizerunek forum zdecydowana większość zostanie .




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2016, 20:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Nie zagłębiałem się w ten temat i nie będę zabierał głosu w tej sprawie. Obiecałem sobie po aferze z ubiegłego roku, że nie będę się angażował w takie sprawy.
Mietku, bardzo mi przykro, że nie będzie nam dane spotkać się na kolejnej biesiadzie. Będzie mi na pewno brakowało Twoich postów z opowieściami jak i fachowych porad, o porcji humoru na dziś nie wspomnę :)
Mam nadzieję, że jeszcze będzie nam dane się spotkać.




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 30 grudnia 2016, 09:48 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Kończąc temat pisania w sieci , a tym samym na forum pamiętajmy o
Sankcjach




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL