Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 10:54 
Avatar użytkownika


Jedziem nabywać (i oby - nabyć) następną, tym razem bliżej.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 16:37 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): czwartek, 12 lutego 2015, 13:09
Posty: 519
Obrazki: 44
Lokalizacja: Warsiawa WN
Powodzenia!




_________________

Każda frytka to smutna historia zmarnowanych marzeń ziemniaka, który mógł stać się wódką.




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 19:09 
Avatar użytkownika


W niedzielę jadę oglądać przyczepkę. Chwilowo tyle udało mi się uzyskać od właścicieli - zdjęcia dowodu rejestracyjnego. Przyczepka stoi ponoć na działce pod chmurką od 6lat. Na pierwszy rzut oka papiery w porządku? :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 19:58 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Witaj. Dobrze byłoby abyś na te oględziny zabrał ze sobą osobę obeznaną z przyczepami.
Jak widać z dowodu, ta przyczepa jest składakiem. Nie zdajesz sobie sprawy jakie numery wykręcali tacy, co składali przyczepy celem ich odsprzedaży :(
Pierwsze na co musisz zwrócić uwagę, to przyczepa z tego roku powinna mieć cynkowaną ramę z profili- ceownika jaki do tej pory teraz są stosowane zarówno w N126E i N126n
Felgi kół o rozstawie śrub 4x98, a nie żadne ,,cytrynki'',przyczepa powinna posiadać oryginalny komplet mebli, tzn ich konstrukcja powinna być taka jak w przyczepach niewiadowskich( lekka szkieletowa)
Nic nie piszesz o cenie, ale tzw. zapiekanki są niedrogie i jest ich sporo do sprzedaży.
Napisz jak Ci poszły zakupy :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:04 
Avatar użytkownika


Co w tym DR świadczy o byciu składakiem? Mój holownik to składak, ale ma to w dowodzie wpisane (dosł. "SKŁADAK" w uwagach)




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:24 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Trzecia rubryka- rodzaj wpisano SAM - LEKKA :)
Może być także przyczepa samochodowa- lekka.
Ja w każdym razie przy rejestracji składaka miałem taki wpis. Dlatego też dobrze byłoby, aby Sikor zwrócił uwagę na dosłownie wszystko. Bo w wypadku składaków można trafić części z różnych wersji i okresów.


Ostatnio edytowano wtorek, 25 października 2016, 20:29 przez Mieczysław, łącznie edytowano 1 raz



 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:26 
Avatar użytkownika


Mieczysławie, piórka mi opadły troszkę po przeczytaniu że to jest "składak". Oby wszystko było z nia ok. Kolega z pracy wie że szukam czegoś dla siebie. Drogą pantoflową poszło dalej w kręgach jego znajomych i znalazło się starsze małżeństwo, które stwierdziło że jak ma stać kolejne 6lat to lepiej sprzedać. Przyczepka stoi w innym miejscu aniżeli mieszkają, stąd mam foty tylko dowodu. Dopytywałem się o:
- przegląd ma? - MA
- bezterminowy? - TAK
- światła, opony sprawne? - SPRAWNE
- szyby całe? - PONOĆ TAK
:)
- Ubezpieczenie? - JEST

no kurde, prawie pewniak :) O cenie nie wspomnę. Jak dojdzie do transakcji to powiem. Ale z tego co nieraz wodzę na OLX np, to same papiery chodzą za tyle co oni chcą sprzedać.

Dziękuję Mieczysławie za lekkie ostudzenie! Czekam półtora roku na tę jedyną, poczekam jeszcze jak będzie trzeba:). Wiem, ze cepek sporo jest na rynku, ale niechętnie chcę jechać gdzieś 200km by przekonać się że to tróp. Z samego WLKP ogłoszeń jak na lekarstwo - a ta Niewiadka np z "Kiekrza" to pojawia się ciągle :).

A ten wpis "SAM - LEKKA" co to dokladnie moze oznaczać?




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:35 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Kolego, może Cię całkiem niepotrzebnie wystraszyłem, może wszystko jest ok :)

Jeżeli ci właściciele są pierwszymi właścicielami, albo jednymi z pierwszych, to zapytaj o książeczkę gwarancyjną, bądź instrukcję. Składak takich papierów nie będzie miał, a oryginalna jak najbardziej. Może mają fakturę? No bo starsi ludzie potrafią przechowywać różne rzeczy. :)




 Zobacz profil  
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 20:50 
Avatar użytkownika


Bardzo dobrze, ze mi napisałeś że to może być skladak, wezmę go pod lupę tymbardziej. Obecni właściciele ją nabyli jakieś 7-8 lat temu, nie są pierwszymi właścicielami, nic nie wiem o tej cepce więcej. Ponoć ma wszystko orginalne w środku. Pojadę z kolegą - zna się jak i ja :P. Wezmę ze sobą nasze forum, będzie zasięg to może na szybko o coś zapytam. Foty zrobię tak czy siak "dla potomnych" :)
A jechać musze z kolegą, ktory ma hak na normalnej wysokości. Ja przy moim Jeepku z liftem 2" , jakbym przyczepił niewiadówkę, to by chyba szorowała lampami po asfalcie. Temat haka chyba poruszałem w zeszłym roku:)




   
 
 
PostNapisane: wtorek, 25 października 2016, 21:07 
Avatar użytkownika



Dołączył(a): niedziela, 11 stycznia 2015, 21:35
Posty: 1116
Jeżeli ta przyczepa jest atrakcyjna cenowo, to nawet jak ma usterki typu opadająca wykładzina wnętrza, lub jakieś inne, to te usterki będą pretekstem do dalszego zbijania ceny :)
Swoją przygodę z niewiadówką zaczniesz jak prawie każdy,- od remontu :D




 Zobacz profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! (C) 2015 © 2007 phpBB Group
WŁASNOŚĆ (C) NIEWIADOWKI.PL