Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 23:36 



Dołączył(a): niedziela, 17 kwietnia 2016, 22:49
Posty: 136
Witam też dorabiałem ramki , winkle wycinałem ze sklejki jak było w oryginale pozdrawiam




_________________

Passat 2.0 140KM,
N126E




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 kwietnia 2017, 08:14 
Avatar użytkownika


listwa już mam. teraz muszę coś podłożyć pod aluminiową listwę mocującą okno bo uszczelka która tam jest a raczej była się już nie nadaje




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 kwietnia 2017, 20:22 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
Pod listwę aluminiową polecają taśmę butylową taką jak pod długie listwy ozdobne (tak wyczytałem , bo sam jeszcze nie robiłem tego).




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 26 kwietnia 2017, 09:07 
Avatar użytkownika


Fajnie tylko ta listwa nad oknem jest szersza i teraz pytanie o ile bo przyczepkę mam na działce a muszę zamówić taśmę




   
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 3 lipca 2017, 21:43 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
Ahoj,pewnie co niektórzy pomyśleli,że skapitulowałem, ale nic bardziej mylnego. Po prostu nie miałem czasu na nic, ale w wolnych chwilach zawsze coś dłubnąłem przy laminacie. I tak na dzień dzisiejszy buda ściągnięta z ramy, rama mimo ,że zdrowa i w ocynku to pomalowana (jak już jest na wierzchu to czego nie),podłoga od spodu zaszpachlowana szpachla z włóknem, przyczepka poszpachlowana szpachlą z włóknem (zgrubnie) oraz szpachla do plastików.W garażu czeka jeszcze wykładzina podłogowa, oraz wykładzina na ściany , oraz farba poliuretanowa.
W tak zwanym międzyczasie zakupiłem felgi alu 13 z oponami 155/70/13 od seicento (na pierwszym foto)i tu pytanie do użytkowników czy będą pasować tzn czy nie będą ocierały bokiem.Buda leży obok i trudno mi stwierdzić.(piasty bez hamulca).Gdzieś był już taki wątek z felgami i szpilkami. Szpilki jeszcze pasuje mi kupić dłuższe o ok.5mm.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: środa, 5 lipca 2017, 20:04 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
.....
W tak zwanym międzyczasie zakupiłem felgi alu 13 z oponami 155/70/13 od seicento (na pierwszym foto)i tu pytanie do użytkowników czy będą pasować tzn czy nie będą ocierały bokiem.Buda leży obok i trudno mi stwierdzić.(piasty bez hamulca).Gdzieś był już taki wątek z felgami i szpilkami. ....

Otóż przeczytałem ponownie wątek koła i felgi i dalej nie wiem czy będą pasować(chodzi mi tutaj o odsadzenie czyli ET), bo że rozstaw śrub pasuje to wiem.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 17 lipca 2017, 22:53 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
W sobotę bardzo pracowity dzień, bo czas ucieka, a trzeba się wybrać nad morze.Dwanaście godzin przy przyczepce i pierwsze malowanie poszło wałeczkiem i farbą SIGMA.Wałek gąbkowy mimo,że był podobno do farb rozpuszczalnikowych zaraz poległ i najlepszy okazał się welurowy i nawet ładniej i lżej się nim malowało.

Czy listwę okna kleicie Sikaflexem 221 czy mamutem?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 lipca 2017, 06:27 
Avatar użytkownika


Jeszcze troche roboty przed Tobą :p.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 lipca 2017, 07:47 



Dołączył(a): niedziela, 6 września 2015, 19:05
Posty: 177
Obrazki: 0
Choćby z pustą skorupą na ramie , ale pojadę :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 lipca 2017, 17:39 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Idziesz jak burza :-bd




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 2 3 4 5 6 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL