Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 14 października 2016, 01:09 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Prace posuwają się znów odrobinę do przodu,wyklejam tapicerkę przednią, wstawiam szafki, bakisty. Włożyłem klin w ramę drzwi,założyłem oświetlenie do szafy na czujkę ruchu,


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 14 października 2016, 20:55 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Kolejne wyklejanie tapicerką w tym samym kolorze i materiale.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 16:19 
Avatar użytkownika


Kawał dobrej roboty :ymhug:
Co to masz za lampę w szafie ?




   
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 17:19 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Jacku, a uszczelki okien bocznych to oryginały?Zdjęcia może dokładnie tego nie pokazują, ale w/g mnie jakoś dziwnie się one układają.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 18:48 
Avatar użytkownika


Dobrze idą prace, nic tylko pogratulować takie poziomu prac.

Pozdr ArroW!




   
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 20:38 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Odpowiem najpierw mehesowi lampki kupiłem z rok temu w biedronce,nawet dobry produkt były wtedy białe i czarne zobacz kilka fotek a no i dzięki za gratulki.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Ostatnio edytowano sobota, 15 października 2016, 20:54 przez jacek, łącznie edytowano 1 raz



 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 20:45 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Mieciu oryginalne od Dariusa, dziwnie układają się bo mam ocieplenie pianką 1cm plus oryginalna tapicerka i są trochę pod skosem,wprawne oczka masz gratulki :-bd ,nic przed tobą się nie ukryje.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 20:52 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
ArroW dzięki za gratulki,twój temat też obserwuje brnij do przodu niczym się nie zrażaj remontować nie jest lekko i tanio,ja traktuje mój remont jako odpoczynek od życia codziennego więc jest to jakaś tam przyjemność,jeszcze jak widać efekty pracy to mordka sama się uśmiecha.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 15 października 2016, 22:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
jacek napisał(a):
Mieciu oryginalne od Dariusa, dziwnie układają się bo mam ocieplenie pianką 1cm plus oryginalna tapicerka i są trochę pod skosem,wprawne oczka masz gratulki :-bd ,nic przed tobą się nie ukryje.


Jacku, mam wrażenie,że jednak szyba okna nie siedzi w otworze tak jak powinna.W realu można popatrzeć na to co Cię interesuje, jednak zdjęcie tego nie oddaje.
Według mnie szyba powinna być ,,wepchnięta'' do wnętrza przyczepy, tak aby płaszczyzna szyby wchodząca do uszczelki pokrywała się z płaszczyzna ściany bocznej.Uważam,że w takim przypadku jaki ma miejsce teraz zgubisz boczne szyby :(




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 16 października 2016, 10:16 



Dołączył(a): piątek, 3 lipca 2015, 22:21
Posty: 159
Lokalizacja: WOT
Mieciu cenna uwaga :-bd,sprawdzę to co piszesz od razu za pamięci na gorąco bo przyczepa jest pod nosem.No i po sprawdzaniu, wygląda na osadzenie prawidłowe, uszczelka jest wygięta trochę na obrzeżach od wewnątrz,szyba siedzi osiowo ze ścianą, co nie powinno wpływać negatywnie na nic.Szacunek dla ciebie za szczegółowe oglądanie zdjęć i wskazanie ewentualnych późniejszych problemów .TAK TRZYMAJ ^:)^ .




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL