Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24 25 26 27 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 9 października 2022, 12:22 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 957
Co się stało z wilkiem? Żal...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 9 października 2022, 19:38 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2018, 17:43
Posty: 245
Lokalizacja: Białystok
Misio Przytulaku ja nie zapominam i nie wybaczam niestety :)
Kocio Szary miał już 15 lat prawie. Dostał wylewu i sparaliżowało, a wcześniej od kilku miesięcy walczyłem z jego jelitami. Dla Szarego sam robiłem zastrzyki , kroplówki starałem się jak mogłem.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2022, 08:34 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1376
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
CANISLUPUS napisał(a):
Misio Przytulaku ja nie zapominam i nie wybaczam niestety :)
Kocio Szary miał już 15 lat prawie. Dostał wylewu i sparaliżowało, a wcześniej od kilku miesięcy walczyłem z jego jelitami. Dla Szarego sam robiłem zastrzyki , kroplówki starałem się jak mogłem.

Szkoda bo widać było po zdjęciach że starciłeś wiernego kompana i na wszystko przychodzi w życiu kres niestety. :(
Świetnie że się odezwałeś nie ma to jak powrót w dobrym stylu bo liczy sie przede wszystkim zainteresowanie a myślę że i na Biesiadę forumową kiedyś się wybierzesz. :)




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2022, 22:15 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2018, 17:43
Posty: 245
Lokalizacja: Białystok
Kelian dzięki.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 16 października 2022, 20:04 



Dołączył(a): piątek, 4 września 2015, 23:44
Posty: 957
Piętnaście lat - to jak na takiego dużego lupusa bardzo dużo. Wynika z tego, że żył w bardzo dobrych warunkach i otoczony przyjaciółmi w swoim stadzie. Wiem, że strata przyjaciela to zawsze traumatyczne przeżycie, ale on już poluje w swoim psim/wilczym raju. Pora na następnego przyjaciela, taka rasa pewnie już Ci się nie trafi, ale najbliżej są alaskany i husky - psy rasy pierwotnej o mentalności wilka, tyle że pozbawione agresji w stosunku do ludzi /chociaż temu jednak trochę zaprzeczam, bo mój alaskan ma swoje antypatie ludzkie i nie bardzo wiem czym się kieruje w wyborze tych antypatii/.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: poniedziałek, 17 października 2022, 13:32 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2018, 17:43
Posty: 245
Lokalizacja: Białystok
Dzięki Kocio128 za te słowa. Półki co na razie żona stoi okoniem na zwierzaka następnego.
A tu druga część moich wypocin


Jak umieścić filmy z YouTube w postach phpBB3




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 09:34 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1376
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
CANISLUPUS napisał(a):
A tu druga część moich wypocin

Jeżeli enka stoi na zewnatrz to po jej malowaniu plandeka od stara może ją porysować takie mam przemyślenia. Wiem że się wykosztowałeś na ten remont lecz może warto pomyśleć o dedykowanym pokrowcu. :)




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 18 października 2022, 14:38 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2018, 17:43
Posty: 245
Lokalizacja: Białystok
Kelian pokrowiec już drugą zimę jest taki jak trzeba:)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 października 2022, 13:28 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): piątek, 23 listopada 2018, 17:43
Posty: 245
Lokalizacja: Białystok
Następna czyli trzecia część :)

Jak umieścić filmy z YouTube w postach phpBB3




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 października 2022, 16:41 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): środa, 4 września 2019, 15:35
Posty: 1376
Obrazki: 369
Lokalizacja: WPN
Świetna robota, fajny film, dużo praktycznych uwag. Brawo dla Ciebie. :ymapplause: takie relacje na pewno wzbogacają nasze forum i wiedzę na temat remontu niewiadówki. Tak na marginesie kto remontował cokolwiek w wolnych chwilach to wie ile potrzeba cierpliwości i zaangażowania aby projekt doprowadzić do końca i cieszyć się później użytkowaniem. Wielu rezygnuje na różnych etapach prac no i co "dupa i kamieni kupa" jak mawiał klasyk. Słowa uznania że wystarczyło Ci motywacji. :)




_________________

X-Trail 165 KM N126n

„Przeszkoda pociąga człowieka z charakterem, jako że pokonując ją sam się urzeczywistnia.“ — Charles de Gaulle

„Doświadczenie to suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.“ - z przemyśleń




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24 25 26 27 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL