Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 547 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 25 lipca 2017, 19:33 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
No i pierwsze testowe spania z dziećmi zaliczyłem. Spali my we trzech na dużym łóżku. Dało się i było nawet całkiem wygodnie. Szok. Pojedyncze wyrko też ok. Mam 190 wzrostu i z 10 kg nadwagi, ale na tej kozetce idzie się wyspać.
Enka to jednak inna para kaloszy niż zapiekanka. Głupio to zabrzmi, ale czuć przestrzeń w porównaniu z 126e. Teraz już rozumiem te boje o enki.




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 lipca 2017, 20:01 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
To mój zestaw.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 07:40 
Avatar użytkownika


Zaraz zaraz... czy ja Ciebie nie widziałem przypadkiem w tym tygodniu na trasie?
Stał identyczny zestaw w Tychach na stacji BP koło Browaru Tyskiego (przy trasie 44) jakoś popołudniu chyba we wtorek :)




   
 
 
PostNapisane: piątek, 28 lipca 2017, 19:30 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
Że ja? Nie ten kierunek. To zdjęcie z soboty.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 06:20 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
Pawcio napisał(a):
To mój zestaw.

Nie wiem jak to jest, ale zawsze gdy widzę na trasie zestaw z Niewiadówką, to jakoś lepiej, przyjemniej się czuję. Z kolei jak widzę za płotem, to niejednokrotnie zjeżdżam i zostawiam naszą wizytówkę.

Obrazek

Raz wyskoczyłem na skrzyżowaniu i wręczyłem facetowi ciągnącemu za sobą zapiekankę. Pewnie pomyślał - wariat :-? 8-}
Albo, że chcę go wytargać z samochodu =))




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 12:23 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
O to jesteś mocno pozytywnie nakręcony. Dobry pomysł, tu jest naprawdę dużo wiedzy niczym nie rozrzedzonej, przed wyjazdem zdjąłem bębny. Zadowolony, że wszystko ok, siadam do czytania forum i trafiam na post o podkładce na łożysku. Wpraszam, oczywiście odwrotnie założyłem, no w życiu bym nie pomyślał że ona nie jest płaska. Przecież w trasie mogło się wszystko wydarzyć. Niech inni też korzystają. Jestem na campingu gdzie stoją wypasione przyczepy, ludzie je wprowadzają na pilota, nie mam żadnych kompleksów, chodzę i wypatruję niewiadowki. Już dwie wypatrzyłem ale nie mają naklejek forum tego czy tamtego. Była by naklejka to bym podszedł pogadał, a tak mi trochę głupio.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 16:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): poniedziałek, 12 stycznia 2015, 23:34
Posty: 2902
Obrazki: 1581
Lokalizacja: KCH
...a ja tam zagaduję i zapraszam na forum. Czasami ludzie sami podchodzą i zapytują, bo chcą namiot na coś wygodniejszego zamienić :)




_________________

Punto 69KM
N260
N126n

Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 20:19 
Avatar użytkownika


A ja gadam z niewiadowkowiczami różnej przynależności i wyznań:). Dzisiaj ucieliśmy sobie pogawędkę z Mariuszem - jest na tym samym kempingu co ja. Bardzo pozytywny facet. Szkoda że już go u nas nie ma. Na fkn też zresztą nie.. Będzie miał swoją przyczepkę na sprzedaż.




   
 
 
PostNapisane: sobota, 29 lipca 2017, 22:18 
Admin
Avatar użytkownika



Dołączył(a): wtorek, 9 grudnia 2014, 19:42
Posty: 6994
Obrazki: 1391
Lokalizacja: Jestem z miasta
Pisałem to milion razy, że posiadacze Niewiadówek nie powinni dzielić się na Niewiadowki.pl i FKN. Ale ja noszę znamię tego gorszego co się wyłamał z nomenklatury i założył alternatywne forum. I wszyscy którzy się u nas na forum udzielają są właśnie tymi gorszymi. Szkoda. Szkoda że za moją niepokorność muszą ciepieć/odpowidać ludzie nie wiedzący o co tak właściwie poszło. Nie mam oporów porozmawiać z każdym i na każdy temat.
A tematy wyjazdowe w szczególności. Bo to jest właśnie karawaning i esensja naszego hobby :D
Bunkry zaliczone. Pozdrawiam z Ziemi podkarpackiej




_________________

Kontakt tylko poprzez
Obrazek

Do zobaczenia na trasie

W trasie z przyczepą:

Rok 2024 Powoli zaczynamy ..........
Rok 2023 Będzie bardzo trudny karawaningowo
Rok 2022 zaczynamy.........
Rok 2021 - 4150 km
Rok 2020 - 4120 km
Rok 2019 - 7,060 km
Rok 2018 - 10,500 km




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2017, 11:03 



Dołączył(a): sobota, 8 lipca 2017, 10:56
Posty: 75
Lokalizacja: Płock
A to ten Mariusz o którym była mowa? Jak tak to fajną ma enke. Widziałem i zrobiona ze smakiem.




_________________

Niewiadów N126N




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 547 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL